מאמר זה מטעם מנעולן יצאת צדיק מרדכי מומלץ לקריאה לבעלי המשאיות, בכל רחבי הארץ במידה והם זקוקים לפריצת משאיות. מאמר זה כמובן בגדר המלצה בלבד ומרדכי המנעולן לא לוקח אחריות על כל נזק שייגרם כתוצאה ממאמר זה.

מהו פורץ משאיות?

כמנעולן שהוא גם פורץ משאיות, אני ניתקל לא מעט בבעלי משאית. חלקם, כאשר הם  יורדים מהמשאית כדי לפרוק סחורה  בהסחת דעת של שנייה אחת, הם נועלים את דלת המשאית כאשר היא במצב נעול ואז הם זקוקים לפריצת המשאית.

פורץ משאיות באישור משטרה

פורץ משאיות באישור משטרה

עוד סיטואציה מאוד מוכרת בקרב בעלי המשאיות מתחרשת בעקבות עייפות לאחר נסיעה ארוכה. הם עוצרים רגע להתרעננות, ומרוב שהם צמאים למנוחה הזאת, מפתח המשאית נישאר תקוע בפנים.

המקרה השלישי הוא כאשר אחד המנעולים במשאית תקול ואין אפשרות להניע, או לפתוח את אחד הדלתות של המשאית.

ואז התסכול עובד שעות נוספות, כאשר הנהגים מביטים מהחלון הם רואים את המפתח בסוויץ' ואין באפשרותם להגיע אל המפתח .הנהגים מבינם ויודעים שעליהם להזמין פורץ משאיות.

אם אחד ממקרים אלו קרה,  אין צורך לדאוג ולהיכנס ללחץ. פשוט צריך להירגע ולהתקשר למנעולן. אני בעל ניסיון רב שנים בנושא פריצת מנעולים.

כמובן שחלק מתפקידי בתור מנעולן מורשה משטרת ישראל  הוא גם עבודה בתור פורץ רכבים. אני נותן שירות פריצת משאיות מקצועי ואמין לכל סוגי המשאיות, 24 שעות 7 ימים , כולל שבת וחג.

חשוב לזכור ולדעת על פורץ משאיות:

מקצוע המנעולנות בישראל מאוד פתוח, לכן חשוב לדעת לפני הכל, שלא כל מנעולן מקצועי שלמד  פריצות לרכבים ושיחזור מפתחות לרכבים התמחה גם בפריצה למשאיות.

תחום המשאיות מאוד מסובך למי שלא עבד בזה העבר. כפורץ משאיות מורשה, מטעם משטרת ישראל, אני מגיע הרבה פעמים ללקוח לאחר הזמנה של מנעולן אחר, שלא הצליח לפתור את הבעיה, ואף היו מיקרים שנגרם נזק למשאית.

מכיוון שלרכבים כבדים ומשאיות מכל הסוגים  יש מנגנונים שונים מרכבים פרטיים,  קיימת חשיבות רבה להזמנת מנעולן פורץ משאיות מומחה בתחום.

איך מתבצעת את הפריצה למשאית?

בשונה מרכבים פרטיים, פריצה למשאית מתבצעת בעזרת סרגל מיוחד ומקצועי, לפתיחת הדלת, כאשר הדבר יעשה בזהירות רבה, על מנת לא לפגוע בחוטים החשמליים, דבר שייגרם לניתוק אחד מחלונות החשמל.

איך נדע שהפורץ משאית שהגיע מקצועי?

הדבר חשוב ביותר בהזמנת פורץ משאיות:  לבדוק האם יש לו רישיון לעסוק בפריצת דלתות לרכבים מטעם משטרת ישראל, כאשר חשוב לעשות זאת לפני תחילת עבודת הפורץ.

במידה והוא מתחמק בתירוצים של "לא צריך… שכחתי בבית", אתם רשאים לבקש ממנו שיעזוב את המקום ללא תשלום, ולהזמין פורץ משאית אחר.

רק לאחר שהוא הראה לך את האישורים המתאימים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי האדם שהגיע הוא לא חובבן ולא חלילה פורץ משאיות.

סיפור קצר על נהג משאית בתל אביב בשם שלומי שלטענתו הוא הזמין מנעולן בתל אביב, שהזדהה בטלפון כמנעולן מקצועי.

המנעולן הגיע לאירוע, לא הצליח לבצע את הפריצה, ואף דרש תשלום. רק לאחר התערבות המשטרה שהגיע למקום, התברר שהוא בכלל לא מנעולן מורשה והדבר העובר לחקירת המשטרה.

 נהגי משאית:

כדאי לכם לשמור את מספר הטלפון שלי מפני שאני עובד כפורץ משאיות מומחה בתחום למעלה מ- 20 שנה.

אני מומחה פריצת דלתות ומנעולים ושחזור מפתחות למשאיות וכמובן מורשה משטרת ישראל.  לאחר ההזמנה אגיע למקום עד 20 דקות, ואחלץ אותכם במקצועיות, באדיבות, ובמחיר אטרקטיבי.