פורץ אופנועים

פורץ אופנועים

פורץ אופנועים ללא נזק 24-7 | מגיע תוך 20 דקות  

מנעולן אופנועים וקטנועים | מומלץ ע"י המשטרה | מנעולן קטנועים 100% אחריות |

פורץ אופנועים מיצאת צדיק

מנעולן אופנועים

פורץ אופנועים וקטנועים מגיע במקרה של:

אבד המפתח? טרקתם את הכיסא שהמפתח בפנים? המנעול דיסק תקול? זה הזמן להתקשר למרדכי פורץ אופנועים מיצאת צדיק, מנעולן בחסד שייתן לכם שירות פריצת אופנועים עם מקצועיות, ניסיון, ובמחיר אטרקטיבי, תוך השמת דגש על אמנת השירות לצרכן.

מהו מנעולן אופנועים?

חשוב לדעת לא כל מנעולן הוא גם מנעולן קטנועים, פריצת אופנועים שונה מאוד מפריצת רכבים. בפריצת רכב אנחנו פורצים את דלתות הרכב בעזרת סרגל או כרית ניפוח לדלת. לעומת זאת, באופנוע אין דלתות, זו גם הסיבה שפריצת אופנוע היא דבר מסובך יותר. כמו בכל דבר שאני פורץ גם פה ישנן שיטות שונות לפריצת אופנוע והדבר תלוי לא רק בהחלטת המנעולן אלא גם בסוג האופנוע.

פריצת מנעולים 24/7

 

פריצת מנעולים 24/7

אני עובד במנעולן אופנועים עם אישור ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודת מנעולן מוסמך, וכמובן ותק וידע בתחום. אצלי לא יהיה מצב שיגיע מנעולן לא מומחה בתחום.

טיפ על תקלות נפוצות שמצריכות פריצת אופנועים

כמנעולן אופנועים וגם כרוכב אופנוע בעצמי למעלה מ-30 שנה, קטנוע יכול להינעל מסיבות רבות. כאשר רוכבים רבים עושים את הטעות הנפוצה ביותר נועלים את כיסא הקטנוע על המפתח או משאירים את המפתח סגור בתוך תא הננעל בקליק. במקרים אלו לא ניתן לחלץ את המפתח אלא רק במקרה שיש מפתח רזרבי, לכן חשוב שיהיה מפתח רזרבי נוסף בבית. ובגלל שברוב המקרים אין לרוכב הקטנוע מפתח רזרבי נתקעים רוב הרוכבים ללא יכולת להניע את האופנוע. במקרים אלו ולאחר שהתברר כי אין אפשרות להשיג מפתח רזרבי האופציה הטובה ביותר הינה של הזמנת מנעולן אופנועים.

פורץ אופנועים

פורץ אופנועים

מנעולן אופנועים 24/7

חשוב לזכור פריצת מנעול אופנוע חייבת להתבצע רק על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה, או פורץ אופנועים מוסמך ומורשה משטרת ישראל. למעשה, בבחירת מנעולן לאופנוע ישנה חשיבות מרבית לבחירת מנעולן אופנועים שהוא יהיה האדם הנכון. פורץ מנעולים שאין לו את הניסיון המתאים בתחום וגם לא ההכשרה הראויה, יגרום לבעל הקטנוע לקח סיכון בכך שהנזק והתשלום עליו יהיה הרבה יותר גדול מהזמנת מנעולן אופנועים מיומן ומקצועי. לצערי כיום בתחום המנעולנות בישראל, ישנם פורצי מנעולים רבים הגורמים נזק רב לקטנוע או לאופנוע בעת הפריצה ולאחר מכן לא ניתן להשיב את הקלקול על תיקונו.

הטיפ הכי גדול שלי הוא לא להתפתות למחיר זול בטלפון, שיעלה לכם ביוקר. הרבה מנעולנים על מנת להשיג את העבודה ידרשו מחיר נמוך, ובזמן ההגעה המחיר יקפץ לשחקים.

 

Call Now Button