פורץ מנעולי רכב

אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים לקרות לכל אחד הוא הינעלות מחוץ לרכב. סגירת תא מטען עם מפתחות הרכב בפנים היא תקרית לא נעימה, כמו גם בתוך סלון הרכב עצמו. למען מטרה זו חשוב להזמין פורץ מנעולי רכב. פורץ רכבים, שהוא במקצועו גם מנעולן מנוסה, יחזיר לכם את השקט והשלווה די מהר.

פורץ מנעולי רכב

פורץ מנעולי רכב

שחזור מפתחות לרכב

הזמנת מנעולן רכב בראשון לציון, או כל אזור אחר בארץ אפשרית מסביב לשעון. חשוב להזמין פורץ רכבים מהאזור שלכם על מנת שיגיע תוך 20-30 דקות לכל היותר. חשוב להזמין פורץ מנעולי רכב שיודע לשחזר מפתחות. כי לפעמים צריך לפרוץ לרכב לאחר שהמפתחות הלכו לאיבוד וגם את הרזרביים לא ניתן לאתר. דבר זה מצריך שיחזור למפתחות הרכב, ולשלט בפרט, על ידי מנעולן מקצועי שהוסמך לכך ויש ברשותו את הציוד הנדרש. בעת ההזמנה תוודאו שאתם מזמינים מנעולן אמין ומורשה, כזה שיש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל. כמו כן צפו בתכנית יצאת צדיק על מנת להיזהר ממלכודות.

פורץ מנעולי רכב

פורץ מנעולי רכב צריך להיות זמין עבורנו 24-7 כולל שבת וחג, או שלפחות לדאוג לגיבוי במידה של קריאה לפריצת רכב,מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת באיזו שעה נזדקק לשירותיו ותמיד זה יקרה בזמן הכי לא מתאים. חשוב שיהיה מדובר בפורץ מנעולי רכב בעל מקצוע אמין, ישר, והגון, עם כל התעודות המאשרות לו לעסוק במקצוע המנעולן בישראל, זאת מכיוון שהוא מקבל גישה בהרבה מהמקרים לרכבים יקרי  ערך ולא היינו רוצים, שאותו פורץ רכבים ינצל זאת חלילה לרעה.
לכן, כאשר אתם תתקשרו לפורץ מנעולי רכב,, חשוב שתוודאו את כל הפרטים הללו, ובכלל תדאגו שאותו פורץ מנעולי רכב, יגיע בזמן לרוב עד 25 דקות זה זמן סביר, יעשה את עבודתו בצורה מקצועית, ובמהירות ככל הניתן, ובסוף ידאג לגבות מחיר הגון עבור השירות שלו.

הצוות המקצועי של מרדכי המנעולן מיצאת צדיק, מורכב מפורצים מקצועיים לרכבים מהמשוכללים ביותר, המצוידים בציוד המתקדם ביותר בתחום בארץ ובעולם, ובעלי כל האישורים והתעודות לביצוע העבודה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון…