פורץ כספות מרדכי המנעולן פורץ כספות מקצוען 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

 תעודת יושר ממשטרת ישראל וברישיון איגוד המנעולן הישראלי |  100% אמינות לפני הכל | עד 20 דקות הגעה | פורץ כספות 20 שנות וותק | פורץ כספת אישית לנשק | פורץ כספות גדולות מומחה למילכודות

"<yoastmark

פורץ כספות

למה דווקא פריצת כספות מיצאת צדיק?

פריצת כספות בכלל מכל הסוגים הוא תחום מורכב הדורש מיומנות רבה, ולא כדאי להתפשר במקצועיות של מנעולן כספות שהוזמן בשעת הצורך, שכן פריצת כספות גדולות,או קטנות ,כספות קומבינציה ,או כספות דיגיטלות יפרצו כל אחד בשיטות שונות.

פריצת כספות קטנות-כולנו מכירים את הכספות הקטנות שנמכרות בהום-סנטר, שנחשבות לכספות הזולות בשוק כיום, יש כאלה עם מקשים דיגיטליים ומפתח ויש רק עם המפתח אלו הכספות הנפוצות ביותר, והמתקלקלות ביותר לכן מומלץ להשקיע בכספת קצת יותר איכותית.

מנעול כספת

פורץ כספות

מהם התקלות הנפוצות ביותר בכספות קטנות?

יש מספר תקלות נפוצות בכספות דיגיטליות קטנות, התקלה הראשונה הנפוצה בניהם היא שהבטריות נגמרות או לא עובדות מכל סיבה שהיא, או כאשר לא סוגרים את המכסה של הבטריות כמו שצריך מתנתק המגע, או שהבטריות נגמרות דבר המצריך שימוש במפתח של הכספת כדי להחלפת הבטריות, בדרך כלל כיסוי המנעול אשר יפתח לנו את הכספת ללא קוד נמצא בין לחצני המספרים לבין גלגל הפתיחה בעזרת מברג שטוח מפרקים את הכיסוי מסובבים את המפתח לצד ימין ופותחים את דלת הכספת.

איך ניתן לפרוץ כספות במינימום נזק?

כספות גדולות הן בדרך כלל יקרות וקשות לפריצה (גם בידי מנעולן כספות מומחה). כל המערכות שם לרוב יהיו יקרות ולכן רצוי לפרוץ אותן ללא נזק ע"י פגיעה במנעול הכספת. בתוך דלת הכספת יש צירים גדולים או קטנים המחוברים לבריחי הכספת המשוכללת ונעצרים ע"י מנעולי כספת החבויים בדלת הכספת האחורית ומוציאים מעין בריח קטן מהצדדים בפנים הכספת אשר עוצר את הצירים הפנימיים. לכן רק פורץ מנעולים וכספות מיצאת צדיק מוטי מומחה בעל ניסיון וידע של שנים רבות בפריצת כספות, יודע בדיוק היכן ממוקמים הבריחים הפנימיים הקטנים של מנעולי הכספת המשוכללים ובעזרת מקדח בוש 9 מ"מ יעשה חור בנקודה מסוימת בכספת רצוי בחלק האחורי שהכי קרוב לקיר עד שיגיע לבריח הקטן המסתתר בפנים. באמצעות מברג ופטיש דפיקה במידה 12 יוכל לשבור את הבריח הקטן של מנעול הכספת הפנימי ובכך יאפשר את תנועת הצירים האחוריים ואת פריצת הכספת ללא נזק מיותר. לאחר מכן כשהכספת פתוחה לרווחה המנעולן יפתח את הברגים מסביב לדלת הקדמית, יחליף מנעול הכספת ויאטום את החור בעזרת חומר אטימה כמו סיליקון מיוחד והכספת תהיה תקינה ובטיחותית לשימוש לעוד הרבה שנים.

זקוקים לפורץ כספות אמין מקצועי ומהיר? חייגו עוד היום 050-39-39-319 ומוטי מיצאת צדיק בדרך אליכם