מנעול ביומטרי

                                       מנעולן מורשה מיצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק

מנעול חכם לדלת

מנעול ביומטרי זה הדור החדש של המנעולים. לא עוד נעילה באמצעות מפתח מותאם למנעול שחייב להיות בהישג יד וחייבים לתת אותו למי שרוצה לפתוח או לנעול את הדלת.

המנעול הביומטרי עובד בעזרת זיהוי טביעת אצבע כך שאפשר לדעת בדיוק מי השתמש בו ולתת הרשאה למשתמשים שונים. אפשר לתת הרשאה לפי שעות ולהוסיף\להוריד משתמשים.

למה צריך מנעול ביומטרי ? מנעול ביומטרי מונע בעיות של אובדן מפתח, גניבת מפתח מתיקים של ילדים, צורך בהשארת מפתח אצל עוזרת או אצל השכנים כי ניתן להוסיף אותם למנעול ולתת להם הרשאות לשעות מסוימות. עם מנעול כזה יש לנו מעקב מדוייק של מי שנכנס ומי שיוצא מהבית.

יש מנעולים ביומטרים שניתן גם לחבר בצורה מאובטחת לטלפונים חכמים עם אפליקציה כך שניתן לפתוח את המנעול מרחוק כשצריך ולנהל הרשאות.

המנעול הביומטרי יכול להיות מותקן כמעט על כל דלת ורק אסור לו להיות חשוף לקרני השמש.

התקנת מנעול ביומטרי לא יכולה להתבצע לבד אלא חייבת להתבצע על ידי מנעולן מוסמך בעל אישור ממשטרת ישראל.

בתהליך ההתקנה המנעולן יחליף את מנגנון הנעילה ויוודא שהמנעול הביומטרי מתאים לדלת ב100%.

אחרי התקנת המנעול הביומטרי המנעולן ייתן הדרכה מקיפה לכל בני הבית על השימוש במנעול ועל הוספת או הסרת משתמשים נוספים.

אם יש בעיה אפשר להתקשר 24 שעות.

<>

ביומטרי מומלץ בהתקנה רק אצל מתקין מורשה ובאחריות מלאה.

אז מזה באמת מנעול ביומטרי ואילו דברים חשוב שתדעו?

ההתקדמות הטכנולוגית הביאה לפתחנו פתרונות נעילה רבים, ובהם הזיהוי הביומטרי או מנעול ביומטרי כמו שרובכם מכירים – (מנעול טביעת אצבע) עם זאת, רובם המוחלט של פתרונות הנעילה הביומטריים מבוססים על רכיבים פשוטים וזולים מאוד שרמת האבטחה שלהם נמוכה ביותר.

הטכנולוגיה הביומטרית אכן בעלת תדמית יוקרתית ומאובטחת, וגם אנחנו באדיוס חשבנו בתחילה ליצור מנעול ביומטרי המבוסס על הטכנולוגיה של מנעול טביעת אצבע. הצוות שלנו, שמגיע כולו מהתעשייה הביטחונית, מצא שטכנולוגיית הזיהוי הביומטרית שמצויה בשימוש לציבור הרחב, לוקה בכשל ביטחוני – היא ניתנת לפריצה בקלות ורגישה מאוד, מה שמוביל לאי זיהוי באחוזים גבוהים מאוד. האסימון נפל כאשר אחד המפתחים של המערכת לא הצליח להעביר את האצבע פעמים רבות. בסופו של דבר, קיבלנו מידע לפיו בקרב בני 13 ומטה ובני 55 ומעלה, הכשל גדל בעשרות אחוזים.

בניגוד לאמצעים הביומטריים, מנעולים ביומטריים הוא פתרון מושלם עבור בתים ועסקים. נשווה כעת את אמצעי הזיהוי של המערכות הביומטריות לאמצעי הזיהוי של מנעול חכם.