ניתוק קודן לרכב

מרדכי המנעולן לשירותכם 24/7 ניטרול, ניתוק, ואיפוס קודן

ניתוק קודן לרכב מיצאת צדיק

השמש קופחת ואתם תקועים הקודן לא עובד? שכחתם את הקוד לקודן? הקודן ניחבל לאחר ניסיון פריצה?

במצבים כאלה יש צורך במנעולן רכב אמין ומקצועי, שיוכל להגיע מהר, לפרוץ את הקודן במקצועיות ולהעניק את השרות הנלווה הנדרש בכל מצב. אם אתם במצב כזה, וזקוקים לשירות מנעולן רכב ניתוק קודן, ואפילו החלפה לחדש, אתם זקוקים למרדכי המנעולן, פורץ מנעולים מוסמך, מקצועי ומנוסה, המאושר על ידי משטרת ישראל.

מהו קודן לרכב?

קודן לרכב הוא בעצם עוד סוג של הבטחה מפני גניבת הרכב, לרוב המקרים הוא מאושר על ידי חברות הביטוח ובכך הוא מאפשר את הוזלת עלויות הביטוח השנתיות בצורה משמעותי.

ניתוק קודן לרכב

ניתוק קודן לרכב

לרוב מחליף קודן לרכב את הצורך בהתקנת אזעקה לרכב המוכרת לכולנו מאז המצאתה. האזעקה בעצם היא אמצעי מאוד יקר, ולא הוכחה כאמינה במניעת גניבת רכב, ואף הפכה למטרידה בעת אזעקת שווא, שבהרבה מקרים שבאמת התבצע ניסיון גניבה, לא האמינו הבעלים או השכנים למשמע אוזניהם וחשבו שזאת הזעקת שווא. כך שרבים מבעלי הרכב כיום מוצאים את הפתרון בהתקנת קודן לרכב המונע כל אפשרות להנעת הרכב ללא הקוד המזהה בצורה שקטה ואלגנטית.

איך הקודן עובד?

פעילותו של קודן לרכב מתחילה כאשר הנו מכניסים את מפתח הרכב לסוויץ', מרגע זה ממתין מחשב הרכב לקוד ייחודי המוזן אליו באמצעות לוח מקשים המותקן באחד מצדי ההגה ולעתים אף מחוץ לרכב ובכך מאפשר את פתיחת הדלת ושחרור נעילת המתנע בו זמנית.

בעצם קודן לרכב מורכב ממשבת האחראי לתקשורת בין לוח המקשים ובין מחשב הרכב, התפקיד שלו לחבר את האמון על הנעת הרכב, מערכת הזרקת הדלק ובעצם על תפעולו השוטף..

התקנת קודן לרכב

חשוב להדגיש כי התקנת קודן לרכב חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע שהוסמך להתקנה חילוץ או ניתוק קודן בעת הצורך, מערכת שהותקנה בצורה תקינה איננה אמורה להתקלקל, אולם יחד עם זאת, תקלות בקודן הרכב, הן תקלות שיש להן נטייה להתרחש בדיוק ברגע בו אנו פחות מצפים להם ולכן חשוב תמיד לוודא, שהטיפול וגם התקנת קודן לרכב או ניתוק קודן לרכב נעשים כולם בידיים מקצועיות שיכולות לחסוך לנו בעיות בעתיד, וקיבלנו אחריות בהתאם מבעל העסק ששם זה בוצע.