מנעולן בקרית עקרון מורשה רב-בריח

                                        24 שעות: 050-3939319 שירות מנעולן מקצועי

                                         כולל פריצה, והחלפת מנעולים ותיקון דלתות

מנעולן בקרית עקרון

עקרונות המנעולן מיצאת צדיק:

המנעולן הצדיק נותן שירות מנעולן בקריית עקרון, 24 שעות 7 ימים בשבוע, כולל שבת וחג.

מרדכי המנעולן הוא מנעולן מורשה על ידי משטרת ישראל ללא עבר פלילי, מוסמך, ברשותי תעודה חתומה שעברתי את כל לימודי המנעולנות בישראל, ואני מורשה לעבוד כמנעולן בקריית עקרון. אני מתחייב לגבות מחירים לפי אמנת המחיר הישראלי, תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, ויחס אישי.

ברשותי כמנעולן בקריית עקרון מוצרים מקוריים, מכל החברות המובילות בארץ ובעולם. אני מתחייב בזאת לתת אחריות על כל עבודה, דבר שמשתנה לפי העבודה, או המוצר שנרכש.

מנעולן בקרית עקרון

מנעולן בקרית עקרון

שירותי המנעולן בקריית עקרון שאני מציע:

מנעולן יצאת צדיק בקריית עקרון מציע שירות מנעולן מגוון כגון: פורץ מנעולים, פורץ רכבים, פורץ דלתות בקריית עקרון, פורץ כספות בקריית עקרון, החלפת צילינדר מכל סוגי החברות שהם, רב-בריח, מולטילוק, מגנום, ייל, אקסירה ועוד.

התקנת עינית דיגיטלית לדלת , התקנת מנעול עליון כספת ייל, גואל, או רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת רב-בריח, החלפת מנגנון לדלת חוסם, החלפת דלת מחסן, החלפת מנגנון 101 לשער כניסה, תיקון דלתות בקרית עקרון, התקנת דלתות בקריית עקרון, החלפת ידיות, תיקון דלת ממ”ד, ניתוק קודן או אימובילייזר.

מה כל מנעולן מקצועי צריך לדעת?

כל מנעולן מקצועי בקריית עקרון  חייב להיות בקיא בכל אמות מקצוע המנעולנות:

חייב לדעת להתעסק במנעולים של כספות, לדעת איך לעשות מספרי מאסטר וקוד מפעיל, שיטות פריצה על כל הדלתות והמנעולים, זיהוי מלכודת בכספות מוגני פריצה חשוב ביותר לפני הפריצה, פריצת כספת כבדה, לדעת פריצת דלתות פלדה ומנעולים מכל החברות, החלפת מנגנונים רב בריח, חוסם, החלפה והתקנה של צילינדרים מכל החברות בארץ ובעולם, פריצת דלתות מחוסמות כמו פלדלת, לדעת להרכיב קודנים אלקטרוניים לבית ורכב, תורת החיווט על כל מה שמשתמע מכך, התקנת קודן לבית ורכב, פריצה ופתיחת רכבים מכל הסוגים, פריצת דלתות רכב מכל החברות, פריצת דלתות פנים כולל החלפת מנגנון בעת הצורך ועוד…