מנעולנים יצאת-צדיק

מאמר זה נועד להסביר לכם בפירוט על העסק שלי כמנעולן מקצועי ומורשה, תוכלו גם למצוא בו טיפים, והמלצות של לקוחות שלי.

מי אני?

אני המנעולן מיצאת צדיק התכנית של חיים הכט מערוץ 2. את תחילת דרכי כמנעולן התחלתי דווקא בארצות הברית בעיר ניו יורק. בשנת 2000 קיבלתי הצעה ללמוד את מקצוע המנעולן, דבר שקסם לי מאוד ופשוט התאהבתי במקצוע. אם לומר את האמת בארצות הברית גילו את הפוטנציאל של עבודת המנעולנות בעשיית כסף כמובן בעבודה קשה, מסביב לשעון. לאחר 7 שנים חזרתי לארץ, עבדתי ברב בריח תקופה כמנעולן, דבר שהעניק לי ניסיון רב בתחום הדלתות, שירות פריצה במינימום נזק, פריצת רכבים, תיקון והחלפה של דלתות. משנת 2010 פתחתי עסק למנעולנים. כמובן שיש ברשותי רישיון מנעולן, ותעודת יושר ממשטרת ישראל שמאשרת לי לעבוד בתחום המנעולנות.

טיפים איך ניתן לזהות מנעולנים איכותיים

מקצועיות – כמו בכל מקצוע ישנם בשוק המנעולנים מנעולנים שלא עברו הכשרה בהתאם. דבר זה יכול לעלות לכם במחיר השירות שתקבלו, מכיוון שהם לא ידעו לזהות את הבעיה באופן מקצועי ותידרשו לשלם כסף רב שלא לצורך. החלק החשוב ביותר לדעת שמנעולן טוב חייב להיות מקצועי, בעל כלים מתאימים לפתרון הבעיה במינימום נזק. כמו כן עליו להיות בעל מבחר גדול של מנעולים, על מנת שתוכלו להתאים את המנעול בהתאם לתקציב שתירצו להשקיע.

זמינות – מנעולן מקצועי חייב להיות זמין 24 שעות, 7 ימים בשבוע. מכיוון שידוע שזמינות מנעולנים זה עניין מאוד חשוב, ואפילו לפעמים יכול להציל חיי אדם. מומלץ להזמין מנעולן מאזור האירוע, דבר שייקצר את זמן ההגעה. אני למשל רוכב על קטנוע, שמצויד היטב בכלים של מנעולנים, על מנת לצמצם את זמן ההגעה של עד 20 דקות. בקיצור ובלי להתבייש מנעולן יכול להרוויח מעל הממוצע, אבל הוא משלם מחיר יקר של זמינות מידית.

מנעולנים

הזמנה בטוחה של מנעולנים

איכות

כמנעולן מקצועי מורשה משטרת ישראל, אשר עובד גם בתור פורץ דלתות רצוי לציין שסעיף זה לא בא לבחון את איכות המנעולן, אנחנו בוחנים את מקצועיות המנעולן. כאשר אנו מדברים על איכות מנעולנים אנו בעיקר מדברים על הציוד אותו מחזיק המנעולן במלאי שברשותו בזמן ההגעה ללקוח כגון: מבחר סוגי צילינדרים, מנעול עליון או תחתון, כלי עבודה מקצועיים מתקדמים לפריצה וכו'. כמובן שחשוב גם שהמנעולן יעבוד עם כל סוגי החברות, כדי שיהיה בזמינותו חלקים לכל סוגי הדלתות.

מחירים

קודם כל ולפני הכל אל תתפתו למחיר זול שניתן בטלפון, ההפך זה אמור להרתיע אתכם, ויכול לעלות לכם ביוקר. ככל שתשקיעו פחות במנעול ככה מידת הביטחון שלכם תרד. כיום הגנבים מאוד משוכללים, ויכולים לפתוח בקלות מנעולים פשוטים. כל עניין המחיר מתחלק שהוא האחד מחיר להתקנת והחלפת מנעול בדירה מכל סיבה שהיא, והאחר מחיר לשעת חרום, שממנו אתם צריכים להיזהר שלא ינצלו אתכם. מה זה בעצם אומר? כאשר אנו לא נמצאים בשעת חרום, למנעולן בעצם אין שום יתרון עלינו, ומקסימום נשלם מחיר שרות על ההגעה. לעומת זאת הסיבה של הזמנת מנעולנים מנעולן יצאת צדיק במצב חירום יותר מטרידה, מכיוון שמחיר לשעת חרום יכול להיות שונה כאשר מדובר בהזמנה מחוץ לשעות העבודה הרגילות.

אז איך נבחר מנעולן במצב חירום?

רצוי שתמיד יהיה ברשותנו, מספר של מנעולן שהמליצו עליו, וידענו להיות חכמים ולשמור את הטלפון שלו בנייד. עוד טיפ חשוב שתמיד כדאי להתקשר למשטרה של אותו האזור, ולבקש מהם שיזמינו עבורכם מנעולן, ובדרך כלל אותו מנעולן לא ירצה להסתבך עם המשטרה. כמובן שיש את המדיה דרך גוגל, מדבקות על הדלת (דבר שהייתי ניזהר מאוד ממנו, ובוחר בו רק כאפשרות אחרונה), מודיען 144, דפי זהב, המקצוענים, אתר יצאת גדול, ועוד. מחיר שירות של מנעולן מתחיל ב 250 שח, מחיר פריצה של צילינדר מ-250 שח, החלפת מעול החל מ-250 שח, פריצת רכב מתחיל ב 250 שח תלוי בסוג הרכב. אלא הם הדברים היותר נפוצים.

מסמכים להצגה על ידי המנעולן

מנעולנים מורשים במדינת ישראל, אמורים להחזיק בתעודת מנעולן מאושרת ותקפה, אישור ממשטרת ישראל, רצוי תעודת יושר לאותה השנה. במקביל גם חובת הלקוח להציג מסמך שמאשר צעודת זהות והוכחה שהנכס בבעלותו. רצוי לעבוד לפי תנאים אלו, על מנת לשמור על בטיחותכם.

המלצות 

מנעולן מומלץ

משה ממודיעין: יום שישי שעת לילי מאוחרת יצאתי לטיול עם הכלב, להפתעתי המפתח לדירה עבד, ברשותי בדלת גם מנעול רגיל, וגם מנעול כספת עליון. נכנסתי לגוגל חיפשתי מנעולן במודיעין וראיתי את מוטי. הסברתי לו את המצב הנתון, מוטי הרגיע אותי, הבטיח להגיע במהרה, ואכן כך מוטי הגיע תוך 20 דקות כמו שהבטיח, פרץ את הדלת במקצועיות, החליף את המנעולים וגבה מחיר סביר. כול הכבוד מוטי.

רותי דיזינגוף תל אביב: 20 שנה לא הזמנתי מנעולנים. לכן שהדלת הפסיקה לתפקד חששתי מאוד להזמין מנעולן בתל אביב. שכנה שלי המליצה לי על מוטי, כמי שבעבר עשה לה כמה עבודות במחיר אטרקטיבי, ובמקצועיות, ואימצה אותו לליבה. באמת מוטי הגיע לדירתי בחור מאוד נחמד, אחד שכיף לקבל בבית, תיקן לי את הבעיה במחיר של שירות, שמחה שיצא לי להכיר איש יקר.