תיקון מנעולים יצאת צדיק

מרדכי המנעולן מבני-ברק 24/6 זמין: 050-3939319

בתים * רכבים * כספות * שירותי פריצה ומנעולנות ברמה אחרת

פריצה ותיקון דלתות בבני ברק | 20 דקות אצלך | החלפת מנעולים בבני ברק ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | פורץ רכבים | חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות תושבי בני ברק | תושב העיר בני ברק | חשוב שהמפתחות שלך יהיה בידיים בטוחות – מורשה רב בריח ומולטילוק | התקנת מנעול עליון (כספת) למניעת פריצות | יש לנו ניסיון בכל סוגי עבודות המנעולנות מאז שנת 1999

תיקון מנעולים

תיקון מנעולים

לפני שנלמד על תיקון המנעולים נלמד קצת על סוגי המנעולים:

מנעול תליה: המנעול הפופולארי ביותר איתו אנחנו נועלים בדרך כלל לוקרים, אופניים, שרשראות, ועוד.

מנעול צילינדר: המנעול הבא זה מנעול שנמצא לנו בדלת הבית. כיום יש המון סוגים של מנעולים לדלת, וכמובן ככל שהוא יקר יותר ככה הוא יותר קשה לפריצה.

מנעול מפתח משונן: זה המנעול של דלת הכניסה לבניין, מחסן, או חדר האשפה. מנעול זה הוא הפשוט ביותר ובדרך כלל הוא משמש רק לפתיחה על ידי הזזת הלשונית, ופחות לנעילה.

מנעול כספת: שהוא היקר והמסובך ביותר בגלל אופן הנעילה. גם בו יש המון סוגים מהפשוטים שעולים כמאה שקלים ועד אלפי שקלים לכספות הכבדות יותר.

תיקון מנעולים

תיקון מנעולים

מתי נתקן את המנעול?

מנעול כמו כל דבר בחיים מתעייף ומתחיל לעשות בעיות. הרבה פעמים קורה שיש מנעול בבית, ברכב, או בעסק, שאינו עובד כמו שצריך בין אם מדובר על מנעול שהבעיה שלו בפתיחה, נעילה, או במנגנון של דלת הכניסה הראשית לבית.

כמנעולן שעולה לקריאות טלפוניות אני מגלה תקלות במנעולים שנמשכות זמן רב ללא תיקון. אנשים נוטים לדחות את תיקון המנעולים, כי לדעתם כאשר עדיין אפשר לבצע פתיחה כמו שצריך של הדלת כביכול, אז אין טעם להזמין שירות של מנעולן בשרון או בכל מקום אחר בו הם גרים.

יחד עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שבדיוק ברגע הכי פחות מתאים בחיי היום יום, ישבר המפתח במנעול הדלת או שהוא פשוט לא יבצע נעילה ולכן מומלץ ואף כדאי להזמין את שירותי תיקון מנעולים עוד לפני הרגע הזה.

מנעול כספת

מנעול כספת

למה כדאי לבחור לכם דווקא בי?

הופעתי בתכנית יצאת צדיק לכן זוהי ההוכחה הגדולה ביותר לגבי אמינותי. ניתן להזמין שירותים שונים של תיקון מנעולים כי מעבר למקרים שבהם המפתח נשבר במנעול, יש עוד סוגים של תקלות שעלולות לקרות.

אני אחליף לכם את המנעול במידת הצורך בחדש לפי בחירתכם. ברשותי כל סוגי מנגנוני הנעילה, מנעולים לדלתות פנים, מנעולים לדלתות כניסה מכל הדגמים, מנעולי כספת, ועוד.

המלצה אישית שלי היא לא לנסות לפתור את הבעיה לבד, דבר שיכול לגרום לנזק נוסף לדלת, ואף למנגנון הנעילה, מה שיצריך אפילו פריצה, או נזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה, דבר שעלול לעלות לכם ביותר.

בנוסף, הרבה פעמים אני מגיע לדירה לאחר שניסו לתקן את הבעיה לבד עם כל מיני אביזרים וחפצים שונים, דבר שגרם לנזק בלתי הפיך למנעול. לעיתים החפצים השונים עלולים לגרום לנזק עוד יותר חמור וחבל. מנעולן מקצועי משתמש בכלים מהמתקדמים בעולם ולכך לא כדאי להתפשר.

טיפ איך לבחור מנעולן צדיק לעבודת תיקון מנעולים?

מהניסיון שלי כמנעולן במרכז בשרון ובדרום אם אתם זקוקים לשירותים של תיקון מנעולים כדאי שתעשו בדיקה מעמיקה לפני שאתם מזמינים איש מקצוע כזה או אחר, והימנע בלבחור איש מקצוע רק בגלל שהוא הזול ביותר.

כי כדאי לכם להזמין מנעולן אמין שיודע מהו שירות טוב ויעניק לכם שירות, אמינות, ומקצועיות גם אם הוא יותר יקר בכמה שקלים.

עדיף תמיד לבחור מנעולן שעובד באזור שלכם לתיקון המנעולים, אין ספק שאם כבר הגעתם לרגע שבו אתם חייבים לקבל את השירות ולא יכולים להמתין עוד, הרי ברור שגם זמן ההגעה של המנעולן הוא קריטי לבחירה שלכם בו.

הכי חשוב לדעתי לבחור במנעולן שיש לו ניסיון וידע, כי בתחום של מנעולים. ניסיון יכול להיות חשוב, ולצערי כיום יש המון מנעולים ללא ניסיון מעשי.

כיום יש הרבה סוגים של מנגנונים ומנעולים שונים, כי יש הבדל בין המנעול של הבית ובין המנעול של הכספת, ורק מנעולן שמכיר את התחום של המנעולנות וצבר ניסיון של שנים, יוכל לתת לכם שירות מצוין ואמין.