תיקון דלתות

מרדכי המנעולן תיקון דלתות 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

תיקון דלתות

תיקון דלתות מהתוכנית יצאת צדיק

  פורץ דלתות ומתקין מנעולים | 20 דקות הגעה | מנעולן מקצועי לתיקון דלתות מומלץ ע"י רב בריח | מנעולן ברישיון ותעודת יושר ממשטרת ישראל | חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות מורשה רב-בריח ומולטילוק

תיקון דלתות מקצוען

תיקון לדלת 24-7

הקדמה על מרדכי המנעולן מתקן דלתות בכיר…

רבים מאתנו מזמינים מנעולן תיקון דלתות, עוד לפני שבדקו את הדלת וראו אם ניתן לפתור את הבעיה בעצמם. לדוגמא, לפעמים לכלוך שנתקע בחור המנעול או בצידי הדלת, עלול לפגוע בסגירתה. בדיקה פשוטה לפני קריאה למנעולן יכולה לחסוך לכם בעלויות ובהרגשה המדכאת של "יכולתי לפתור את זה בעצמי בקלות…" אנחנו ביצאת צדיק תיקון דלתות גם לא אוהבים להגיע לתקלות פשוטות שכאלו ונשמח תמיד לעזור במקרים שבאמת צריך מנעולן מקצועי, מוסמך ומקצועי. לפרטים 050-39-39-319

תיקון דלתות רב בריח – "עשה זאת בעצמך" 

שירות תיקון דלתות

לפניכם מדריך של מנעולן יצאת צדיק, במידה ואתם מחשיבים את עצמכם לכאלה שיש לכם את זה בידיים מומלץ לקרוא היטב את המדריך. כמובן שאני מוטי מנעולן מיצאת צדיק לא אחראי לנזק שיגרם לכם כתוצאה מייעוץ או מקריאת המדריך הזה, המטרה שלי היא לעזור לכם בבעיות קטנות ולא מורכבות בדלת שיחסוך לכם דמי ביקור של טכנאי שנע עד 250 שח לביקור.

כמובן כמו כל דבר שמצריך תיקון ובמיוחד תיקון דלת פלדלת, דורש כמובן התמחות מסוימת. למרות שכן  שרוב הדלתות שלנו בבית אצלנו ואצל החברים או שכנים ובני המשפחה בביתם נראות לנו אותו הדבר.

אבל הדבר לא כך, כל דלת מגיע עם מנגנון שונה, מה שמצריך ידע מקצועי לתיקון הדלת. במידה והבעיה היא משהו קטן אני ינסה לעזור לכם במדריך שתקראו כאן בהמשך.

לרוב המנגנונים הפנימיים שבתוך הדלת שונים, פתיחת הפלטות החיצוניות, פרזול הידיות מה שמצריך פתיחה שונה, אורך ורוחב הבריחים, ואפילו לפעמים הצילינדרים אשר מפעילים את המנגנון אורכם מותאם לפי עובי הדלת..

כמובן על מנת לזהות תקלות בדלתות פלדלת רב בריח או חוסם במהירות וביעילות, צריך להכיר את כל סוגי התקלות למיניהם, להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד, כדי לחסוך מהלקוח הוצאות מיותרות ברגע שהגיע מנעולן בעל חוסר ניסיון מקצועי.

איך לתקן דלת פנימית בבית?

כדי לתקן דלת פנימית בבית אנחנו קודם כל צריכים לזהות את הבעיה מה קרה? הלשון תקוע? המפתח נישבר?הצילינדר לא עובד? אלה הם רק חלק מהבעיות הנפוצות בפריצת דלת פנים בבית.

תיקון כל סוגי הדלתות לפעמים זה לא דבר פשוט אם לא תדעו לזהות את הבעיה אתם עלולים לגרום נזק נוסף לדלת מה שיגרום לכם להוצאה כספית נוספת מיותרת.

איך נבדוק? תנסו להציץ דרך המשקוף לראות מה הבעיה והאם הלשון תקוע במידה וכאן ניתן בעזרת מברג דק להכניס את המברג לפנים הדלת בצורה מקצועית כדי לא לפצוע את הדלת ולהזיז את הלשונית הפנימית.

במידה והדלת צמודה למשקוף רצוי שתעזרו בי מנעולן מיצאת צדיק מוטי והגיע במהרה ובמחיר סביר לפרוץ ולתקן את הדלת.

בעיות נפוצות בתיקון דלתות של רב בריח

תיקון דלתות

תיקון דלתות

אני ינסה להסביר לכם בפרק זה של תיקון דלתות מהם הבעיות נפוצות שקורות לרוב בחיי היום יום, בעיה כמו מנגנון קשה או תקוע לרוב לא יהיה  אפשר לפתור בעצמנו אלא להזמין שרות טכנאי או מתקן דלתות, כל מי שאומר לכם אחרת מטעה אותכם אז היזהרו!

הטעות הנפוצה של רובנו לרוב שהנו חושבים שהדלת שלנו תחזיק מעמד לעד, ומחוסר ניסיון פשוט לא מטפלים בדלת ופה בעצם הבעיה.

מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון אחת לחודשיים בדלת מעל 10 שנים. בדלתות חדשות רצוי פעם בשישה חודשים, כמובן שהדבר יעשה אך ורק בשמן מיוחד לשימון דלתות צירים ומנגנונים. כמובן כדי להגיע לתוצאה מקסימלית השימון יעשה מבפנים ולא חיצוני, רוב בעלי דלתות פלדלת יעשו את הטעות הנפוצה ופשוט יתיזו את ספריי השמן על הבריחים כאשר פלטות המגנות על מנגנון הדלת סגורות ,דבר הלא מביא תועלת. כדי לפתוח את הפלטות צריך קודם כל להוציא את הידיות ורק אז להוציא את הפלטות המחברות ביניהם בצד החיצוני של הדלת.

רצוי להוציא את הצילינדר על מנת להגיע לבפנים של מנגנון הדלת להעביר שימון מסיבי ולהחזיר את הכל למקום.

שימו לב: לא תמיד מומלץ לתקן את הדלת בעצמך

פירטנו כאן בפניכם כמה בעיות פשוטות לטיפול תיקון דלתות שתוכלו לעשות בעצמכם. עם זאת, ישנן בעיות אחרות, כמו תיקון דלתות לאחר פריצה, ברוב המקרים בהם עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק רב יותר שיעלה לכם הרבה יותר כסף כשתצטרכו מנעולן.

אם יש לכם בעיה אתם מוזמנים לחייג 050-39-39-319 ואני כבר בדרך אליכם!

לקורס מנעולן מקוון ומעשי לחצו לדף בהצלחה!