מחפשים טכנאי דלתות מיצאת צדיק?

פריצה, תיקון דלתות, החלפת מנעולים, באישור משטרה 24שעות: 050-3939319

העסק הנבחר 2017 בהגינות ארגון המנעולנים

פורץ מחליף מתקן מנעולים 7\24!

מנעולן מומחה בכיר ואמין לשירותכם

איכות ושירות במחיר הוגן – מורשה רב-בריח ומולטילוק

טכנאי דלתות מהו?

לבני האדם יש נטייה טבעית לקחת את הדברים הקטנים בחיינו כמובן מאליו. תמיד הנו חושבים שדברים עובדים לעד, קחו לדוגמה את דלת הכניסה לבית. דלת של בית בממוצע נפתחת ונסגרת עשרות פעמים ביום, שלא לדבר על דלת משרד שיכולה להגיע גם למאות פעמים של פתיחה ונעילה של הדלת. מרוץ החיים לא נותן לנו סיבה לעצור לרגע ולחשוב מה היה קורה אילו הדלת הייתה מתקלקלת ולא נוכל לצאת או להיכנס הביתה. במקרה כזה כמובן שנצטרך להזמין טכנאי שהמומחיות שלו היא בדלתות לתקן את הדלת.

מתי נזמין טכנאי דלתות?

סביר להניח שבשלב מסוים בחיינו כזה או אחר נזקק לשירותי טכנאי דלתות. הסיבה הכי נפוצה להזמנת מנעולן לתיקון הדלת, היא פריצה לבית או לעסק, או החלפת הצילינדר לחדש, או בגלל איבוד אחד המפתחות, או עקב מעבר לדירה חדשה. כמובן שיש לנו את הסיבה הפופולרית ביותר שהיא עקב פריצה. אם בוצעה הפריצה דרך הדלת, סביר להניח שהפורצים ישברו את המנעול ויגרמו נזק לדלת עצמה שדורש תיקון של הדלת, מכיוון שהפעילו עליה לחץ. בנוסף למקרים אלו יש כמובן עוד סיבות להזמנת טכנאי דלתות מורשה מיצאת צדיק, תיקון דלתות של מנגנון נעילה, החלפת צירי הדלת, שינוי גובה הדלת, תיקון טפט הדלת, ועוד…

מה נדרוש בעת ההגעה של הטכנאי?

כיוון שמדובר בביטחון הכניסה לבית או לעסק כדאי לבדוק את הטכנאי שהוזמן. תדרשו תעודת מנעולן, ותעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולנים ופורצים הם לרוב אנשי מקצוע המיומנים גם לתיקון דלתות, כמו כן יש גם טכנאי דלתות שזה תחום מומחיותם הבלעדי.

החשוב ביותר שתוודאו כי איש המקצוע הטכנאי שהוזמן, אכן מוסמך לביצוע התיקון ויודע כיצד להתמודד עם סוג התיקון וסוג הדלת, ללא נזק מיותר, ושיש ברשותו את תעודת ההסמכה שהוא מנעולן מורשה בישראל.