דלתות זכוכית נמצאות לרוב בשימוש בתוך משרדים, חנויות ועסקים שונים. הן יפות מאוד, מאפשרות שקיפות בתוך החברה כמו גם פרסום ומיתוג קל עליהם. יחד עם זאת, במקומות הללו, יש שימוש רב מאוד בדלתות, שימוש הרבה יותר גדול מאשר בדיקות רגילות. כתוצאה מכך, השחיקה היא מאוד גדולה כך שבמקרים רבים יש צורך להזמין מנעולן בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ לצורת תיקון דלת זכוכית. להלן כמה דברים שכדאי לדעת.

מנעולן יצאת צדיק

כיוון דלתות

כל דלת יושבת על צירים ולכן אחרי שימוש רב סביר מאוד שהדלת תצא מהציר. לא רק דלתות רב בריח יכולות לשקוע, אלא גם דלתות זכוכית ויש לקחת זאת בחשבון. במקרה זה, השירות לו תזדקקו יהיה כיוון דלתות. מנעולנים רביב מספקים שירות תיקון דלתות זכוכית זה כמו גם אני בהתחייבות לשירות אמין, הוגן וזריז בהגעה תוך 20 דקות.

תיקון דלת זכוכית

תיקון דלת זכוכית

 

תיקון צלינדר במסגרת שירות תיקון דלת זכוכית

טיפ: כלי למנוע מהצלינדר להישחק, עדיף שלא להשתמש במנגן הנעילה בעזרת מפתח כאשר יוצאים ושבים מהמשרד אלא, פשוט בנעילה חשמלית. עדיף לנעול את הדלת בסוף כל יום. אם בכל זאת, אתם נועלים את הדלת ופותחים אותה עשרות פעמים ביום, במוקדם או במאוחר יהיה לכם צורך להחליף את הצלינדר בגלל שחיקה.

החלפת משאבה מחזיר שמן רצפתי לדלת זכוכית

חלק גדול מתיקון דלתות זכוכית לבית או למשרד ואפילו בחנויות שהנו מכירים, מתייחס לשירות תיקון או החלפת מחזירי הדלת או המשאבה הרצפתית בדלת זכוכית. מבנה הצירים של דלת הזכוכית בנוי כך, שצירו התחתון של דלת הזכוכית ממוקם בדיוק על מחזיר הדלת ההידראולי הרצפתי, ששקוע בחור ברצפה בעומק של 15 ס"מ להכנסת המשאבה.
החלק בגדול שממנו נובע הבעיה עם מחזיר דלת היא שהוא יוצא לעיתים מכיוון , ונוצר צורך להחזירו למצב פעולה תקין, כביום היוולדו.  כאשר מחזיר רצפתי מתקלקל ואיננו מבצע עוד את פעולתו כהלכה, דבר שגורם לדלת אף להיגרר על הרצפה, ולמרות ניסיונות שבים וחוזרים לכוונו ללא הצלחה בעזרת ברגיי המשאבה, לא יהיה מנוס ויהיה צורך להחליף את המחזיר הרצפתי.

החלפת מחזיר רצפתי נעשה ע"י הוצאת הדלת ממקומה, ובסיום הפעולה יש צורך לכוונה שוב.
תפקידו של המחזיר הרצפתי בעיקר, הוא טריקה מבוקרת של דלת הזכוכית, דבר שגורם  לשמירת על דלת הזכוכית מפני טריקות חזקות, שכולות לגרום מטריקה חזקה, או מרוח, והמחזיר שמן בדלת זכוכית תפקידו שהוא מחזיר את הדלת במהירות איטית במיוחד.

חשוב לזכור שמומלץ לבצע תחזוקה למחזיר הרצפתי אחת לכמה חודשים.
מחזיר שמן לא תקין בדלת זכוכית יגרום לטריקת דלת זכוכית, ופעולה זו עלולה להביא איתה סכנות רבות כמו סדק בזכוכית, שבירת הזכוכית, סגירה על אצבעות, פגיעה במנגנון הנעילה של הדלת והוצאה מכיוון נכון.

עוד דבר לסיום שחשוב שתדעו שמחזיר הדלת הרצפתי, שומר ומגן על מכלול הנעילה וכן על מנגנון הנעילה לאורך זמן.