פריצת מנעול רב בריח

דלתות רב בריח הן החזקות והמומלצות ביותר להתקנה לכל מי שרוצה להרגיש הכי בטוח בבית שלו. פריצת מנעול רב בריח הינה קשה ומורכבת יותר לפורצים מאשר כל מנעול אחר. כל מנעולן בתל אביב יודע את זה כאשר הוא מוזעק ע"י לקוח שנתקע מחוץ לדירה או כאשר מישהו ננעל בפנים ללא יכולת לפתוח. להזמנת פורץ מנעולים במרכז ובשרון, אתם מוזמנים ליצור קשר איתי 24 שעות ביממה ולקבל שירות תוך 20 דקות מרגע ההזמנה.

פריצת מנעול רב בריח

פריצת מנעול רב בריח

פריצת מנעול רב בריח והחלפתו

לפעמים מנעולנים מוזעקים לזירה לאחר שגנב פרץ את המנעול בשיטות שהסבו נזק. בחלק מהמקרים אפשר לתקן את המנעול. יש מקרים בהם הם נעלו את הדלת מבפנים ולכך יש לבצע פריצת דלתות מחדש. כמו כן מתרחבים מקרים שבגלל הנזק לצילינדר, יש להחליף אותו לגמרי. אגב, אם קיבלתם זה עתה מפתחות לדירה מהקבלן, כדאי להחליף את הצילינדר ליתר ביטחון כי אין לדעת איפה מפתחות הדירה היו מאז שהדלת הותקנה ועד שקיבלם את המפתח. לכן רצוי שלאחר הפריצת מנעול רב בריח, תבחרו בצילינדר חדש ארוז באריזה מקורית וסגורה למנוע חששות שמישהו שכפל את המפתחות.

איך מתבצעת הפריצה?

מנעולי רב בריח בעצם מתוכננים ובנויים במטרה להעניק הגנה מרבית, ולכן לפרוץ מנעול רב בריח היא משימה קשה במיוחד שמצריכה מיומנות מיוחדת, ואיש מקצוע שמיומן לכך ועבר הכשרה בהתאם לסוג המנעול. פריצת רב בריח חייבת להיעשות באמצעות פריצת הצילינדר, וזו מיומנות שאינה פשוטה כלל, אבל למי שיש את הציוד המתאים המלאכה לא קשה במיוחד. אז נשאלת השאלה מדוע מתרחשות פריצות כה רבות, כולל פריצת רב בריח שמותקן בדלתות ממוגנות היטב? מה שחשוב בעצם זה סוג המנעול שמותקן בדלת, ולא הדלת עצמה אפילו שיצאו מימנה 30 בריחים, כי מה שמסובב אותם לפתיחה, זה המפתח, ואם הצילינדר לא מוגן פריצה המלאכה בפני הגנב לא קשה במיוחד! אבל חשוב לזכור ולא לעכל ראש בדבר, מפתחות שהושארו ללא השגחה, מפתחות שהלכו לאיבוד, מפתחות שהושארו אצל השכנים, מעבר לדירה חדשה, אלה בעצם מפתחות שמוצאים את דרכם לידי הפורצים המיועדים, וכך הופכת פריצת רב בריח משוכלל למשימה קלילה לכל גנב.