מנעולן בשירות עורכי דין

אני לא מאחל זאת לאף אחד, אבל בישראל ישנם לא מעט בעלי עסקים, כמו גם אנשים פרטיים שנמצאים בתהליכי הוצאה לפעול. בחלק המקרים הם מוסרים את רכושם מרצון כל שלא צריך לקחת את הרכוש בכוח. במקרים אחרים, עורכי דין המבצעים זאת בגיבוי צוות, נאלצים לקחת את הרכוש. בחלק מהמקרים מעורב בצוות מנעולן תפקידו לפרוץ את הגישה שננעלה ע"י בעל החוב.

פורץ רכבים בשירות עורכי דין

פורץ רכבים באישור המשטרה

לפעמים מנעולן בפתח תקווה או בכל אזור אחר, מוזעק לפרוץ רכב שבעליו לא מוכן לשחרר אותו להוצאה לפועל. במקרה כזה צריך לנטרל גם את הקודן. אגב, מנעולנים אינם נמצאים אך ורק בשירות של עורכי דין אלא גם בשירות של משטרת ישראל. חשוב לציין שבמקרה כזה חובה אישור מבית המשפט לביצוע הפעולה.

פריצת מנעולים בדירות בשירות עורכי דין

מנעולן_בגבעתיים

פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל

בחלק מהמקרים, לא רק הרכב הופך להיות רכוש מאוכל אלה גם רכוש בתוך הבית ואולי אפילו הבית עצמו. במקרים רבים הדייר ננעל בתוך הבית או שהוא נעלם אבל משאיר את הבית נעול. וגם במקרה זה נכנס לתמונה פורץ מנעולים באישור משטרת ישראל. הרבה מהמקרים שגנב ביקר בבית אחד הפעולות שהוא עושה זה סגירת הדלת בסגר העליון למי שיש, וזה מונע את אפקט ההפתעה, ואז רק פורץ מנעולים יוכל לפרוץ את הדלת בזהירות, ואמינות מקצועית עד כמה שאפשר ללא נזק.

עוד אחד מהמקרים הנפוצים שלי כעובד מידי פעם בשירות המשטרה, שאיש או אישה מבוגרים לא מרגישים טוב, והדלת נעולה מבפנים כאשר המפתח נישאר בדלת, ואז לאף אחד אין גישה להיכנס הביתה, והדרך היחידה היא לפרוץ את מנעול הדלת, ולהחליפו לחדש. בחלק מהמקרים הדלת רק טרוקה ואז יש אפשרות למנעולן מקצועי, לפרוץ את הדלת ללא גרימת נזק למנעול.

מתי אסור לפרוץ דלת אפילו שעורכי דין  מבקשים?

איך לבחור דלת?

יש מקרים שמתקשרים אליי עורכי דין לפינוי דייר שלא שילם, סכסוך משפטי, פלישת דייר, פתיחת רכב של לקוחה בטענה שהרכב שלה או ששילמה ולא קיבלה את הרכב. כל המקרים האלה ועוד דרוש רק אישור בכתב מבית המשפט שמצהיר במפורש, שאפשר לבצע את הפעולה הנדרשת, וללא אישור זה' המנעולן מסתכן בתיק פלילי, ובשלילת רישיון המנעולן.