פורץ מנעולים בתל אביב מיצאת-צדיק ובפריסה ארצית מ- ₪99 | מומלץ

מרדכי המנעולן באישור משטרה 24-7 | פורץ מנעולים

ברשותי תעודת יושר ממשטרת ישראל. חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות!

הגעה תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים בכל הארץ!

פורץ מנעולים יצאת צדיק

פורץ מנעולים בתל אביב

  פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים מהתוכנית יצאת צדיק

מנעולן מורשה רב בריח.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

הקדמה על פורץ מנעולים בתל אביב…

פורץ מנעולים מנעולן בתל אביב יצאת-צדיק, בפריסה ארצית, הכי זול בעיר, באישור המשטרה צריך במקרים הבאים: -הדלת נטרקה?  או ננעלה כשאנחנו מחוץ לבית?  המפתח נשבר בדלת? אין לנו את המפתח? ניסו לפרוץ לנו וגרמו נזק למנעול? בכל אחד מהמקרים האלה כדאי לקרוא לפורץ מנעולים, שיטפל בבעיה ולא לנסות לטפל לבד. בדרך כלל כשמטפלים לבד הנזק גדול יותר. ניסיונות של פריצת מנעולים לבד בעזרת כלי עבודה שונים, על ידי אדם לא מוסמך גורמים בדרך כלל לנזק גדול. תנו למנעולן מקצועי לטפל. יש לנו את ציוד הפריצה המתקדם ביותר כך שהנזק הוא מינימלי. לנו יש פורץ מנעולים בתל אביב יצאת-צדיק שזמין 24 שעות ומגיע תוך 25 דקות. כל העובדים שלנו הם בעלי תעודת מנעולן מורשה של משטרת ישראל.

פורץ מנעולים מומלץ:

חברתנו מנעולן יצאת צדיק מתמחה בפריצת מנעולים במינימום זמן הגעה, תוך כדי שימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם במינימום נזק לבית לרכב או לעסק. ברשותי אישור ממשטרת ישראל לפריצת מנעולים ותעודת מנעולן בתוקף.

חשוב לראות איך מנעולנים רמאים גונבים את הלקוחות מתוך תוכנית כולבוטק

מהו פורץ מנעולים ?

פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים הוא טכנאי שירות שהתמחה בפריצת מנעולים, בשיטות וטכניקות מיוחדות על מנת לגרום למינימום נזק לדלת, מה שיחסוך לכם את מחיר תיקון הדלת לאחר הפריצה. חשוב לבדוק בעת פריצת המנעול שטכנאי השירות שמגיע בעל אישור תקף של משטרת ישראל, שמכשיר אותו לפרוץ מנעול, כי אף אחד לא רוצה שיגיע בחור שלא מאושר או הוכשר לכך. חשוב לבקש גם תעודת מנעולן  ותמיד עדיף לקבל המלצות מחברים שהשתמשו בשירות שלו בעבר.

במה יש להצטייד בפריצת מנעול?

כפורץ מנעולים ותיק הדבר הראשון שאני מבקש בעת ההגעה לפריצת המנעול לבית, או לרכב, להראות לי אישור שמוכיח שאותו הנכס או הרכב הם בבעלותו. כאיש בעל ניסיון רב בשטח אתה נתקל בסגנון רב של אנשים, שמתעצבנים אז חברה אתם חייבים להבין זאת הפרנסה שלי, וגם אם זה לא נעים אף אחד לא רוצה שמישהו זר יפרוץ לביתו תוך כדי התחזות.

תחום העיסוק של פורץ מנעולים מורשה:

חברתנו מתמחה בכל סוגי הפריצות לבית, לעסק, או לרכב. אני  פורץ רכבים, פורץ דלתות, פורץ כספות, פורץ מנעולי כספת, פורץ מנעולים בתל אביב, פורץ דלת טרוקה לא נעולה.

פורץ מנעולים לבית ולרכב בכל מקום ואזור 24 שעות

מומלץ תמיד בעת שעת מצוקה, לא לנסות לבד את תהליך הפריצה כמו  שמין הסתם לא תסתפר לבד. מה שקורה כאשר לקוח שלא מתמחה בפריצת מנעולים יכול לגרום נזק לדלת בלתי הפיך, שרק יעכב את תהליך הפריצה כאשר מנעולן יגיע למקום, ולפעמים זה גם מדובר בסכנת חיים של האדם שנימצא בתוך הבית.

פורץ מנעולים לרכב

פורץ-רכבים

פורץ רכבים

פורץ מנעולים בתל אביב בפריסה ארצית לרכב, זה כבר עניין מורכב בגלל כל סוגי הרכבים הרבים וכל רכב ושיטת הנעילה שלו. רוב מקרי הפריצה מדובר שהמפתח נישאר ברכב או שהדלת ננעלה, הנו במנעולן יצאת צדיק נגיע במהרה  עד 20 דקות הגעה על אופנוע, מה שיקצר לכם את זמן ההמתנה ויפרוץ לכם את רכבכם במקצועיות והכי חשוב ללא נזק.

פורץ מנעולים של כספות

83d8c7f1-73b1-4085-8551-56ac32510e63

פורץ כספות

הנו בחברת מנעולן יצאת צדיק פורץ מנעולים של כספות, מתמחים בכל סוגי הכספות מהקטן עד כספת של חנויות תכשיטים, מה שמצריך ציוד שעולה עשרות אלפי שקלים, לכן פריצה של כספת יכולה להתחיל מ-250 שח לכספת ביתית ועד כמה אלפי שקלים לכספת מורכבת בעלת נעילה ואקום ומלכודות.

שירותי פריצת מנעולים 24 שעות

חברתנו מבצעת את כל מגוון שירותי פריצת מנעולים בתחום המנעולנות.

 פריצת בריח תחתון בדלת פלדלת:

בכל דלתות הפלדה המותקנות היום, במקום בריח לרצפה יש בריח צדדי תחתון שיש לו נטייה להיתקע, במצב נעול הסיבות לתקיעת הבריח במצב נעול הם: כשהדלת יוצאת מאיזון וגורמת לחץ על הבריח, או פשוט שמו חומר שימון על החלקים של הבריח מה שגרם לתקיעתו. וכך קורה מצב שהלקוח מגיע הביתה כפורץ מנעולים בתל אביב ניתקל בזה המון, מכניס את המפתח, פותח את המנעול והדלת נשארת נעולה. לכאורה מצב מתסכל ולא הרבה מנעולנים יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה, ובהרבה מיקרים שהגעתי לדירות בראשון לציון נעשה נזק חמור לדלת בניסיון הפריצה, על ידי המנעולן ולפעמים היה צריך אפילו להחליף דלת. לכן אל תחסכו הזמינו מעולן אמין ומקצועי מיצאת צדיק בראשון מוטי המנעולן שלכם 050-3939319

דלתות פלדה איך בנויה:

דלת הפלדה הראשונה בישראל היתה מתוצרת רב בריח. זאת הדלת הטובה ביותר למתקין, דלתות אלה אין סיבוכים בהחלפת המנגנון ואין שינויים במנגנון הדלת המקורי למעט הפרזול החיצוני. כלקוח פורץ מנעולים בתל אביב עדיף לכם לבקש ממתקין הדלתות שיציע לכם את כל החברות, הן מבחינת עיצוב הדלת, והן מבחינה בטיחותי. דלת רב בריח היא לא הטובה ביותר חד משמעי. ככל שהדלת מסיבית יותר ככה קשה יותר לפריצה.

מבנה הדלת:

כולל את גוף הדלת, מערכת הפרזול שכולל: ידיות, פלטות, ומגן. נעבור כעת לצילינדר, זה מסופק עם צילינדר בסיסי שניתן לשדרוג את ההבדלים ביניהם תוכלו לקרוא במאמר על הצילינדר באתר. בהמשך יש לנו סגר ביטחון ועינית טלסקופית.

שימו לב שבעת ההזמנה של הדלת ממנעולן מורשה  בדקתם את העמידה של הדלת בזמן פריצה.

שירותי פריצה – כל סוגי הכספות

נושא הכספות להבדיל מפריצת דלת רגילה הוא משתנה ומסובך הרבה יותר, פריצת מנעולים של כספות משתנה בצורה קיצונית יותר בגלל אופי העבודה הנדרשת, יש ברשותנו מספר רב של כספות. כספת ביתית דיגיטלית, ועד כספת מסיבית שיותר נפוצה בחנויות תכשיטים וכדומה לכל לקוח מותאם לפי בקשתו.

ברגע שהזמנתם את מוטי מנעולן מיצאת צדיק אין דאגה אני מתמחה בכל סוג של כספת חדישה, וממשיך להתעדכן באופן שוטף וקבוע בכל דגם חדש שנכנס לארץ בישראל.

פורץ מנעולים – חשוב מאוד בעל רישיון מוסמך ומורשה, אישור משטרתי, אחראי אמין ואדיב

אצלנו במנעולן יצאת צדיק פורץ מנעולים בתל אביב מומחה, עובדים באישור של משטרת ישראל בלבד ללא תנאי מקדים! אני או כל איש מטעמי שמגיע לעבודה בעל רישיון מנעולן בתוקף מוסמך בלבד כדאי לבדוק!

במקצוע כמו המנעולנות בישראל, רצוי לנקוט מספר נקודות אזהרה חשובות שצריך לשים לב אליהן לפני שנזמין מנעולן, או לאחר הגעת המנעולן שהזמנו, דבר ראשון רצוי לפני שהמנעולן הפורץ מתחיל בעבודתו, במקרה וגם אם נמצאים במצוקה וממהרים ביותר וזה לא הזמן לשאלות אל תתפשרו ביתכם הוא מבצרכם הפרטי ולא תרצו לדעת שהמנעולן או פורץ המנעולים שהזמנתם לא מקצועי או פשוט גנב שמתחזה למנעולן, מבחינתי אם הוא לא מאושר משטרת ישראל, הוא גנב לכל דבר. לכן תקפידו על:
הדבר הראשון בדיקה פשוטה על ידי בקשה להציג תעודת מנעולן מורשה בישראל, שהיא בעצם תעודה מזהה עם תמונה מטעם משטרת ישראל, המתירה לו לעסוק במקצוע. כל תירוץ של  שכחתי את התעודה בבית , במשרד , נאבד, אני ישלח בהמשך, צריכים להעלות חשד, ומומלץ לוותר על שירותיו, גם אם הגיע מהר כנדרש ואפילו אם זה יעלה בתשלום על ביקור..

דבר שני ולא חשוב פחות, מנעולן מנוסה ומקצועי חייב לבקש ממכם להזדהות, שזה אומר ולהוכיח כי אתם הבעלים החוקיים של אותו נכס אליו אתם מבקשים שהוא יפרוץ. מנעולן שלא מבקש מכם להזדהות, כבר אומר דרשני, ומדליק נורת אזהרה לגבי אמינותו, ולדעתי פורץ המנעולים שהוזמן, אינו מספיק מקצוען ואני הייתי שולח אותו לדרכו, ולא נותן לא לפרוץ את המנעול.

הדבר השלישי מבחינתי זה הדבר החשוב, כי הרבה לקוחות נופלים בו זה המחיר. הרבה לקוחות מתפתים למחיר זול, השיטה לצערי של פורצי המנעולים בישראל, או המנעולנים, זה לדרוש מחיר נמוך בטלפון, ואז בזמן ההגעה או לאחר הפריצה, דורשים מאות אחוזים יותר לתיקון הדלת, וזה במקרה הטוב להיזהר יש המון נוכלים בתחום, לכן חשוב לבחור מנעולן פורץ מנעולים בתל אביב, ובפריסה ארצית יצאת צדיק.

אז מה בעצם למדנו הפעם? מנעולן זה לא רק לפרוץ ולהחליף מנעולים מנעולן זה הרבה מעבר. היכולת להגיע מהר לאירוע, מקצועיות להבין את מקור התקלה במדויק, לגבות מחיר אטרקטיבי עבור הפריצה, או תיקון לאחר פריצה של המנעול, בסופו של דבר כלקוח הוא לחסוך לי הרבה כסף.

מוטי מנעולן מיצאת צדיק פורץ מנעולים בתל אביב, ובפריסה ארצית מקצועי, יכול לתת מענה מיידי לקריאת שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע, והחשוב ביותר הכל נעשה במחיר אטרקטיבי, ובחיוך גדול להמשך היום. המחירים שלנו הם מהזולים ביותר בהתחייבות.

כדי להזמין אותנו התקשרו ל050-3939319 מוטי.

חשוב לבחור מנעולן מורשה 24/7 הבטחון שלך בידיים שלנו

מנעול כספת עליון רב בריח – אחריות על כל עבודה I 

מוטי פורץ דלתות ומנעולים מיצאת צדיק– מקצועי בהתקנת/החלפת מנעולים I שירות לכל סוגי הדלתות

חייג עכשיו תוך 20 דקות אצלך| שירות במסגרת אחריות עד 24 שעות | מחירים לפני מע"מ

השירותים המקצועיים שלנו ניתנים בכל אזורי הארץ