שירותי פריצה לדלת

   מרדכי המנעולן שירותי פריצה לדלת 24/7 חייגו: 050-3939319

 מגיע תוך 20 דקות | מקצוען לכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים | פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים מהתוכנית יצאת צדיק | מנעולן מאיגוד המנעולנים | חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות  מורשה רב-בריח ומולטילוק

שירותי פריצה

שירותי פריצה לדלת מהתוכנית יצאת צדיק

פורץ מנעולים מומלץ

פורץ פריצה 24-7

חשוב לזכור ואף להפנים!!! כאשר אתם מזמינים שירותי פריצה לביתכם, חשוב להזמין פורץ מנעולים בתל אביב לדוגמא מחברה מקצועית ורצינית שמכבדת את עצמה. הזמנת פורץ דלתות מורשה ומוסמך מחברה אמינה ומקצועית הינה דבר חשוב ללא ספק, על מנת להסב מינימום נזקים לדלת ולמנעול ועל מנת לבצע את העבודה באופן היעיל והטוב ביותר עבורכם, ובמחיר הגון.

תדעו שלא כל אדם מורשה לבצע פריצה למנעול ודלת, מכיוון שזוהי עבירה על החוק גם למבצע העבירה וגם למי שהזמין את הפריצה, לכן יש להזמין רק מנעולן מוסמך ואמין מורשה משטרת ישראל. עוד דבר שחשוב לזכור שהוותק והניסיון של מרדכי ששולחת אליכם שהוא פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה הינה משמעותית, הן מבחינת העבודה והן מבחינת האחריות.

הקדמה על אודות החברה… 

ברוכים הבאים לאתר של מרדכי המנעולן מיצאת צדיק, חברתנו הוקמה על ידי מרדכי לפני כ- 12 שנה עם מטרה אחת חשובה ללקוחות בכל הארץ להציע ולהעניק לכלל מגזרי הלקוחות, הן המגזר העסקי והן הפרטי, שירותי איכותי, מקצועי, והגון, תוך השמת דגש על רמת מקצועיות גבוהה ביותר בתחום המנעולנות והדלתות. חברתנו מציעה עבורכם שירות של פריצת מנעולים מכל סוג, 24-7 כולל שבת וחג. זמן ההגעה שלי הוא עד 20 דקות אלא עם צוין אחרת, מרגע קבלת הקריאה יגיע עליכם פורץ מנעולים מקצועי ומוסמך משטרת ישראל. מרדכי מגיע אליכם על אופנוע על מנת לקצר את זמן ההגעה, ומצויד בכלי פריצה מהמתקדמים בעולם, על מנת לקצר את זמן הפריצה ולדאוג שייגרם כמה שפחות נזק. כל העבודות של שירות פריצה נעשה בתעריף הוגן ובהקפדה על שירות מקצועי אמין ואדיב.

פורץ מנעולים מטעמנו ייתן לכם מענה מיידי לתקלות מנעולים שונות, כגון:

• דלתות נעולות שאינן נפתחות במינימום נזק.
• מפתחות שנשברו בתוך המנעול הוצאתם ושיכפול לחדש.
פורץ רכבים שננעלו בטעות מכל הסוגים, ללא גרימת נזק לרכב.
• תיקון מנעולים, תיקון והחלפת מנגנוני נעילה.
•פריצת כספות

החלפת מנעולים וצילינדרים באישור משטרת ישראל.

מנעולן יצאת צדיק

שירותי פריצה ל….

מרדכי המנעולן מיצאת צדיק יודע כי זמנכם יקר, ולכן אני יגיע אליכם פורץ מנעולים מהיר ומקצועי במהירות האפשרית 24 שעות ביממה. הזמנת שירות פריצה  ניתן אצלי בכל אזורי הארץ.

מרדכי מספק מגוון רחב של שירותי פריצה, כגון: פריצת דלתות, פריצת דלת טרוקה, פורץ רכבים, החלפת צילינדרים מכל סוג ומידה, פריצת כספות, פורץ דלתות ועוד…

צלצלו עכשיו להזמנת שירותי פריצה מקצועי ומהימן 24/7 שעות ביממה