פורץ דלתות מקצועי-מוטי

באישור משטרת-ישראל

הכי זול בעיר !

אומרים את המשפט "ביתי הוא מבצרי". אם בית הוא מבצר אז הוא חייב להיות מבוצר גם בדלתות ומנעולים טובים.

מנעולן הוא איש מקצוע שעבר קורס מנעולים עם הסמכה ויש לו ידע וניסיון בענף. תמיד כדאי להזמין איש מקצוע עם ניסיון כי סביר להניח שהוא כבר טיפל באלפי מקרים והוא ידע לעשות את העבודה הטובה ביותר.

למנעולן חייבת להיות תעודה של משטרת ישראל והוא חייב להציג אותה לפי בקשה. התעודה נדרשת כי למנעולן יש גישה וידע לפתיחת מנגנוני נעילה של רכבים, כספות ודלתות.

מעבר לזה הוא גם יודע על מיקום מוסתר של כספות שזה דבר רגיש.

מנעולן מקצועי גם עובר השתלמויות מפעם לפעם כי מנגנוני הנעילה של רכבים, כספות ודלתות משתכללים כל הזמן וכך יש היום מנעולים ביומטריים ומנגנוני נעילה אלקטרוניים.

"<yoastmark

כמזמינים מנעולן לפריצת בית או רכב הוא גם חייב לבקש תעודה מזהה על מנת לראות שזה הבית שלכם או הרכב שלכם.

כשעוברים לדירה חדשה כדאי לבדוק באופן כללי את הדלת ולראות שהיא עומדת בתקנים המעודכנים. דלתות מדורות קודמים יותר קל לפרוץ. נוסף לזה כדאי מאוד לקרוא למנעולן להתקנת מנעולים, כדי שיחליף את מנגנון הנעילה למנגנון חדש. היו מקרים של אנשים שעברו דירה ונכנסו להם לדירה אנשים שגרו בה קודם.

פורץ מקצועי יודע גם איך לפתוח מנעולים סרבניים בצורה חלקה ומבלי לגרום לנזק נוסף.

אם נתקע מנגנון הנעילה של הדלת לא כדאי לפרוץ עם ג'ק או פטיש או מקדחה כי אז יגרם נזק מאוד גדול ויקר לתיקון. לאיש מקצוע יש את כל אמצעי הפריצה שיכולים לעזור לו לפרוץ בלי נזק נוסף שיכול להיות יקר מאוד לתיקון (לפעמים גם ברמה של החלפת הדלת כולה).

במקרה של דלת טרוקה או מסיבה אחרת שאין לנו את המפתח גם כדאי לקרוא למנעולן שיפתח אותה במהירות ולא לנסות למשל להיכנס מהחלון בקומה גבוהה (האם כדאי להסתכן בשביל קצת כסף ? ).

אם יש מפתח נעול ברכב לא כדאי לפרוץ לבד עם שיטות כמו קולבים או מברגים. מנעולן מקצועי הוא גם פורץ רכבים מוסמך והוא ידע לפתוח את מנגנון הנעילה של כל רכב במהירות.

במקרה של כספת נעולה כדאי לא לפרוץ אותה לבד כי מנגנוני הנעילה הם חזקים ומתוחכמים (לזה הם נועדו). פריצת כספת בדרך לא מקצועית תגרום בכל המקרים נזק לתכולת הכספת (במיוחד מסמכים רגישים וכסף). מנעולן ידע לפתוח את הכספת ובמקרים רבים בלי לגרום נזק בכלל.

רוב המנעולנים זמינים 24 שעות ויותר מהר וזול לקרוא להם מאשר להסתבך.

להזמנות

050-3939319 מוטי

מנעולן בפתח תקוה