מנעולן בחיפה מהתוכנית יצאת-צדיק

       24 שעות באישור משטרת ישראל פריצה, תיקון דלתות, והחלפת מנעולים 050-3939319  

מנעולן בחיפה מיצאת צדיק

מנעולן בחיפה

מנעולן בחיפה 24 שעות

המנעולן הצדיק מעניק שירותי מנעולנות בחיפה והסביבה 24-7, תוך כדי מתן דגש לאמנת שירות גבוהה, במקצועיות, עמידה בזמנים, ובמחיר ההגון.

מהו מנעולן בחיפה 24 שעות?

המנעולן מיצאת צדיק 24-7 עובד סביב השעון, תוך כדי עמידה בזמנים, מקצועיות, ובמחיר הגון שווה לכל כיס. עבודה מסביב לשעון מצריכה חיים לא פשוטים למנעולן, דבר שמצריך ויתור על חלק לא קטן בחיים האישיים על זה אני יכול להעיד. לכן אתם הלקוחות צריכים להבין ולהתחשב בעובדה, שגם היה ויש איחור בכמה דקות מעבר לזמן זה בטח לא סוף העולם. אני מבצע את כל סוגי עבודות המנעולנות:

* פריצה והחלפת מנעולים לבתים

*תיקון כל סוגי הדלתות

*פריצת רכבים ללא נזק

*תיקון דלתות אש

*פריצת מנעולי אופנועים

*פורץ כספות מומחה

*פריצת דלת טרוקה

*שיחזור מפתחות לרכב

*ועוד….

מה נידרש להיות מנעולן בחיפה?

על מנת להיות מנעולן בחיפה ובכל אזור בארץ, אתה צריך להיות בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל וללא עבר פלילי. דבר זה לצערי לא מיושם על ידי המדינה ויש הרבה חברה טובים בעלי כ=עבר פלילי גם בתחום הרכוש שעובדים כמנעולנים לצערי. לכן חשוב בעת הגעת המנעולן שהוזמן שיציג אישור מטעם משטרת ישראל, שניקרא תעודת יושר. ללא אישור זה קבלו עצה ממני שחררו את המנעולן לדרכו והזמינו מנעולן אחר.

לאחרונה יש גל של תלמידים שלומדים את מקצוע המנעולנות בכל מיני בתי ספר בארץ, דבר שלא מעניק להם ידע מרובה בתחום במידה והם נתקלים בבעיה שהם לא ראו מעולם, ואז זה מתחיל לעלות ללקוח ביוקר הן מבחינת הנזק, והן מבחינת העלות שיכולה לקפוץ פלאים. לכן תמיד עדיף להזמין מנעולן שהומלץ לכם על ידי חברים, שכנים, מכרים, או בני משפחה שהשתמשו בשירותו.

מקצועיות ואמינות לפני הכל….

היזהרו אל תתפתו למחיר מוזל בטלפון תאמינו לי מניסיון שלי זה יעלה לכם ביוקר. אף אחד לא יעבוד אצלכם בחינם!

הרבה מאוד מנעולנים לצערי עובדים על השיטה לפרסם פריצה ב 99 שח אבל מה באמת מסתתר מאחורי זה? אתם לא רוצים לדעת מי האנשים שמגיעים ומה באמת רמת המקצועיות שלהם. השתמשו רק במנעולן בכיר ומקצועי ואל תחסכו הזול עולה ביוקר.