פורץ מנעולים יצאת-צדיק ברשותי תעודת יושר ממשטרת ישראל. חוות דעת והמלצות באתר ממאות לקוחות, הכי זול בעיר!

 פורץ מנעולים הוא איש מקצוע בתחום המנעולנות  שיודע לפתור כל בעיה בתחום

פורץ מנעולים כדאי להזמין במקרים הבאים:

1.דלת תקועה או נעולה. אם נתקע המפתח בדלת או אי אפשר לפתוח את הדלת כדאי להזמין פורץ מנעולים שיש לו את הידע והניסיון לפריצת דלתות.

פריצת מנעולים באופן עצמאי על ידי אנשים בלי ידע או ניסיון כמו למשל ניסיון לפרוץ דלת פלדה עם ג'ק גורמת בדרך כלל לנזק גדול מאוד שלעתים כרוך בהחלפת כל הדלת ומנגנון הנעילה וזה יכול לעלות אלפי שקלים.

פורץ מנעולים מיומן הוא גם בעל ידע וניסיון וגם עם הכרות של כל מנגנוני הנעילה השונים. בדרך כלל פורץ מיומן ידע איך לפתור את הבעיה בלי לגרום לנזק נוסף והמחיר שמשלמים לו על העבודה יהיה הרבה יותר זול מהנזק שיכול להיגרם על ידי מי שלא מיומן.

במקרים אחרים אנשים מנסים לטפס או לקפוץ מרפסות ואז הם מסכנים את החיים שלהם. כל זה לא שווה בשביל סכום של כמה מאות שקלים.

יצאת-צדיק

2.רכב נעול עם המפתח בתוכו. פורץ מנעולים בתל אביב יודע איך לפתוח רכבים ללא נזק. ניסיונות שונים לפתיחת הרכב עם מפתחות  או קולבים בדרך כלל גורמים לנזק גדול למנגנון הנעילה של הרכב. גם לשבור את חלון הרכב זו הוצאה גדולה וטרחה. עדיף לקרוא לפורץ.

3.כספת נעולה שהתקלקל בה מנגנון הנעילה או כספת ישנה שאין את המפתח שלה.

ישנם כמה סוגים של כספות בשוק שחלקם אלקטרוניות וחלקם מכניות. פורץ מנעול מיומן יידע איך לטפל במנגנוני הנעילה ובדרך כלל בלי נזק נוסף. בדרך כלל כספת מוגנת היטב מניסיונות פריצה (לשם כך היא נועדה)  והרבה ניסיונות פריצה שנעשים על ידי מי שלא מיומן בתחום מסתיימים בחוסר הצלחה או במאמץ גדול שכולל הרבה שעות עבודה.

בדרך כלל מאחסנים בכספת דברים רגישים כמו נשק, כסף, תמונות, צוואות ומסמכים רגישים. פריצת כספת על ידי מי שלא מיומן יכולה לגרום לנזק והשמדה של מה שיש בתוך הכספת.

כדי לשלם לפורץ מיומן ולא לנסות לטפל בבעיה לבד. כך תחסכו זמן, עצבים וכסף.

איך בוחרים פורץ  מנעולים ?

פורץ מנעולים הוא מי שעבר קורס מנעלנות, יש לו ניסיון והסמכה ויש לו תעודה של משטרת ישראל.

תעודה של משטרת ישראל היא דבר חשוב ביותר כי זה אומר שלפורץ אין עבר פלילי והוא רשום במשטרה. לא הייתם רוצים שכל אחד ידע איפה הכספת שלכם ממוקמת. כשמגיע מנעולן אליכם לבית או לעסק קודם כל בקשו תעודה.

מוטי  050-3939319 מנעולן מורשה