שיחזור מפתחות לרכב

             מרדכי המנעולן שחזור מפתח לרכב 24/7 זמין עכשיו: 050-3939319

✔️20 דקות הגעה שירות עד בית הלקוח | ✔️בעל מקצוע מורשה בשחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים כולל רכב גרמני ורכב | ✔️100% אחריות על כל עבודה | ✔️בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל | ✔️מרדכי המנעולן מיצאת צדיק | ✔️יצאת צדיק שיחזור מפתח לרכב |

מנעולן יצאת צדיק

מהו שחזור מפתח לרכב?

שיחזור מפתחות לרכב אנחנו צריכים כאשר נאבד המפתח לרכב, ואין לנו מפתח נוסף כדי לפתוח את דלתות הרכב או הגרוע מכל להניע את הרכב. כמובן שטווח המחירים יכול לנוע בין 250 ש"ח עד ל 3000 ש"ח שמדובר ברכב יוקרה או משאיות חדישות. במקרה ותיבחרו בנו הנו מגיעים במעבדת שירות ניידת למקום שבוא יבחר הלקוח בכל חלקי הארץ ובעזרת המכשור הכי חדיש שיש בעולם נייצר את אותו המפתח שהי ברשותכם לפני כן כולל שלט במקרה הצורך, כמובן שניתן לבחור בין חלק מקורי ללא מקורי במידה ויש דבר שיכול להוזיל במחיר לפי בחירת הלקוח.

מתחילים בשיחזור

הנו גם מקודדים מפתחות מחדש לכל סוגי הרכבים או החלפת סוויץ". גם תקלה או שבר במפתח דבר שיכול להוביל לשחזור מפתחות לרכב במידה ואם אינך מצליח לפתוח או להניע את הרכב עם המפתח, יכול מאוד להיות שחלה במפתח תקלה או שבר. במצב זה מומלץ להגיע עם המפתח או חלקיו הקיימים אל מנעולן יצאת צדיק הרכב או במקרה ותיבחרו בנו אנחנו נגיע אליך לכל מקום בארץ ונבצע עבורך שחזור. רק אצלנו גם אם אין בידך את כל החלקים של המפתח, ניתן לבצע שחזור מפתח לרכב באמצעות טכניקות חדישות שיש ברשותנו וציוד מקצועי מתקדם.

שחזור מפתחות לרכב על ידי מנעולן רכב מוסמך

אחד הדברים החשובים בשחזור מפתחות לרכב הוא דבר ראשון לפני הכל לוודא שהשחזור המפתח יעשה על ידי מנעולן רכב ולא פורץ רכבים. מנעולן מוסמך בלבד שברשותו ציוד מתאים לכך. מנעולן רכב מוסמך מחזיק בתעודת מנעולן מורשה ובעל ידע רב בשחזור מפתחות בלי לפגוע במערכות הבקרה של הרכב.

כיצד מתבצע שחזור המפתח לרכב?

בשלב הראשון ננתק את מערכת האזעקה דבר שיוביל לפתיחת הרכב ללא בעיות. הפעולה הבאה שנבצע משחזרים את מבנה המפתח שכולל שחזור הפיזי של המפתח, בעזרת המערכות המשוכללות והחדישות שברשותנו שנותנות לנו לעשות את הפעולה בכל כלי הרכב המיוצרים בעולם.
החלק הבא בעבודה שמתייחס לכלי רכב האחרים שיש להם מערכות אזעקה ואימובילייזר מקורי, דבר זה מצריך מאתנו לקודד בעזרת מחשבי קידוד שנותן לנו להתחבר למחשב הרכב, לנטל את הקוד הקיים ולאחר מכן להתאים קוד חדש למפתח המשוחזר. בגלל כל הפעולות המסובכות האלה כדאי שתבחרו במנעולן רכב מורשה ובעל ניסיון!

מנעולן שחזור מפתחות לרכב

מנעולן שחזור מפתחות לרכב