פורץ מנעולים ברמת גן 24 שעות

   באישור משטרת-ישראל מרדכי המנעולן מיצאת-צדיק הכי זול בארץ! 

 חייגו: 050-3939319 

מתי צריך לקרוא לפורץ מנעולים ברמת גן ?

– המפתח נשבר בדלת

-הדלת נטרקה  או ננעלה כשאנחנו מחוץ לבית

-אין לנו את המפתח

-ניסו לפרוץ לנו וגרמו נזק למנעול

בכל אחד מהמקרים האלה כדאי לקרוא למנעולן ברמת גן שיטפל בבעיה ולא לנסות לטפל לבד. בדרך כלל כשמטפלים לבד הנזק גדול יותר.

לנו יש פורץ מנעולים ברמת גן שזמין 24 שעות ומגיע תוך 25 דקות.

יש לנו את ציוד הפריצה המתקדם ביותר כך שהנזק הוא מינימלי.

כל העובדים שלנו הם בעלי תעודה של משטרת ישראל.

מהו ההבדל הדק בין מנעולן לפורץ מנעולים?

אנסה להסביר לכם כמה חשוב לדעת את ההבדל, בין מנעולן לפורץ מנעולים. לצערי רבים נוטים להתבלבל בין שתי המקצועות, הנטייה לחשוב כי מנעולן ופורץ מנעולים הוא מקצוע אחד. נהוג לומר כי כל מנעולן הוא גם פורץ מנעולים, אך לא כל פורץ מנעולים הוא מנעולן.

עכשיו כבר בלבלתי אותכם אנסה לעשות סדר בדברים. בנושא מאמר זה ננסה להפיג את הערפל המקיף את שני התחומים הללו, ונתאר את ההבדל בין מנעולן לפורץ מנעולים יחד עם המשותף לשניהם. אנסה להסביר מתי מומלץ להזמין מנעולן  ברמת גן ומתי דווקא מנעולן ברמת גן הוא איש המקצוע הרצוי.

 אוקיי נתחיל, גם מנעולן וגם פורץ מנעולים נדרשים ללמוד במכללה מתאימה, לקבל אישור ממשטרת ישראל לעבודה כמנעולן, וכמובן לצבור ניסיון בתחום המנעולים ברמת גן. מספר תקופות ההכשרה לשתי המקצועות לרוב הוא דומה, כמובן תלוי בתפיסת הלמידה של התלמיד. לאחר הלמידה במכללה יקבלו המנעולנים תעודת מנעולן.

גם פורץ מנעולים וגם מנעולן ברמת גן, נדרשים להציג בפני הלקוח תעודת יושר ממשטרת ישראל כתנאי להעסקתם.  שני סוגי המנעולנים לומדים להכיר סוגי מנעולים שונים, צילינדרים, מנעולים לרכב ומנעולים דיגיטליים, וכן סוגי דלתות שונים, כספות ומפתחות.  אפילו בנוסף, שני המנעולנים ברמת גן, לומדים כיצד להתמודד ולפרוץ מנעולים וכספות ברמת גן, כמה שאפשר ללא נזק נלווה וכיצד להתקין אותם בעת הצורך. אבל עם זאת, התכנים אותם לומד מנעולן ברמת גן, רבים יותר מאשר בקורס של פורץ מנעולים ברמת גן .

בשונה מפורץ מנעולים שהלמידה מתמקדת בפריצה בלבד, מנעולן ברמת גן לומד גם את סודות הרכבת ובניית המנעול של דלת ביתנו, תיקון דלתות פנים וחוץ, עבודה עם מנעול חשמלי, שינוי קומבינציות של מנעולים מאסטר, ייצור ושכפול מפתחות במידת הצורך, שכפול שלטים לרכבים ושערים, התאמת מפתח לסוויץ' הרכב, הרכבה שיפוץ ותיקון מנעולים וכדומה. נושא למידה נוסף של מנעולן ברמת גן, שמנעולן לומד גם את תחום השיווק והקמת העסק הפרטי. ניתן לשלב קורס נוסף למקצוע המנעולן שהוא קורס מנעולן מקצועי, להפוך למנעולן בכיר יותר, באמצעותו מנעולן יכול לשדרג את הידע אותו רכש גם לתחומים אחרים כמו תחום האזעקות לבית ורכב, אחזקת והתקנת מערכות בטיחות ומנעולנות לבית, נתינת שירותי חירום בתחום המנעולנות ברמת גן, מניעת ליקויי התקנה שבוצע על ידי טכנאי לא מקצועי, כל ההיבטים משפטיים בנושא המנעולנות, לעבוד לפי דרישות חברות הביטוח ועוד. כמובן שלקורס זה נדרש גם ידע טכני, נוסף על תעודת היושר ממשטרת ישראל.

כדי להזמין אותנו התקשרו ל050-3939319 מוטי

"<yoastmark

אפשר להזמין גם  מנעולן תל אביב    וגם מנעולן בבת ים