אובדן מפתחות רכב הוא אחד המקרים הכי מעצבנים שיכולים לקרות לכל אחד. אין פלא שאנשים נבהלים מהמקרה ומרגישים חסרי עונים. המצב הופך לעוד יותר חמור כאשר גם המפתחות הרזרביים הולכים לאיבוד ואז אין מה לשכפל. אבל לא באמת צריך לדאוג במקרה הזה, כל מה שצריך לעשות הוא להזמין מנעולן שהוא גם פורץ רכבים על מנתר לשחזר את המפתחות.

 

שיחזור מפתחות רכב

שיחזור מפתחות רכב

איך זה נעשה?

  • פורצים לרכב. יש לנתק גם את האזעקה וכל מערכת מיגון אחרת.
  • שחזור מפתח לפי הדיסקיות שבתוך הצלינדר.
  • קידוד המפתח לאחר התחברות למחשב הרכב.
  • בדיקת המפתח החדש .

 

את העבודה יש להשאיר למקצוענים בלבד

לא כל מנעולן הוא גם פורץ רכבים. ולא כל פורץ רכבים הוא גם מומחה לשחזור מפתחות. לכן כאשר עליכם לחפש פורץ רכבים שמתמחה ספציפית בעבודה זו. לא אחת קרה שאנשים הזמינו פורץ על מנת לפתוח את הרכב אבל לא אמרו לו שהמפתחות הלכו לאיבוד. הוא פרץ את הרכב אבל הוא לא נהג לספק שירות שחזור למפתחות כך שהיה צורך להזמין מנעולן אחר לטפל בבעיה, מה שגרם להוצאה כפולה על תקלה אחת. קחו זאת בחשבון.

 

כדאי לדעת

 

מנעולנים רבים עובדים 24 שעות ביממה, אבל אם אתם זקוקים למנעולן באמצע הלילה בשעת חירום, לא יהיה לכם יותר מידי זמן להשקיע מאמצים בבדיקת אמינות בעל המקצוע. כמו כן, תעריף הלילה הוא יקר יותר, ובעלי מקצוע לא אמינים מנצלים אנשים במצבי לחץ, בעיקר אנשים מבוגרים, ומציגים להם מחירים מופרזים במאות אחוזים. לכן חשוב  לבצע את הדברים הבאים:

 

  1. לבחור מנעולן מראש – חפשו ברשת אחר מנעולן שנראה לכם איכותי, תבדקו שיש לו תעודת מיושר מהמשטרה ותבחנו את תודעת השירות שלו.

בירור טווח מחירים –  באתרים שונים תמצאו טווחי מחירים לעבודות במסגרת מקצוע המנעולנות. לאחר שהבנתם מהו הממוצע, כולל תעריפי לילה, תוכלו לדעת בוודאות שאף אחד לא מנסה לנפח לכם את המחיר ולנצל אתכם במצב לחץ, לכן כדאי לבצע בירו אצל כמה מנעולני רכב מורשים, ולהשוות בין ההצעות, מה שכן לא תמיד ההצעה הזולה ביותר כדאית, מכיוון שהכי חשוב זה לבחור איש מקצוע מקצועי ביותר לשחזור המפתח.