מחפשים פתיחת דלתות מיצאת צדיק?

7\24 באישור משטרת-ישראל

העסק הנבחר 2016 בהגינות ארגון המנעולנים

פורץ מחליף מתקן מנעולים 7\24!

מרדכי מנעולן מומחה פתיחת דלתות בכיר ואמין לשירותכם

איכות ושירות במחיר הוגן – מורשה רב-בריח ומולטילוק
הזמנת מנעולן  24 שעות "יצאת צדיק" – ושירות מיידי חייגו עכשיו לטלפון: 050-3939-319 מוטי

פתיחת דלתות טרוקות

בכל יום אני ניתקל באנשים שנטרקה להם הדלת ומרגישים הכי טיפשים, אבל לא כך הדבר זה קורה לכולם, ששוכחים את המפתח בדלת, או שטרקו את הדלת בלי לקחת את המפתח לדירה. ברוב המקרים בדלת טרוקה אין צורך לקדוח את הצילינדר מכיוון שרק הלשונית נעולה, לכן הפריצה היא מהירה ללא נזק וללא רעש ועיכוב גדול ברוב המקרים.

מהי בעצם דלת טרוקה? דלת טרוקה היא דלת בעלת ידית קבועה שלא ניתנת לפתיחה מצידה החיצוני , הדלת איננה נעולה אלא סגורה בעזרת הלשונית של הצילינדר בלבד, דבר שניתן לפתיחה על ידי כלי חד.
דלתות שבהם יש ידית קבועה ניתן לפתוח מבחוץ אך ורק בעזרת המפתח.
לרוב מצב של היתקעות מאחורי דלת טרוקה קורה בדלתות בעלות ידית קבועה. כמו שקרה לי כמנעולן בחולון, שנשכח מפתח מאחורי הדלת, במצב זה לא תוכלו להיכנס לביתכם במידה ואין לכם מפתח, בהנחה שאין מפתח בצד השני של הדלת, כך שאם שכחתם את המפתח בבית וטרקתם את הדלת כשאתם בחוץ בעצם נתקעתם, וזה הרגע שאתם זקוקים לשירות מנעולן.

פתיחת דלתות נעולות

דלת נעולה בעזרת מפתח ניתנת לפתיחה רק על ידי קידוח הצילינדר. אין כל דרך אחרת לפתיחה, לא בעזרת מפתח מאסטר, או כמו שרואים בסרטים בעזרת סיכות. קידוח הצילינדר חייב להיעשות בצורה מקצועית, על ידי פורץ מנעולים מורשה, שזה תחום עיסוקו, על מנת לא לגרום נזק למנגנון הנעילה מעבר לצילינדר. לאחר הקידוח פורץ המנעולים יציע לכם מנעול חדש להחלפה בעל 5 מפתחות, ויתקין לכם אותו במקום הישן. מומלץ תמיד לבחור צילינדר איכותי בעל בקרת שיכפול, ומוגן פריצה גם עם זה עולה קצת יותר.

עדות של עופר שהזמין מנעולן בתל אביב

יום שבת דלת האמבטיה נתקעה, הלשונית השתחררה מהתושבת שלה נכנסה לשקע המיועד לה, ולא רצתה לזוז..
ניסיתי עם חתיכות פלסטיק כפי שתואר באחד הסרטונים באתר של מרדכי מיצאת צדיק, הדלת היתה כל כך צמודה למשקוף הדלת שפשוט אי-אפשר היה להזיז את הפלסטיק בסביבות הלשונית ואחרי כשעה של ניסיונות סרק החלטתי שזה כנראה לא ילך וכדאי להזמין מנעולן מורשה.
התקשרתי למרדכי המנעולן מיצאת צדיק, לאחר המלצה מחבר שגם הזמין אותו והיה מרוצה, מרדכי הגיע לאחר 20 דקות כפי שהובטח, היבחן את הבעיה במקצועיות, קדח היכן שצריך והרי הפלא הדלת נפתחה.
יש לציין כי הקידוח לא עשה שום נזק ממשי לדלת, כיוון שאת פרופיל המתכת אפשר להחליף בקלות בעלות של כמה שקלים שזה חוץ מהמנגנון כולו שגם הוא מחייב כמובן החלפה. מרדכי גבה סכום הגון ונפרדנו איש איש לדרכו בחיוך. פתיחת דלתות זה עסק למקצוענים.פתיחת דלתות יצאת-צדיק = מנעולן פורץ 24 שעות = באישור משטרה