קורס מנעולן

לקורס מנעולן מקוון ומעשי לומדים רק אצל המקצוענים לחצו כאן בהצלחה!

קורס מנעולן למי זה מיועד?

קודם כל שתדעו מקצוע המנעולן מתאים לכל אחד ואחד מימכם אם אתה צעיר או מבוגר, אם אתה טכני או לא, אם אתה גבר או אשה, אז תדעו זה מיועד לכולם.

קמת בבוקר והחלטת שזהו אתה רוצה שינוי בחיים? המשכורת החודשית אינה מספיקה למחיה החודשית? שמעת שזה ריווחי להכנסה נוספת? ובטח שאם שאם אתה תופס מעצמך כאדם אסרטיבי, אמין, מקצועי, בא לך להיות איש מכירות מקצועי?

אם כל זה מעניין אותך ואתה מצפה מימך ליותר ושאנשים יקנאו בך זה הזמן ללמוד את מקצוע המנעולנות. כאן אצלנו נאפשר לך להפוך חלום למציאות בזמן קצר ביותר ובעלות מצחיקה תרכוש לעצמך מקצוע בו תהיה הבעלים של עצמך, תקבע לעצמך זמני עבודה, והכי חשוב הכנסה יותר גבוהה.

חייל חשבת על עבודה אחרי הצבא? מפנטזים על עבודה חלומית? פיטרו אותכם ומתקשים במציאת עבודה? מחפשים עבודה רווחית? יש לכם הרבה שעות פנאי ביום יום?

אז זהו שמהיום אתם לא צריכים לחשוש יותר לפרנסה. בוא ותלמדו את מקצוע המנעולנות ותהיו רגועים נפשית ותוכלו לממש את החלומות שלכם.

מה אמורים ללמוד אצלנו?

לימוד מנעולן מקוון ומעשי תוכלו ללמוד את כל מקצוע המנעולנות החל מ: פריצת צילינדרים מסוגים שונים בכל מיני שיטות, החלפת צילינדרים, התקנת מנעול עליון, פריצה לכספות ודלתות במינימום נזק, התאמה ושכפול מפתחות לבית ולרכב, לכוון דלתות רב בריח ודלתות פנים, ועד שיעורי מכירה ושיווק שזה לא פחות חשוב.

אז מה מומלץ יותר מעשי או מקוון או שבעצם גם וגם?

אז שלא תתבלבלו כמובן שמומלץ יותר ללמוד גם קורס מעשי וגם קורס מקוון. הבעיה הגדולה שנוצרה עקב הביקוש הגדול לקורס מנעולן, שברוב המכללות בישראל , אין הרבה מורים מקצועיים שבאים מענף המנעולנות וזה בעיה. וזה יוצר חוסר יידע בסיסי בתקלות בשטח ומעבירים לתלמידים חומר מוטעה. וסביר להניח שזה יותר יבלבל את התלמיד מאשר יעזור, וכך נוצר לכם מצב של גם ביזבוז זמן וביזבוז כסף.
ולכן קורס מנעולן משולב שהוא גם מעשי וגם מקוון יכול למקד את הקורס בדיוק כזה שתלמיד שצפה בסרטונים מהבית או בעבודה ויגיע לאחר מכן לשיעור מעשי יהיה מוכן לעבודה ממוקדת, השיעור מעשי יהיה אחד על אחד לאחר שעברתם על כל הנושאים ביסודיות.

         הכנסו לקישור כאן השאירו פרטים ומבטיח לחזור בהקדם תודה!