פורץ מנעולים בבת ים  24 שעות

                            באישור משטרת-ישראל

                                   הכי זול בעיר !

פורץ מנעולים כדאי להזמין במקרים הבאים:

-מפתח שנשכח ברכב

-דלת שנטרקה

-דלת שלא נפתחת

-כספת שאי אפשר לפתוח

"<yoastmark

כדאי להזמין פורץ מנעולים בבת ים ולא לנסות לפתוח לבד את המנעול. תזכרו ניסיון לפתוח לבד מנעול תקוע בדרך כלל גורם לנזק גדול יותר מהבעיה הראשונית.

פורץ מנעולים מוסמך ומנוסה יודע איך להתמודד עם מנגנוני נעילה שונים של רכבים, מנעולים וכספות, לבית לרכב או לעסק.

כדאי להזמין מנעולן כשהמפתח חורק, כשמנגנון הנעילה "הולך קשה" או כשעוברים לדירה חדשה בבת ים.

כשמזמינים מנעולן  בבת ים כדאי לבקש ממנו תעודת הסמכה של משטרת ישראל.

השרות ניתן 24 שעות 7 ימים בשבוע.

פורץ מנעולים בבת ים 100% אמינות

פורץ מנעולים זה לא מקצוע פשוט. הדבר מחייב המון ניסיון בשטח, בפריצת מנעולים לבית ורכב. יש החושבים שפריצת מנעולן זה דבר מאוד פשוט, והרבה פעמים אני מגיע למקום ההזמנה לאחר שנעשה נזק רב לצילינדר, ואף למערכת הנעילה, בגלל שימוש לא נכון בפריצת המנעול. דבר זה יכול לעלות לכם ביוקר, הן בגלל המחיר, והן בגלל הזמן שתצטרכו להמתין בגלל הנזק שנגרם. לכן תמיד תזמינו פורץ מנעולים, שהוא מומלץ על ידי תושבי העיר כצו מרדכי המנעולן מיצאת צדיק.

מנעולן בת ים

כמה עולה פריצה?

פריצה של מנעול זה יכול להיות דבר מאוד מורכב. יש לנו כל מיני סוגי פריצה כגון: מנעול תקול, אובדן מפתח, דלת טרוקה,  דלת לא תקינה, פריצה של רכב, פריצת כספת, פריצת מנעול אופניים, שרשרת נעילה לקטנוע, ועוד…

לכן לכל אחד מהפריצות שצוין כאן מחיר שונה, בגלל אופן הפריצה, או זמן הפריצה. בדרך כלל פריצה היא סביב 250 שח מחיר קריאת שרות ליום. בלילה כמובן המחיר משתנה. מומלץ לא להתפתות למחיר מוזל בטלפון, מניסיון דבר זה יעלה לכם ביוקר אף אחד לא עובד בחינם. תבחרו תמיד במנעולן שמחזיק בכל האישורים של פורץ מנעולים, כגון תעודת יושר, תעודת מנעולן, מנעולן מורשה בישראל.

לפרטים : מוטי 050-3939319

מנעולן בבת ים              מנעולן בחולון