מנעולן יצאת צדיק מי צדיק ומי לא?

אני מרדכי המנעולן מיצאת צדיק התוכנית של חיים הכט בערוץ 2, אומנם התוכנית לא שודרה מסיבות כאלה או אחרות אבל בבירור יצאתי צדיק. לאחר שנבדקתי במספר פרמטרים חיוניים שהייתם רוצים שאיש המקצוע שהזמנתם יתנהג.

לצערי לאחרונה באינטרנט לאחר שרשמתי בגוגל יצאת צדיק, יש המון אנשים שאני אפילו לא מכנה אותם כבעלי מקצוע שמשתמשים בביטוי יצאת צדיק, בשקר מוחלט דבר שהוא לא נכון בהחלט ואפילו ההפך מכך, לפחות לשניים מהם יש עבר פלילי עשיר, תאמינו לי שלא הייתם רוצים שהם יגיעו לביתכם אפילו ב- 99שח כמו שחלקם מפרסמים.

אז איך נדע מי צדיק ומי לא?

על מנת לבדוק מי יצא צדיק באמת ומי לא קודם כל תבדקו האם יש לפחות איזשהו תמונה באתר של קבלת המדליה או כמו שאצלי תמונה עם מי שבדק אותי בתוכנית שמעון מנדל מת"א כפי שמופיע בתמונה.

עוד דבר שתוכלו לבדוק האם אותו הבחור שטוען מנעולן בתל אביב שיצא צדיק מופיע ברשימת הצדיקים של התוכנית בערוץ 2.

פוסט זה עולה מכיוון שהרבה אנשים לא עולים על המרמה בהופעת הכותרת יצאת צדיק ופוגעים בשמם הטוב של הצדיקים באמת. אני יודע על לפחות כמה חברה שעושים את זה.

הרשימה השחורה של המתחזים:

אז ככה כל מי שמופיע באתרים בחיפוש האורגני, או באדוורדס, לא יצא צדיק!!

כולם עלו על הגל שלי של הפרסום של העסק שלי https://www.manulan24-7.co.il/כאשר לצערי כולם התחילו לרשום שהם יצאו צדיקים. לחלק מהם אפילו עבר פלילי עשיר שמתנהלים כנגדם הליכים פלילים בנושא אלימות, וגניבה.

או שאותם חברה מעסיקים אנשים בעלי עבר פלילי, ואת זה אני יודע מניסיון של לקוחות שחוו את החוויה הלא נעימה ועקצו אותם במחיר מופקע..

מה היתרון בתוכנית יצאת צדיק?

המטרה של הפקת התוכנית היא בעצם לתת לנו את האמת בפרצוף, על בעלי מקצוע בכל התחומים שהנו נזקקים להם, על מנת לתקן בעיות שנוצרות אצלנו בבית וברכב, ולהראות לנו איך יכולים לעבוד עלינו או בעצם למצוא צדיקים שיודעים לאבחן את הבעיה, היושר בתיקון הבעיה, וכמובן לבסוף המחיר שייגבה איש המקצוע. לכן תמיד כדאי לבחור במי שהופיע בתוכנית ויצא צדיק.

אני מרדכי המנעול נותן שירות 24 שעות 7 ימים בשבוע במקצועיות אמינות ומחיר אטרקטיבי בכל שעות היממה.