ייעוץ מנעולן 

                                                        שירות באישור משטרת-ישראל

100% יושר מקצועי | מנעולן ממקצוענים בשטח | פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים | מנעולן 24 שעות | חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן יצאת צדיק

ייעוץ מנעולן יצאת צדיק

אני מרדכי המנעולן מיצאת צדיק, בעל ניסיון של למעלה מ20 שנה בענף המנעולנות, בישראל ואף כמה שנים הניו יורק, נותן בין היתר שירותי ייעוץ לנעילה, דלתות, והרכבת דלתות, השירות ניתן גם בטלפון שזה כמובן בחינם, אבל לא ברמה המקצועית המרבית כי אני לא נימצא בשטח, דבר שמקשה על הייעוץ. ניתן לקבל גם שירות ייעוץ מנעולן במקום, דבר שכרוך בתשלום של שרות ייעוץ מנעולן, על עצם ההגעה למקום. במידה וכבר אני נימצא במקום בגלל נושא אחר תיקון או החלפת מנעולים שעשיתי אז כמובן הייעוץ הוא ללא תשלום.

המומחיות שלי הביטחון שלך

דבר אחד כבר מובטח לכם הגעתם למרדכי המנעולן מיצאת צדיק הגעתם למקום הטוב ביותר בשירות מנעולים! הדבר מוכח במשך השנים הן במומחיות, מקצועיות, אמינות, ובמחיר אטרקטיבי. תחום העיסוק שלי כמנעולן בכיר ובעל אישור משטרת ישראל, ורישיון מנעולן בתוקף הוא: פורץ כל סוגי הדלתות, פורץ כל סוגי המנעולים לפעמים ללא גרימת נזק למנעול, תיקון כל דלתות הפלדלת ממיטב החברות חוסם, רב בריח, ייל ועוד, פורץ רכבים ללא נזק, פורץ כספות בכל הגדלים, ייעוץ מנעולן להתקנת והרכבת דלתות, ייעוץ מנעולן להבטחת הבית או העסק ברמה הגבוהה ביותר, והחשוב ביותר עובד בתיאום עם חברות הביטוח והדרישות שלהם. זמן ההגעה שלי הוא עד 20 דקות לכל מקום, הזמינות שלי היא 24 שעות 7 ימים בשבוע כמנעולן יועץ בכיר.

המלצות של לקוחות שהזמינו ייעוץ מנעולן:

מירב מרעננה: נכנסנו לדירה חדשה ברחוב אחוזה שברעננה דלת הכניסה לא היתה ניראת לי מאובטחת מספיק, ולא ידעתי האם כדאי לתקן ולהוסיף מנעול, או לקנות דלת פלדלת חדשה. התקשרתי למרדכי המנעולן מיצאת צדיק בחור משכמו ומעלה, הציע להגיע לדירה, קבענו לשעות הערב, מרדכי הגיע בזמן בחן את הדלת במקצועיות, והציע לתקן אותה ולהוסיף מנעולים באמה גבוהה יותר, במקום להשקיע בדלת חדשה. כמובן שקיבלתי את ההצעה והוספנו מנעולים לדלת הדירה במחיר אטרקטיבי מרדכי יצאת צדיק…!