פורץ מנעולים באור יהודה באישור משטרה.

מרדכי המנעולן מגיע תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

יצאת-צדיק

                       פורץ מנעולים יצאת צדיק באור יהודה

גרים באור יהודה ודלת הבית נטרקה וננעלתם מחוץ לדירה? האם בטעות שכחתם את מפתחות הרכב בסוויץ' והאוטו ננעל בעודכם בחוץ? ובכן, אין צורך להיכנס לפניקה ולאבד עשתונות, מאחר וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר לשירות של פורץ מנעולים באור יהודה. מרדכי הוא מנעולן מקצועי, מוסמך ומיומן, המציע שירות לפריצת כל סוגי המנעולים, השירות ניתן לתושבי אור יהודה והסביבה, וביישובים רבים נוספים ברחבי הארץ. התקשרו עכשיו למרדכי המנעולן ותיהנו גם אתם משירות אדיב ומהיר, וממחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

פורץ מנעולים באור יהודה שהוא גם מנעולן מורשה באישור המשטרה

יש להזמין פורץ מנעולים באור יהודה בעל תעודה של מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל. חשוב להדגיש כי כל מנעולן חייב להציג בפניכם את התעודה, במידה והוא מסרב לכך, אין לקחת סיכונים מיותרים ומומלץ להתקשר לפורץ אחר. המנעולן מקבל גישה לדירה, לרכב ולרכוש היקר שלכם, לכן עליכם להקפיד על שירות פריצת מנעולים רק ממנעולן מורשה ומוסמך.

מנעולן באור יהודה, מגיע תוך 20 דק'

מנעולן באור יהודה, מגיע תוך 20 דק'

שירות פריצת מנעולים יש להזמין במקרים כמו:
• דלת הבית או המשרד נטרקה ואינכם יכלים לפתוח אותה
• מנעול הדלת פגום ולא ניתן לפתוח את הדלת
• המפתח נשבר בחור המנעול ולא ניתן להוציאו
• פריצת דלת הרכב
• פריצת כספות, תיבות דואר, דלתות מחסנים, מנעולי תלי וכדומה
• צרור המפתחות נאבד או נגנב
כדאי לדעת כי ישראלים רבים מגלים במהלך בילוי או קניות כי צרור המפתחות שלהם נאבד או נגנב. במקרה זה יש לפרוץ את מנעול הרכב או מנעול הדלת של הבית ולהחליפם במנעולים חדשים. במקרים מסוימים המנעולן יוכל לפרוץ את המנעול ללא שבירתו וללא קידוח, אך לרוב יש להחליף את המנעול לאחר הפריצה.

שירות מהיר ויעיל 24-7

ברוב המקרים יש להזמין מנעולן  באור יהודה דווקא בשעות הקטנות של הלילה, או במהלך שבתות וחגים. לכן, חשוב להצטייד בטלפון של פורץ מנעולים זמין ואמין המציע שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
פורץ מנעולים מקצועי מציע שירותים נוספים ללקוחותיו, בין היתר החלפת ותיקון דלתות, מנעולים וצילינדרים, התקנת דלתות ומנעולים באיכות גבוהה, מכירת והתקנת מנעולים לאופניים, תריסים, קטנועים ועוד.