מנעול כספת לדלת

מרדכי המנעולן טכנאי מורשה רב-בריח זמין עכשיו: 050-3939319

                                                                                          ✔️אצלי הגנבים נכנסים לפניקה

מנעול כספת לדלת מהתוכנית יצאת צדיק

✔️מנעול כספת רב בריח לכל סוגי הדלתות חובה בכל בית להגנה | ✔️מורשה כל חברות הביטוח בישראל | ✔️הפתרון המושלם נגד הגנבים |✔️ התקנה מקצועית ניסיון של 18 שנה | ✔️אצלי הגנבים נכנסים לפניקה | ✔️מורשה משטרת ישראל בעל תעודת יושר | ✔️התקנת מנעול גואל

מנעול עליון כספת גואל

לכל דלת מומלץ נגד פריצות וגנבות מהטובים בעולם בהתקנה מקצועית, אל תתפתו למחיר זול שיעלה ביוקר… מנעולן 24 שעות יצאת צדיק 050-3939319

מנעול כספת הוא הפתרון הטוב ביותר היום למיגון דלת ביתנו בנוסף למנעול הקיים מפני פריצות. מנעול כספת מוכר ומומלץ כיום ע"י משטרת ישראל וע"י חברות הביטוח השונות,
המבטחות את ביתנו ותכולתנו כנגד פריצות. מנעול כספת הוא אמין, יעיל, קשה לפריצה בקידוח ובפריצת הדלת בלום.

מנעול כספת מהווה ערך מוסף אדיר במיגון דלת ביתנו כנגד פורצים. יתרון נוסף וחשוב הוא מחירו של מנעול הכספת והתקנתו, אשר ירדו דרסטית בשנים האחרונות ושווים כיום לכל כיס.

מנעול כספת עליון רב בריח – התקנה

בשלב זה נלמד מהו בעצם מנעול הכספת ומה המשמעות בהתקנה של מנעול כזה בדלת ביתנו. להפתעתכם הרבה מנעול כספת כיום, אינו משמש כיום אך ורק לנעילת כספות.

למנעול הכספת יש מנגנון מתוחכם כנגד פריצות של דלתות, דבר שמקשה על הפריצה. כעט התאר לכם איך ניראה מנעול עליון רב בריח, המבנה הייחודי שלו שיש לו שלושה בריחים מסיבים שיוצאים ממנגנון הנעילה, שנכנסים לעומק המשקוף עד 20מ"מ, דבר שתלוי בעיצוב הדלת.

מנעול כספות עליון של חברת רב בריח מגיע עם אחריות יצרן לשנה, האחריות היא אצלי ממנעולן יצאת צדיק מומחה להתקנת מנעול עליון לדלת, בנוסף תקבלו 3 מפתחות, כאשר ניתן לשכפל את המפתח אצל כל משווק מורשה.

חשוב לציין שמשטרת ישראל מאוד ממליצה על התקנת מנעול עליון לדלת, דבר שמוכח כעוזר נגד פריצה לבתים, הוכח כמרתיע גנבים.

בנוסף מנעול כספת עליון של רב בריח עמיד בתנאי מזג אוויר קשים ולא מחליד כמובן רק במקרה שהותקן כראוי. עקב כל הסיבות שצוין במאמר זה על מנעול כספת עליון, התקנת מנעול כספת רב בריח מומלצת על ידי המשטרה, המז"פ וחברות הביטוח, למען ביטחון הבית והעסק.

איך בעצם מתקינים מנעול כספת עליון –של חברת רב בריח:

 

בשביל להתקין מנעול כספת עליון לדלת לא מומלץ לחסוך. התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח, שונה מהתקנת מנעול רגיל לדלת והרבה יותר דורשת ידע מקצועי בהתקנה.

רק מנעולן כמו מוטי מיצאת צדיק בעל ניסיון וידע של 15 שנה בהתקנת מנעולים ודלתות יוכל להבטיח לכם שקט נפשי. לכן תמיד מומלץ להשתמש במנעולן מוסמך ,בעל תעודת מנעולן, ולוודא שיש לו ניסיון רחב בתחום.

לא משנה כמה שאתה חושב שאתה יודע לעשות דברים בהסתכלות, ולחשוב שזה קל אל תיקח סיכון, כי התקנה לא נכונה פשוט לא תיתן אפקט למנעול.

התקנת מנעול כספת עליון של חברת רב בריח יכולה להיעשות במגוון דלתות כגון: דלתות פלדה, דלתות עץ, ודלתות חסינות אש.

תמיד תדרשו מהמתקין שהמנעול יגיע בקופסא מקורית שתיפתח מולכם. מנעולן מקצועי יעבור איתכם בסיום ההתקנה על כל המפתחות ויראה לכם שזה עובד בשני ציידיו של הדלת..

החלפת מנעול כספת עליון – רב בריח:

עכשיו אלמד אותכם מה לא עושים עם מנעול עליון של רב בריח. אל תנסו לתקן מנעול כזה ברגע שאתם רק חושבים שהוא התקלקל, התקשרו למוטי המנעולן מיצאת צדיק, שיגיע לבדוק את המנעול.

במידה ויתברר שהוא לא תקין אל תחסכו החליפו אותו בחדש. כמובן שאם זה התקלקל במסגרת האחריות הציגו את חשבונית המס שקיבלתם בזמן התקנת מנעול כספת עליון בביתכם, ותזוכו במנעול חדש ללא עלות. על מנעול כספת רב בריח יש אחריות יצרן לשנה.

מקרה נוסף שאני ממליץ לכם להחליף את מנעול כספת עליון של רב בריח, אם במידה ונאבדו אחד המפתחות, חובה להחליף את המנעול, על מנת שהמפתח יגיע לידיים לא רצויות. דרך אגב מומלץ במקרה זה להחליף את כל המנעולים בבית.

מנעול כספת רב בריח – איך נדע שהמנעולן שהזמנו מקצועי?

על מנת לוודא כי המנעולן שהזמנתם דרך מדבקה שהודבקה לדלת, דרך האינטרנט, או סתם דרך חבר שהמליץ, אכן מוסמך לעבודתו, אל תתביישו בקשו לראות תעודת מנעולן ואם יש ברשותו אישור ממשטרת ישראל, האם הוא רשאי לעבוד בהתקנה והחלפה של מנעולים.

כיום שוק המנעולנים לצערי פרוץ ויש המון חברה, בעלי עבר פלילי שעובדים כמנעולנים. תמיד מומלץ לפנות למוטי מנעולן יצאת צדיק שידע לתת לכם שירות, אדיב, מקצועי, ואמין, בהתקנת מנעול כספת עליון של רב בריח.

מנעול כספת עליון רב בריח – מתי בעצם מומלץ להתקין?

אחד הסיבות היותר נפוצות שבעקבותיו אני מקבל הזמנה של התקנה של מנעול עליון כספת של רב בריח הוא לאחר פריצה. רק אז רוב האנשים מוסיפים מנעול נוסף לדלת.

במידה וזאת הסיבה והאירוע קרה אפילו בשעת לילה מאוחרת, תמיד אני המנעולן מיצאת צדיק, יגיע לביתכם בכל שעה, 24 שעות 7 ימים בשבוע, לתת לכם שירות התקנה של מנעול כספת לדלת, בהתרעה של 20 דקות. לא משנה מתי תזמינו מנעולן מיצאת צדיק, תמיד העבודה תתבצע ברמה הגבוהה ביותר. .

את המאמר הזה של התקנת מנעול עליון של רב בריח, אני יסכם שאל תתפשרו על מקצועיות המנעולן, שהמחיר לא יפתיע אותכם, בדרך כלל ההפרשים לא כאלה גדולים, לפעמים עדיף לשלם יותר ולדעת שאתם בטוחים. תהיו בטוחים שאם תבחרו במנעולן יצאת צדיק תהיו בטוחים שאתם בטוחים.

מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I באישור משטרת ישראל I

מנעולן מיצאת צדיק– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעול עליון כספת רב בריח I

שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע I חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך!