מדוע כדאי להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים?

יכול להיות שסיפרו לכם עד כמה חשוב להחליף מנעולים בבית כשעוברים לדירה חדשה. יכול להיות שאתם מקפידים להחליף את המנעול לדלת הראשית לאחר שאבד לכם צרור המפתחות ואתם חוששים שמא הגיע לידיים עוינות. הכל נכון. אלא שהחלפת מנעול חשובה גם אם לא עברתם דירה או אבדתם את המפתח. החלפת מנעול מדי כמה שנים, באמצעות מנעולן מקצועי, כמו מרדכי המנעולן מיצאת צדיק, שיוכל להמליץ לכם על הדרך הנכונה והטובה ביותר לעשות זאת, היא פתרון אידאלי, ולפניכם שלוש סיבות מצוינות שיסבירו למה זה חשוב מדוע כדאי להשתדרג במנעול חדש כל כמה שנים.

 

החלפת מנעול שחוק

פורץ-מנעולים

מדוע כדאי להשתדרג במנעול חדש?

הפעם האחרונה שהחלפתם מנעול הייתה כשעברתם דירה, אי שם בסוף העשור הקודם. בזמן הזה המנעול שלכם נשחק, גם אם אתם עדיין לא מרגישים את זה בכל רגע נתון. אם כן, הזמנת מנעולן מקצועי לצורך החלפת מנעול היא בגדר טיפול מונע. במקום לחכות לצרה שתגיע, למפתח שייתקע בדלת או למערכת הנעילה שתסרב לפעול אתם למעשה מקדימים תרופה למכה.

 

מנעול חורק

סימן נוסף לבלאי של המערכת הוא רעש החריקות. מעבר לעובדה שמדובר בצלילים לא מאוד נעימים, התרחיש הגרוע באמת כולל דלת שלא ניתן לפתוח, לאחר שהמפתח שלכם נתקע ונשבר בחור המנעול. מנעולן יעזור לכם אמנם להיכנס הביתה ברגע הזה, אבל עדיף שתזמינו אותו כדי למנוע מהסיטואציה המרגיזה להתרחש, ולא כדי לטפל בה. אגב, ההיערכות המוקדמת גם תחסוך לכם כסף. כמנעולן בחולון דבר זה קרא לי לא מעט, שאנשים חיכו עד שנתקעו מחוץ לדלת.

 

מישהו שכפל אתכם

מפתח

סיבה טובה נוספת להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול היא הגברת תחושת הביטחון. גם אם לא איבדתם את המפתחות מיומכם הראשון בדירה, מנעול חדש יעזור לכם להרגיש בטוחים יותר. כך, אם במקרה ומתחת לאף שלכם נוצר עותק נוסף למפתח שלכם, תוכלו לטפל בבעיה בלי לחכות לפריצה.

 

איך בוחרים מנעולן?

כעת, כשאתם מבינים כמה חשוב להשתדרג במנעול חדש מדי כמה שנים, כל שנותר לכם הוא להזמין מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב, כדי שיוכל להמליץ על פתרונות נעילה מתקדמים וגם להתקין מנעול חדש. ודאו שאתם נעזרים באדם אמין, שיעשה את העבודה באופן מדויק ושירותי מאוד. כך תיהנו מתחושת ביטחון למשך כמה שנים טובות.