מנעולן בתל-אביב

מרדכי המנעולן בעיר תל אביב לשרותכם 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

מנעולן בתל אביב מהתוכנית יצאת צדיק

בתים * רכבים * כספות * פורץ מנעולים 24 שעות בתל אביב

פריצה ותיקון דלתות בתל אביב רבתי | החלפת מנעולים מנעולנים בתל אביב | ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות | עד 20 דקות אצלך | מנעולן תל אביב חשוב לבחור נכון!

מנעולן בתל אביב חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון למניעת פריצות 

לקורס מנעולן בתל אביב מקוון ומעשי לחצו לדף בהצלחה!

המוטו שלי לתחום המנעולנות זה קודם כל: הסמכה, תעודה, יושרה, מקצועיות, שירות, אחריות, ואמינות. חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק. מומחה לכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים במחיר הוגן. פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים, מנעולן תושב תל אביב מומלץ ע”י תושבי העיר.

050-3939319 

imagesOCILQJYE

הזמנת מנעולנים בתל אביב יפו  במקרים של:

 • פתיחת דלתות שנטרקו ללא נזק במחיר ללא תחרות.
 • תיקון דלתות בתל אביב במחיר מוזל מנעולן תל אביב
 • פורץ דלתות נעולות במינימום נזק מנעולן תל אביב
 • פריצת רכבים כל הסוגים ללא נזק מנעולן תל אביב
 • החלפת מנעולים מקסימום ביטחון ובמינימום מחיר מנעולן תל אביב
 • התקנת מנעול עליון (כספת) לכל סוגי הדלתות.
 • החלפת טפט לדלת.
 • החלפת מנגנון לכל סוגי הדלתות מנעולן תל אביב
 • מנעול טביעת אצבע.
 • מנעולן רכב  בתל אביב
 • תיקון דלתות מורשה הזול בארץ.
 • פורץ כספות מקצועי.
 • פתיחת דלת נעולה בסוגר עליון מנעולן תל אביב
 • פריצת מגירה
 • התקנת מנעול תיבת דאר
 • כיוון סף תחתון דלת פלדלת מנעולן תל אביב
 • החלפת מנגנון דלת פנים
 • החלפת מנעולים מנעולן ברמת אביב
 • קורס מנעולן מקוון
 • ועוד…

מתי מומלץ לחליף צילינדר?

מעבר דירה לתל אביב. אתם לא יודעים מי גר בדירה לפניכם ולמי יש את המפתח. עדיף להחליף את מנגנון הנעילה. אם נטרקה הדלת ואין לכם דרך להיכנס אל תנסו לפרוץ לבד כי הנזק יגדל. אל תנסו לטפס לקומה גבוהה כי חבל להסתכן. המנעול זז בקושי וחורק, כדאי להזמין מנעולן יצאת צדיק כדי להחליף אותו בחדש כי הוא עומד להיתקע. עדיף לטפל בבעיה קודם. אם יש בעיה עם הכספת אל תנסו לפתוח לבד. אתם עלולים לגרום לנזק גדול יותר וגם לפגוע בתכולת הכספת. אם ננעל המפתח ברכב אנחנו מגיעים מהר ופותחים 24 שעות 7 ימים. זה הרבה יותר מהיר וזול מלנסות פתרונות אחרים מנעולן בתל אביב מומלץ באישור משטרת ישראל 24 שעות כולל שבת וחג, זמין עכשיו, פורץ רכבים, החלפת מנעולים מ-200 ₪ באישור רב בריח ומולטילוק, תיקון דלתות בתל אביב, 20 דקות הגעה. 

למה לבחור בי כמנעולן שלכם בתל אביב?

אנחנו מגיעים במהירות לכל אזור בתל אביב 24 שעות. אנו מספקים שירות מנעולן בתל אביב דרום, וגם שירות מנעולן בתל אביב צפון. יש ברשותי גם סניף מנעולן באבן גבירול, מנעולן בדיזינגוף, אנחנו מספקים שרותים של מנעולן ביפו ומנעולן ברמת אביב עם כל מה שבאמצע. יש לי אישור של משטרת ישראל שהוא חובה וניתן (גם רצוי לבקש אותו). תמיד עדיף לבחור במנעולן בעל כישורים רבים בענף המנעולנות, שיש לו ידע רב וגישה לכל סוגי במנעולים בארץ. אנחנו פעילים משנת 2002 כך שיש לנו ניסיון עם כל מנגנון נעילה שקיים והפתרון שלנו מהיר אנחנו עובדים עם ציוד חדיש ומשוכלל כך שנדע לא לגרום ליותר נזק. הקפדה על ביצוע פעולות פשוטות לתחזוקת דלת הכניסה מכל סוג שהוא, יכול לסייע דבר ראשון בשמירה על הדלת, שיוביל לתקינות הדלת והימנעות ממצב של בלאי או היווצרות פגמים. חשוב לזכור שהחלפת דלת או מנגנון כרוכה בתשלום לא נמוך, בהמשך הדף יש מאמר על תחזוקת הדלת כדאי לקרוא וליישם פעם במספר חודשים ותוכלו לחסוך כסף רב, את הפעולות הפשוטות האלה כל אחד יכול לעשות.

מתי נחליף או כדאי להחליף מנעול לדלת?

כשאנחנו פורצים מנעול בדלת רב בריח או חוסם, כדאי שנבחר במנגנון נעילה חדש. איזה מנעול בוחרים לכל הדלתות? קיים מבחר מנעולים פחות טובים או יותר טובים הכל בהתאם למחיר. ההבדל בין המנעולים הוא איכות המנעול וכאן בעצם השוני במחיר המנעול. בחברת מנעולן “יצאת צדיק” האחריות על כל המנעולים שמותקנים היא 12 חודש. מנעול של רב בריח או מולטילוק יהיה יקר יותר ממנעול של חברת אלבה או מגנום, בגלל איכות המנעול וכמה הוא מחוסם, מה שמקשה על פריצתו. מחירי המנעולים נעים בין 250 ₪ ל 500 ₪ ויותר למנעולים שמגיעים עם כרטיס שיכפול וממוגני קדיחה אצלנו כל עובד הוא מקצוען אמיתי!מתמחה בכל פתרונות מיגון מכל הסוגים מהבית ועד לעסק. פורץ מנעולים, פריצת דלתות, רכבים וכספות. תיקון דלתות, פריצת כל סוגי המנעולים שירותי פריצה והתקנת מנעולים, החלפת צילינדרים, מנעולן בתל אביב  24 שעות 7 ימים בשבוע , עד 20 דקות הגעה מהירה לבית הלקוח.

מנעולן תל אביב 24 שעות במחיר מוזל

 רובנו אולי חושבים שלנו זה לא יקרה, אבל לפתע כאשר אנו ניצבים מול דלת הבית והמנעול מסרב להיפתח או שגילינו שאבדו לנו המפתחות, מהר מאוד נבין שחובה להזמין מנעולן! זה מצב שיכול להיות מלחיץ, ולכן חשוב לנשום עמוק ולחשוב איך להזמין איש מקצוע שיהיה מקצועי מספיק וגם הוגן במחיר. הבעיה מתחילה שמחפשים זול מידי, לפעמים מנעולנים יכולים להציע לכם מחיר זול על עבודה כלשהי ממחירה המקובל בשוק, וכאשר יגיע אליכם יטען שזה לא המנעול או הדלת שהוא חשב וידרוש מחיר גבוה ממחיר השוק ולכן חשוב להזמין מנעולן מחברה אמינה.

מנעולן תל אביב מומלץ: פורץ מנעולים לבית או לרכב

מנעולן בתל אביב, אצלכם תוך 20 דק

מנעולן בתל אביב, אצלכם תוך 20 דק

אם נתקעתם במצב חסר מזל ליד דלת הבית, דלת המכונית, או דלת הכספת והמשרד, צלצלו מיד והזמינו מנעולן בתל אביב יצאת צדיק. מנעולן ופורץ בתל אביב של כל סוג המנעולים. אני איש מקצוע מורשה מטעם משטרת ישראל לפרוץ מנעולים וצילינדרים ברכבים וכספות בכדי לתת מענה מידי לאנשים בצרה. פורץ מנעולים בתל אביב יפו רמת אביב שהוא איש מקצוע, למד את עבודתו במשך מספר שנים, כאשר קיבל הכשרה והסמכה, בשטח העבודה וזאת, לאחר שהציג תעודת יושר בפני מנהלי ומורי הקורסים מקצועיים למנעולנים. מנעולן מומחה הוא מי שיודע לזהות ומכיר דגמים רבים ביותר של צילינדרים ומנעולים של חברות רבות, מולטילוק רב בריח ייל מגנום כולל המותגים הידועים והמוכרים ביותר בשוק, וכמובן גם הטובים ביותר.

לפרטים והזמנת מנעולן בתל אביב מורשה חייגו:050-3939319

להיות מנעולן בתל אביב פירושו לתת שירות מקצועי, איכותי, אמין ומהיר. מנעולן איכותי הוא איש מקצוע אשר זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והוא נענה בחיוב לכל קריאה לילות כימים שבתות וחגים, כי בדרך כלל פונים אליו בזמן מצוקה, וכמובן שלא על פי תכנון מראש. בכדי לתת את השירות של המנעולן המהיר הנדרש באיתות חירום, מנעולן בתל אביב יצאת צדיק מתנייד בתוך העיר ובסביבתה באמצעות אופנוע חדיש שמצויד היטב, כך שעומס תנועה, ופקקים אינם מפריעים לו להגיע ולתת את השירות שלו הוכשר במקצועיות. על האופנוע יש לו בדרך קבע את הציוד הנדרש לשם ביצוע פריצות מקצועיות לבתים או פורץ רכבים מכוניות, מבלי לגרום נזקים לדלתות אותן הוא פורץ. ברשותו תמיד ציוד כולל מאסטרים, מסוריות, כלי פריצה ולהבים מיוחדים.

גם לתושבי תל אביב מגיע מנעולן אמין…

גם תושבי תל אביב זקוקים למנעולן מיצאת צדיק שאפשר לסמוך עליו. זה יכול לקרות לכם בכל מצב, צפוי או שלא. מה שבטוח זה שכאשר רוצים אחד כזה, רוצים אותו מיידי, לכן חשוב שנהיה מוכנים לכל תרחיש. כמה עצות לבחירת מנעולן צדיק בתל אביב: לפני הכל ואחרי הכל זה – אמינות. כל מי שנתקע בתל אביב עם פריצת בית, דלת טרוקה בתל אביב, רכב נעול, או כספת נעולה רוצה שיגיע אליו מישהו מהר אבל שאפשר לסמוך  עליו. הרי כולם יודעים שהמפתח והמנעול הם בסופו של דבר הדבר הכי אישי של כל אחד ואחת, ואיך אנחנו ננקוט באמצעים על מנת שלא נחשוף אותו לידיים זרות בלי להיות בטוחים שזה ממש לא בעיה? לכולנו זה קרה, כאשר דלת ננעלת או אי אפשר להיכנס הביתה, מזמינים מנעולן באופן פורץ דלתות מיידי כדי שיטפל בתקלה, בתקווה שבחרנו נכון. הרי אף אחד לא רוצה להישאר בחוץ וחייבים שרות תכף ומיד. היום יש לנו מספר דרכים להזמנת מנעולן, דרך המדיה, מדבקה על הדלת, והכי טוב מנעולן מומלץ בתל אביב, על ידי שכן, מכר, משפחה, שקיבל שירות מקצועי עבורו. הפרמטר החשוב זה הזמן. הזמינות היא מאפיין שאינו נופל בערכו מאשר מקצועיות, או ניסיון בתחום זה. כאשר הבית שלכם ננעל או נחסמה לכם האפשרות להיכנס לרכב שגם זה קורה, אתם צריכים את המנעולן הצדיק בתל אביב שיבוא כאן ועכשיו ויטפל במצב. כאשר מדובר במצבים מסכני חיים כגון ילד שננעל בתוך רכב, או אשה מבוגרת שנעולה בדירה בלי יכולת הגעה לדלת, נחיצות הזמינות היא אף רבה יותר ובהרבה. לכן, זהו מאפיין קריטי עבור עבודה יעילה ומוצלחת של מנעולן. הלקוחות של מרדכי המנעולן בתל אביב מבהירים כי אם מצאת מנעולן זמין כמרדכי, אל תיתן לו ללכת, היה ובחרת אחרת אל תתפתה להזמין את המנעולן הראשון שתראו פרסום שלו. חשוב לא למהר להזמין כל מנעולן. יש כאלה שינצלו את המצב וייגבו מחיר אסטרונומי, ואף יחליפו חלקים שלא לצורך. סיטואציה נוספת היא גם כאשר מתרחשת פריצה, שם יש להזדרז לא פחות. חייבים לדעת שזוהי שעת חירום באותו מידה ולא לזלזל בחשיבות הדבר. יתכן בהחלט ממקרים שהכרתי בעברי כמנעולן בתל אביב כי אחד הגנבים שיכפל לעצמו מפתח או שהוא פשוט גנב אחד כזה. אם רוצים לחסוך את הפריצה הבאה, חייבים פשוט לשמור מרחק.

מאמר לתחזוקת דלת פלדלת

קודם כל ולפני הכל חשוב להתייחס לדלת פלדלת כמו לכל דבר שעובד בצורה מסיבית ולכמו לכל דבר שמשמש אותנו ביום יום וחשוב לנו שיעבוד נכון. אחד הדברים החשובים זה שלא מומלץ לטרוק את הדלת או להניח חפצים על דופן הדלת דבר שיפעיל עומס בשעת הסגירה. בשום פנים ואופן אין לנסות להחדיר חפצים קטנים לציר הדלת, דב זה עלול לגרום לדלת לצאת מאיזונה ואז כמובן היא לא תוכל להיסגר כלל. תמיד אני ממליץ ללקוחותיי על שימון הדלת כאשר את השימון יש לבצע על ידי שמן שנועד במיוחד לשימון מנגנון נעילה. במידה ועושים את זה בצורה נכונה לא תידרשו לביקור של מנעולן מקצועי.
מומלץ לעבור על החורים במשקוף שלשם נכנסים הבריחים ונקות אותם בצורה יסודית, ואף להזמין מנעולן שיגדיל את החורים במידה והדלת לא מכוונת. כמובן שאם הבריחים לא יוכלו להיכנס למקומם הדלת לא תעבוד בצורה תקינה. הדבר הכי חשוב שהרבה אנשים טועים זה לא לשמן את צילינדר הדלת בשמן לא מתאים אלא רק בשמן יבש שמיועד לצילינדרים.

מנעולן בתל אביב מסביר מה בעצם עושים ואיך נזהרים?

מזמינים מנעולן מיצאת צדיק והוא ייתן לכם יעוץ במקום. הוא יבחן את צורת הפריצה שהיתה בדירה, ואת הדרך בה עשו הפורצים שימוש, ובדרך כלל ימליץ על החלפת המנעול ליתר בטחון האישי שלכם. גם אם מבחינתכם לא הגיוני שהגנב הספיק לשכפל אותו, או שאין מפתח רזרבי בבית, עדיין כדאי להישמר כפליים וליהמנע מהפתעות אחר כך. בהזדמנות זאת במידה והפריצה נעשתה על ידי מנעול הדלת, אני ממליץ לחשוב על החלפת מנעול איכותי יותר בעל כרטיס בקרת שיכפול, והגנת פריצה. לסיכום פרק זה הכי חשוב להזמין מנעולן בתל אביב מיצאת צדיק אמין, ומקצועי. כזה שאתם סומכים עליו ויודעים שהוא באמת אדם ישר. חשוב לדעת: לא כל מנעולן הוא מנעולן מורשה רב-בריח לכן בביטחון רק מנעולן בתל אביב לאחר בדיקה קפדנית. יש מספר נקודות אזהרה חשובות שצריך לשים לב אליהן, לפני שהמנעולן / הפורץ שהזמנתם מתחיל בעבודתו, גם אם נמצאים במצוקה וממהרים ביותר, והן: ראשית יש לבדוק שהמנעולן מחזיק תעודה מזהה עם תמונה מטעם משטרת ישראל, המתירה לו לעסוק במקצוע. תירוצים כמו שכחתי את התעודה בבית / במשרד / בתיק של אשתי, צריכים להעלות חשד, ומומלץ לוותר על שירותיו, גם אם הגיע מהר כנדרש. מנעולן מנוסה ומקצועי חייב לבקש מכל להזדהות, ולהוכיח כי אתם הבעלים החוקיים של אותו נכס אליו אתם מבקשים שהוא יפרוץ. מנעולן שלא מבקש מכם להזדהות, אינו מספיק מקצוען – ואל תעבדו אתו. אז מה למדנו הפעם? מנעולן זה לא רק לפרוץ ומנעולים מנעולן זה הרבה מעבר. היכולת להבין את מקור התקלה במדויק הניסיון כח רכישה של ציוד ועוד עוזרים לנו הלקוחות בסופו של דבר לחסוך הרבה כסף וסיכון מיותר. בחברתנו  יש צוות מנעולנים מקצועי ביותר הגרים בתל אביב או בקרבת מקום.

שיכפול מפתח? שימו לב לפרטים:

נושא זה חשוב ומומלץ לקרוא מכיוון שלא מעט בעיות בצילינדר הדלת, נובעות לא מעט משכפול לא נכון של המפתח. מנעולן מקצועי ובעל המכונה המתאימה לשכפול מפתחות, יכול לשכפל את כל סוגי המפתחות. ובכל זאת משכפל מפתחות מקצועי, חשוב שיידע להכיר את כל סוגי המפתחות השונים, ולדעת לזהות את הגלם המדובר, בעצם באיזה סוג מפתח מדובר, כדי לברר שאכן יש ברשותו מכונת שכפול מתאימה. עכשיו נעבור בקצרה לשכפול מפתחות לרכב, בעת שכפול מפתח לרכב מכל סוג שהוא, מומלץ להגיע עם קוד הרכב. רק באמצעות קוד זה, שיוזן למחשב הרכב, יתבטל הקוד הקודם ותימנע האפשרות של שימוש במפתח הישן שאולי נגנב. חשוב לציין שכיום ישנו כרטיס מגנטי מיוחד בחלק מהמנעולים, אשר רק באמצעותו ניתן לבצע שכפול של מפתחות מסוימים והם יקרים יותר. כמובן שכרטיס זה מעלה את רמת האבטחה של המפתח והמנעול. מה בעצם למדנו בפרק זה, שמכיוון שרק מנעולן בעל מכשור מתאים מסוגל להעתיק בדיוק רב מפתחות מסוגים שונים, ולפי הוראות האבטחה של יצרני המפתחות השונים. לא כל חנות או טמבוריה, מורשה לשכפל מפתחות מסוגים שונים, פניה לחנויות אשר לא מעסיקות מנעולן במקצועו ולא עברו הכשרה מקצועית, עלולה להוביל לחוויה לא נעימה ולפעמים אפילו להעמיד אתכם במצב לא נוח ואף להרוס את מנעול הדלת. בנושא זה נרחיב ונאמר כי רק שכפול מפתחות אצל חנות, מנעולן מקצועי, שיוכל להבטיח לכם את האחריות המלאה ויותר מכך, במידה והשכפול לא היה תקין חשוב לבחור נכון מוטי מנעולן יצאת צדיק בתל אביב.

לקוחות מספרים:

*שלום רב שמי טלי רציתי לספר לכם על המנעולן הצדיק מתל אביב שהציל אותי למרות שחיפשתי מנעולן ברמת גן, בזמן שנעלתי את הרכב מסוג מרצדס ברמת אביב בעיר כאשר הילדה שלי נעולה בפנים הוא הגיע בזריזות פרץ את הרכב בשניות תוך כדי שהוא מרגיע אותי גבה ממני מחיר סביר ואפילו קיבל טיפ שמן מכיוון שמגיע לו הוא הציל חיי אדם כן ירבו.

*”הסיפור שלי קצת מוזר”, רושם ליאור שגר באבן גבירול בתל אביב, “יצאתי מהבית כאשר מפתח הבית נישאר מאחור, למרות שהיה לי מפתח הכלב של מסוג אמסטף קפץ לעבר המפתח לאחר שנעלתי את הדלת ולא היה ניתן לפתוח מבחוץ, הדבר הראשון שעשיתי הלכתי לפייסבוק למצוא המלצה על מנעולן במרכז תל אביב, הרבה הציעו לי להתקשר למנעולן מיצאת צדיק ואכן כך עשיתי, מוטי ענה לי בנימוס הרגיע אותי והגיע תוך 15 דקות לדירה הצליח לפרוץ ללא נזק. התשלום עבור הפריצה היה במחיר סביר עלה והצלח מוטי וכן ירבו אנשים כמוך”.ליאור עובדיה

נקודות למחשבה ממנעולן בתל אביב:

– מנעולן או פורץ מנעולים בתל אביב שמגיע לפרוץ את מנעול ביתכם, תמיד חייב לבקש הוכחה כי אתם בעלי הבית.
 – לעולם אל תשאירו את המנעולן לבדו בשעת עבודה. דאגו שיבצע את עבודתו תחת עינכם הפקוחה.
 – התעקשו על בדיקת הדלת לפני תחילת העבודה!
 – ודאו שיש למנעולן רישיון מנעולן בתוקף
 – התרשמו מאמינותו ומהמקצועיות שלו!
 תמיד לשירותכם מנעולן מיצאת צדיק
 זמין 24-7 ניתן להתקשר גם לייעוץ 050-3939319
 מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I
 מוטי פורץ דלתות ומנעולים מיצאת צדיק– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים I שירות לכל סוגי הדלתות I
 חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך| שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות | מחירים לפני מע”מ |
השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי שכונות העיר תל אביב רבתי |