פורץ אופנועים

מרדכי המנעולן  24/6 זמין: 050-3939319

בתים * רכבים * כספות * שירותי פריצה ומנעולנות ברמה אחרת

אבד המפתח? טרקתם את הכיסא שהמפתח בפנים? המנעול דיסק תקול?

זה הזמן להתקשר למרדכי פורץ אופנועים מיצאת צדיק, מנעולן בחסד שייתן לכם שירות פריצת אופנועים עם מקצועיות, ניסיון, ובמחיר אטרקטיבי, תוך השמת דגש על אמנת השירות לצרכן.

מהו פורץ אופנועים?

חשוב לדעת לא כל מנעולן הוא גם פורץ קטנועים, פריצת אופנועים שונה מאוד מפריצת רכבים.

בפריצת רכב אנחנו פורצים את דלתות הרכב בעזרת סרגל או כרית ניפוח לדלת. לעומת זאת, באופנוע אין דלתות, זו גם הסיבה שפריצת אופנוע היא דבר מסובך יותר.

כמו בכל דבר שאני פורץ גם פה ישנן שיטות שונות לפריצת אופנועים והדבר תלוי לא רק בהחלטת המנעולן אלא גם בסוג האופנוע.

פורץ אופנועים

פורץ אופנועים

סיפור קצר על בחור שהזמין מנעולן בתל אביב לפריצת מושב של קטנוע

הוא הזמין שני מנעולנים, ואף אחד מהם לא הצליח לפרוץ את הקטנוע. רוב הפריצות של האופנועים מתבצעות עקב איבוד המפתח או נעילתו בלי כוונה מתחת לכיסאו של רוכב האופנוע או בארגז.

אני כמנעולן במרכז, משתמש בדרך כלל בשיטת הפריצה של הדגדוג, פורץ קטנועים לא מקצועי ישתמש בשיטת קידוח הצילינדר דבר שמבחינתי הוא אסון שאיננו משתלם לבעל האופנוע, מהסיבה הפשוטה שהוא יצטרך במקרה הטוב מנעול חדש.

עוד קריאת שירות פופולרית בקרב האופנוענים שמצריכה פריצת אופנועים היא אובדן מפתח הארגז של האופנוע, שגם במקרה זה יש להעדיף את שיטת הדגדוג, ורק ובמידה וזה לא מצליח יש לעבור לפשרות השנייה של קדיחת הצילינדר.
פורץ אופנועים ברישיון משטרת ישראל

אני עובד כפורץ אופנועים עם אישור ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודת מנעולן מוסמך, וכמובן ותק וידע בתחום. אצלי לא יהיה מצב שיגיע מנעולן לא מומחה בתחום.

טיפ על תקלות נפוצות שמצריכות פריצת אופנועים

כמנעולן אופנועים וגם כרוכב אופנוע בעצמי למעלה מ-30 שנה, קטנוע יכול להינעל מסיבות רבות.

כאשר רוכבים רבים עושים את הטעות הנפוצה ביותר נועלים את כיסא הקטנוע על המפתח או משאירים את המפתח סגור בתוך תא הננעל בקליק.

במקרים אלו לא ניתן לחלץ את המפתח אלא רק במקרה שיש מפתח רזרבי, לכן חשוב שיהיה מפתח רזרבי נוסף בבית. ובגלל שברוב המקרים אין לרוכב הקטנוע מפתח רזרבי נתקעים רוב הרוכבים ללא יכולת להניע את האופנוע.

במקרים אלו ולאחר שהתברר כי אין אפשרות להשיג מפתח רזרבי האופציה הטובה ביותר הינה של הזמנת פורץ מנעולים.

פורץ אופנועים

פורץ אופנועים

חשוב לזכור פריצת מנעול אופנוע חייבת להתבצע רק על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה, או פורץ אופנועים מוסמך ומורשה משטרת ישראל.

למעשה, בבחירת פורץ מנעולים לאופנוע ישנה חשיבות מרבית לבחירת מנעולן אופנועים שהוא יהיה האדם הנכון.

פורץ מנעולים שאין לו את הניסיון המתאים בתחום וגם לא ההכשרה הראויה, יגרום לבעל הקטנוע לקח סיכון בכך שהנזק והתשלום עליו יהיה הרבה יותר גדול מהזמנת פורץ אופנועים מיומן ומקצועי.

לצערי כיום בתחום המנעולנות בישראל, ישנם פורצי מנעולים רבים הגורמים נזק רב לקטנוע או לאופנוע בעת הפריצה ולאחר מכן לא ניתן להשיב את הקלקול על תיקונו.

הטיפ הכי גדול שלי הוא לא להתפתות למחיר זול בטלפון, שיעלה לכם ביוקר. הרבה מנעולנים על מנת להשיג את העבודה ידרשו מחיר נמוך, ובזמן ההגעה המחיר יקפץ לשחקים.

איך נבטיח פריצה או שיחזור איכותי?

על מנת להבטיח תיקון או שיחזור מפתח איכותי ומקצועי בצורה אמינה ומדויקת, יש להיעזר אך ורק בשירותיהם של מנעולן בעל המלצות, או מנעולן אשר זוהי ההתמחות המרכזית שלו.

בבחירת פורץ מנעולים לאופנוע, אחד הטיפים שאני נותן תמיד ללקוחותיי הוא תמיד יש לבדוק את המוניטין של החברה שהזמנתם, הן בביקורות וחוות דעת של לקוחות קודמים והן ברמה המקצועית בכלים שהוא משתמש.