10 טיפים לבחירת מנעולן 

אתם תקועים עם עגלת הקניות אבל המפתח נשאר בתא המטען? יצאתם מהבית ובטעות נשארתם מחוץ לדלת? או שאולי המנעול שלכם עושה בעיות ומסרב לשתף עמכם פעולה? מנעולן מקצועי הוא הפתרון האידאלי, ולפניכם עשרה טיפים שיעזרו לכם למצוא את בעל המקצוע האידאלי.

  1. ערכו סקר קצר

חברים טובים, מכרים וגם הרשתות החברתיות וגוגל, כולם כלים טובים שיעזרו לכם לאסוף רשימה של מנעולנים מקצועיים. זוהי דרך טובה להתחיל, אל תדלגו אליה.

  1. ידע מקצועי

עם הרשימה בידכם התחילו לשוחח עם כל מנעולן באופן אישי, והתעכבו על סוגיית המקצועיות. שאלו אותו היכן למד או אם יש לו תעודה המעידה על הכשרתו. אל תתפשרו על מקצועיות.

  1. ניסיון

מנעולן עם תעודה זה בהחלט חשוב, אבל אם אתם הלקוחות הראשונים שלו, יכול להיות שלא תרצו לקחת את הצ'אנס. מנעולן בעל ניסיון יפתור את הבעיה באופן מדויק, יעיל ומהיר יותר.

  1. אישור משטרת ישראל

מנעולן הפועל באישור רשמי של משטרת ישראל הוא מנעולן שיבטיח לכם שנת לילה טובה יותר. הסיבה היא שאישור זה מעיד על כך שלפניכם בעל מקצוע נטול עבר פלילי, וזה בהחלט פרט חשוב במיוחד.

  1. זמינות גבוהה

אם אתם תקועים מחוץ לרכב, סביר להניח שאין לכם זמן או סבלנות לחכות, וגם סביר להניח שאתם ממהרים להמשיך בשגרת יומכם. אם כן, מנעולן שיכול להציע מענה מהיר וזמינות גבוהה הוא קריטי, ובוודאי שאין סיבה להמתין למנעולן שיתפנה אליכם רק מחר בבוקר.

  1. התאמה לצורך הרלוונטי

אם אתם רוצים להחליף את הצילינדר או שוקלים להתקין מערכת נעילה חדשה, כדאי שהמנעולן שלכם יהיה בעל ידע מקצועי רלוונטי ובאזור מגורכם למשל אם אתם מתגוררים בתל אביב עדיף להזמין מנעולן בתל אביב. אם הוא מתמחה בפתרונות לרכבים או בפריצה לדירות, אבל אין לו מושג בדלתות או החלפת צילינדרים, אין שום סיבה שתקראו לו.

  1. מחיר הוגן

בכל הקשור לבטיחות הבית והרכב אין כמובן מחיר גבוה מדי, אבל זה לא אומר שמותר למנעולן לנצל את התפיסה הזו. מחיר הוגן הוא אחד המשתנים החשובים ביותר, המעידים גם על אמינותו של המנעולן. שאלו מראש את המחיר, ואם אתם מתמודדים עם תקלה מורכבת, רצוי שתערכו סקר שוק קצר ותשווה בין מחירים.

  1. אמינות

מנעולן מקבל גישה מלאה למערכת הנעילה שלכם, מה שאומר שאם הוא שרלטן או אדם לא אמין, הוא עשוי להסב נזק משמעותי או גרוע מכך – לנצל את הגישה שלו לרעה. אישור משטרת ישראל הוא צעד הכרחי שיעזור לכם לוודא שלפניכם מנעולן אמין, אבל תוכלו להתרשם מהסוגיה גם במהלך שיחת הטלפון ובמהלך שהותו בדירה.

  1. ידע נרחב

אם המנעולן מציג בפניכם מגוון חלופות ויודע לתאר את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, הוא כנראה בעל ידע נרחב, מה שמעיד על כך שהוא האדם האידאלי לסייע בקבלת ההחלטות.

  1. התקנה איכותית

לבסוף, ודאו שהמנעולן יודע לטפל בהתקנת הדלת, הצילינדר או הקודן לרכב באופן איכותי ומדויק. אתם ממש לא רוצים להזמין בעל מקצוע נוסף, בעלות נוספת, רק כדי לתקן את הנזקים שהשאיר אחריו קודמו.