מנעולן באבן יהודה מהתוכנית יצאת-צדיק 

   פריצה, תיקון דלתות, החלפת מנעולים, בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל 24שעות: 050-3939319

יצאת צדיק באבן יהודה

הגעה תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

  פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים, מנעולן תושב אבן יהודה מומלץ ע”י תושבי העיר.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

הזמנת מנעולנים באבן יהודה מתבצעת במקרים של:

  • פתיחת דלתות שנטרקו ללא נזק.
  • פורץ דלתות נעולות במחיר מפתיע.
  • פריצת רכבים ללא נזק.
  • החלפת מנעולים 100% אמינות.
  • התקנת מנעול עליון (כספת) לכל סוגי הדלתות.
  • תיקון דלתות מורשה הזול בארץ.
  • פורץ כספות מקצועי.
  • ועוד…

החלפת מנעול באבן יהודה ממנעולן יצאת צדיק

אנסה להבהיר לכם תושבי אבן יהודה מתי בעצם מומלץ להחליף מנעול? ישנם המון סיבות בעצם להחלפת מנעול, המומלצת והשכיחה היא באובדן מפתח, או אפילו בכניסה לדירה חדשה מומלץ להחליף מנעול ולקבל מפתחות חדשים. יש לנו גם את הסיבה שהמנעול תקול ולא עובד, אז מומלץ להזמין שרות מנעולן באבן יהודה לבדיקה של הדלת והמנעול, כדי שלא נגיע למצב לא נעים שנישאר בחוץ. החלפת מנעול לחדש הוא לא הוצאה לשווא ואפילו ההוצאה הכדאית ביותר שתעשו, כי תמנעו כניבה של גורם זר לביתכם.

פריצה לרכבים באבן יהודה

כאשר אני מגיע לקריאה לפריצת רכב כפורץ רכבים באבן יהודה, בגלל שמפתח נשכח ברכב או נשבר במנעול, ההגעה שלי היא עד 20 דקות, אני מגיע לכל מקום לפעמים לחוף הים ולפעמים למקומות מרוחקים ומבודדים, אני רוצה לציין שהמקרה הפחות נעים הוא, שאם המפתח נשבר ברכב ואין מפתח רזרבי, לצערי המצב לא מאיר פנים, אומנם אוכל לחלץ את המפתח השבור אבל לצערי להניע את הרכב נוכל רק על ידי הבאת מפתח רזרבי מהבית או מהמשרד, או לעשות שיחזור מפתח, מה שיעלה לנו תשלום נוסף ולא זול.

פורץ מנעולים אבן יהודה

פריצת מנעולים באבן יהודה זהו תפקידי, בתור מנעולן מורשה ומקצועי מטעם משטרת ישראל העובד באבן יהודה, תפקידי לדאוג להיות זמין בכל שעות היממה 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שבת וחג. מחובתי להגיע לביתכם תוך זמן קצר מזמן הקריאה, לאמת פרטים, לבחון את מצב הדלת לפני הפריצה לדירה, ורק אז לבצע פריצה, במהירות האפשרית, ולהחליף לחלקים מקוריים במידת הצורך לפי דרישת הלקוח.
מכיוון שכיום יש מגוון גדול של דלתות, מחובתי להיערך בהתאם לכל דלת שלא תהיה. חשוב שתדעו כל דלת ניתנת לפריצה, כל מנעול ניתן לפריצה, רק הפרמטר המוביל זה זמן הפריצה, אגב כל דלת ניתנת לתיקון.
אנו מחליפים את כל סוגי המנעולים באבן יהודה, וכמובן פורצים את סוגי המנעולים, במקצועיות, מומחיות, ואמינות. מנעולן באבן יהודה מחליף גם מנעולים, כאשר יש ברשותי בזמן אמת את כל סוגי המנעולים לכל סוגי הדלתות באבן יהודה.