תקלות נפוצות בדלתות זכוכית

דלתות זכוכית הן בחירה נהדרת לעסק. בהרבה מאוד משרדים ניתן לראות אותן עם ובלי קשר לקבלת קהל. תיקון דלתות זכוכית, הוא נושא שמידי פעם נזקקים לו בעלי העסקים. הזמנת מנעולן ברמת גן, שמתעסק גם בנושא זה, יכולה לסייע לכם להגיע לתיקון איכותי כמו גם במציאת פתרונות נעילה איכותיים. להלן כמה דברים שכדאי לדעת על תקלות נפוצות בדלתות זכוכית שכדאי לכם ליישם.

תקלות בדלתות זכוכית

תקלות בדלתות זכוכית

  • דלת שיוצאת מאיזון – עקב שימוש יומיומי, הכולל פתיח וסגירה מכיוון שאנשים יוצאים ונכנסים לעסק כל יום, סביר להניח שבמוקדם או במאוחר הדלת תשקע על צירה או תצא מהמקום. כדי לא להיפצע או להסב נזק, מומלץ שלא לעשות זאת בשיטת עשה זאת בעצמך.

 

  • שחיקת פינים בתוך הצילינדר – אם אתם פותחים ונועלים את הדלת כמה פעמים ביום, גם במקרה הזה פינים בתוך הצילינדר עלולים להישחק. עדיף תמיד לעשות זאת בזהירות. כמו כן, כדאי גם לשמן את הצילינדר מידי פעם.

 

  • תיקון מנגנון הנעילה – לא פעם בגלל המיקום של מנעול הדלת לרוב ברצפה בדלת זכוכית, המנעול עובד בצורה קשה בגלל שמנגנון הנעילה שלו חשוף לרוח, גשם, וחום. מאותו סיבה גם אם המנעול ימצא מעל הדלת, או במיקום אחר הוא מועד לפורענות.

 

  • החלפת משאבה ריצפתי – חלק גדול מתיקון דלתות זכוכית שאני ניתקל בהם, מתייחס לשירות תיקון או החלפת מחזירי דלת זכוכית, או המשאבה הרצפתית בדלת הזכוכית.הבעיה עם מחזיר דלת זה שהוא יוצא לעיתים לא מעטות מכיוון, ונוצר צורך להחזירו למצב פעולה תקין, אך ורק בצורה מקצועית. יש לנו גם מצב, כאשר מחזיר רצפתי מתקלקל ואיננו מבצע עוד את פעולתו כהלכה, של פתיחה וסגירה של הדלת.

 

  • החלפת מנעולים בדלת זכוכית – דלת זכוכית בבית או במשרד שהנו מכירים, איננה מכילה בריחים כמו בדלת פלדלת ולכן רמת האבטחה שלה נמוכה יותר, לכן מומלץ להשתמש בצילינדרים ברמת איכות גבוהה.
    איך זה עובד? המנעולים מוצמדים לזכוכית הדלת באמצעות לחץ של פלטות המתכת. אם במידה וזה לא עובד בצורה תקינה לאחר תקופה, תבינו שגם המנעולים, בדומה לצירים, עקב שימוש רב, או מכה שקיבלה הדלת, זזים ממקומם, ובמקרה כזה עבודתו של המנעולן היא לפתוח את הפלטות שהורכבו בעוד מועד, וימקם את המנעולים במקומם.