מנעולן מומלץ 24-7 באישור המשטרה

בדומה לכל מקצוע בישראל גם במקצוע המנעולן בישראל, גם מנעולנים נוהגים להציג באתרים ובפרסומים שלהם המלצות של לקוחות שביקרו אצלם לתיקון הבעיה שאליה הם הוזמנו. המלצות אלו נותנות לנו להתרשם הן מרמת המקצועיות של פורץ המנעולים, והן מרמת השירות הניתנת על ידו והאם ניגבה מחיר סביר לתיקון או להחלפה. לא משנה עד כמה מקצועי יהיה המנעולן שהוזמן, אם אותו מנעולן לא יספק שירות מקצועי לצד יחס אדיב ונעים ללקוחות והן מחיר אטרקטיבי, כנראה שהוא לא יהפוך להיות מנעולן מומלץ. מנעולן אשר לקוחות בחרו להמליץ עליו, הוא בעצם מנעולן אשר עמד בעיני לקוחותיו בקריטריון של מנעולן מומלץ.

אדווה מכפר סבא

 מרדכי הוזמן על די ביום שישי בשעת לילה מאוחרת, לאחר שדלת הבית נטרקה לי. לאחר סבב טלפונים קצר שעשיתי מהטלפון של השכן, מרדכי נישמע לי הכי אמין ודווקא לא בחרתי בו בגלל שהוא היה הזול ביותר, פשוט הוא שידר לי אמינות, ואכן כך היה. הוא הגיע לאחר 20 דקות כמובטח, פתח את הדלת ללא נזק, דבר שחסך לי כסף רב על החלפת המנעול לחדש, וגבה מחיר סביר לפי מחירון רב בריח, שהיה יקר בהרבה. תודה מרדכי יצאת צדיק….

שמעון מחולון

בשעת בוקר מוקדמת באמצע אחד הימים השבוע הזמנתי מנעולן בחולון, לאחר שמפתחות הרכב שלי ננעלו ברכב מסוג מרצדס. לאחר בירור קצר הבנתי שרוב מנעולני הרכב, לא יודעים לפתוח את הרכב. חבר המליץ לי להתקשר למרדכי המנעולן ואכן כך עשיתי. התקשרתי, מרדכי הגיע לאחר 20 דקות, עבד במקצועיות וזהירות מרבית, ולאחר כ 15 דקות בעזרת מכשור מתקדם הרכב ניפתח ללא נזק. מרדכי המנעולן מומלץ מכל הלב.

עדי מהוד השרון

בשבילי מרדכי המנעולן מיצאת צדיק הכי חזק בעיר – עובדה. נכנסתי לדירה חדשה התקשרתי לרב בריח להחלפת מנעול, והומלץ לי על מרדכי המנעולן מהוד השרון, ואכן כך הגיע בזמן קצר, המליץ לי על מספר מנעולים ברוגע , תוך כדי שהוא שידר אמינות מלאה והתחייבות על אחריות על כל מוצר. הוא ביקש מחיר אטרקטיבי תוך כדי ציון שתמיד יש יותר זול אבל השאלה מה מקבלים, עשה את העבודה בחיוך ואפילו המלצתי עליו לשכנים שגם התקינו והיו מרוצים. כל הכבוד כן ירבו בעלי מקצוע כאלה.

יניב מראשון לציון

אני בעל חנות בקניון הזהב כשבוקר אחד מנעול דלת החנות מזכוכית  היה תקול. חיפשתי מנעולן מראשון לציון, הגעתי למרדכי והוא הדריך אותי בטלפון איך לפתוח את החנות על מנת שאני לא יפסיד לקוחות, ואכן הדלת נפתחה, לאחר כחצי שעה הגיע עם מנעול חדש, התקין ולא גבה מחיר על ייעוץ הפריצה, כל הכבוד – מומלץ בחום.