פורץ

 מרדכי המנעולן פורץ מנעולים לשירותכם 24/7 זמין עכשיו:  050-3939319

פורץ מהתוכנית יצאת צדיק 24/7

מהו פורץ?

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים. תפקידו של הפורץ מנעולים שבאמצעות ציוד מתקדם, ועל ידי מנעולן מנוסה ומיומן ניתן לפרוץ כל מנעול, אין דלת, כספת, או מנעול שלא ניתנים לפריצה. סביר להניח שגם אם נתקעתם מחוץ לדלת רב הבריח של הבית שלכם בגלל קלקול במנעול, או סיבה נוספת שהלכו לכם לאיבוד המפתחות, פורץ מנעולים מקצועי יפתור לכם את הבעיה במינימום נזק. גם אם ננעלתם מחוץ לרכב והמפתחות נשארו בפנים, בידיי הפתרון, אני מבצע פריצת רכבים ללא נזק. ואפילו אם גם  שכחתם את הקוד לכספת שלכם יש בידי פתרון.

פריצת מנעולים יצאת צדיק

מכיוון שבכל מה קשור לנושא של פורץ, אתם חייבים לדעת שאתם בוחרים באיש מקצוע שהוא מומחה בתחום אמין, מנוסה, בעל הידע והכלים לפרוץ כל סוג של מנעול בכל מקום, לכן חשוב לעשות בחירה נכונה בבחירת מנעולן.
מרדכי המנעולן עם שנים ארוכות של ניסיון, בתחום פריצת מנעולים, פריצת דלתות לבית ורכב, ברשותי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, שנהנים מטכנולוגיה המתקדמת ביותר לביצוע העבודה, במחיר אטרקטיבי. לכן תמיד חשוב להזמין שירותי פריצה שהוא גם מנעולן, שלאחר הפריצה יבצע גם החלפת מנעול במידת הצורך, דבר שיחסוך לכם זמן רב בהזמנת מנעולן אחר להחליף את המנעול.

חייבים לזכור…

פריצת מנעולים הינה תחום המצריך אישורים שונים ובראשם אישור ממשטרת ישראל לעסוק בכך. בנוסף, תרצו לדעת כי פורץ המנעולים שלכם הוא אדם מקצועי ואמין ובעל ניסיון רב בתחום המסוגל להתמודד עם על מנעול. מנעולן מנוסה משתמש בידע מקצועי רחב ובכלי פריצה ייעודיים המאפשרים לא להתמודד עם כל מנעול בכל מקום. חשוב שמנעולן מקצועי יהיה זמין 24-7 אלא הם חיי המנעולן לטוב ולרע, אתם חייבים לזכור שבעת הזמנת מנעולן לכל אזור בארץ, יש לדאוג שהמנעולן גם באזור מגורכם, כדי שזמן הגעת המנעולן יהיה קצר יותר מזמן מנעולן  שגר במרחק רב יותר. אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ואמין בכל שעות היום והלילה מרדכי המנעולן עומד לשרותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע