מנעולן בדרום מהתוכנית יצאת-צדיק

  באישור משטרת ישראל ובפיקוח המדינה 24שעות: 050-3939319

הגעה תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

  פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים, מנעולן תושב הדרום מומלץ ע”י תושבי הדרום.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

הזמנת מנעולנים בדרום מתבצעת במקרים של:

  • פתיחת דלתות שנטרקו.
  • פורץ דלתות נעולות.
  • פריצת רכבים ללא נזק.
  • החלפת מנעולים 100% אמינות.
  • תיקון דלתות מורשה הזול בארץ.
  • פורץ כספות מקצועי.
  • התקנת מנעול עליון (כספת) לכל סוגי הדלתות.
  • כיוון דלתות.
  • ועוד…

הקדמה על המנעולן הצדיק…

המפתח אבד? הדלת נטרקה? מעוניינים בהחלפת מנעול או תיקון דלת? הזמינו מנעולן בדרום מיצאת צדיק. נבדקתי כמנעולן בתכנית של חיים הכט.

אני בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה. אמינות, אחריות, ניסיון ומחיר אטרקטיבי, זה המוטו שלי להצלחה.

 

פורץ רכבים

מנעולן בדרום

טיפים להזמנת מנעולן בדרום או פורץ מנעולים בדרום

חשוב מאוד לקבל המלצות וחוות דעת כאשר מזמינים מנעולן בדרום. כדאי לדעת כי הידע אותו רוכש המנעולן בעקבות ביקור קצר אצלכם בבית הוא דבר שמעניק לו כוח רב ומידע רב עליכם ובאשר למאפיינים ורמת המחיה בבית.

כאשר הנו מזמינים מנעולן בדרום, שהוא בעצם מנעולן בלתי מקצועי, או בלתי מוכר, בעצם אנו לוקחים סיכון ודבר זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

כאחד שעובד בתור פורץ מנעולים בדרום גם בשירות משטרת ישראל, לאחר פריצה לדירה לדוגמה בגדרה, הובן שלדירה לפני כן הוזמן מנעולן לא מקצועי, וניצל את תמימות הדיירים שהזמינו מנעולן ולא ביררו לפני כן עליו.

הם הזמינו אותו ממדבקה שהודבקה על דלת הכניסה. לכן חשוב לתכנן כמה צעדים קדימה בעת הזמנת מנעולן באשדוד או בכל אזור הדרום בכלל.

מנעולן בדרום

מנעולן בדרום

פורץ מנעולים בדרום

לדעתי כמנעולן בדרום דלת הבית או דלת הרכב, היא הביטחון הנפשי של כל אחד. הרי תמיד שקורה שיש לנו איזה תקלה בדלת, אנו נכנסים ללחץ ומחפשים בדחיפות מנעולן בדרום לפתרון הבעיה.

כך כאשר קורת תקלה בדלת, אנשים רבים כנכנסים ללחץ ובצדק. אף אחד לא רוצה להיכנס לסיטואציה אחרי יום עבודה מתיש, להגיע הביתה ולהבין שדלת הכניסה לא נפתחת.

העצה הראשונה שלי כפורץ מנעולים בדרום, בכל מקרה חירום שכזה, חשוב מאוד לא להיכנס לפניקה ולא להזמין את המנעולן ראשון שתיתקלו בו הן באינטרנט ,144, דפי זהב, מדבקות שמודבקות על הדלת, או מגנטים.

כמו כן, אל תנסו לשבור את הדלת, לפעמים מדובר רק בתקלה קטנה, שמקסימום תעלה לכם בדמי שירות של מנעולן בדרום. לכן אל תנסו לשבור את הדלת, ולא לנסות בחוזקה לפתוח את המנעול, דבר שיכול להזיק לדלת.

העצה שלי תשמרו תמיד טלפון של מנעולן בנייד, או פורץ מנעולים בדרום  שקיבלתם עליו המלצות חמות.

אזורי השירות של מנעולן בדרום:

נס ציונה, רחובות, רמלה, לוד, גדרה, אשקלון, אשדוד, קריית-גת, אופקים, באר שבע, דימונה, מיתר, מודיעין, ירוחם, מיתר, עומר, ערד, שדרות, ועוד.

השירות ניתן 24 שעות באזור הדרום בהגעה עד של 20 דקות.

ניתן להזמין את השירות בכל האזור שבתחומי באר שבע – נס ציונה. אני מקפיד על היענות לכל צרכי הלקוח לכל קריאה בתחום המנעולנות בדרום,

עמידה בזמנים של עד 20 דקות מזמן הקריאה, תוך כדי הדגשה להתחייבות, ניסיון, אמינות, מקצועיות, ומחיר אטרקטיבי תוך כדי ידע וניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום המנעולנות בדרום.