טכנאי דלתות

 מרדכי המנעולן טכנאי דלתות 24/7 חייגו: 050-3939319

✔️פריצה ותיקון דלתות | ✔️החלפת מנעול מוגן פריצה | ✔️ברישיון מנעולן ובאישור משטרה |

✔️העסק הנבחר לשנת 2019 בהגינות | ✔️עד 20 דקות הגעה | ✔️פורץ מחליף ומתקן מנעולים 

טכנאי דלתות במחירים משתלמים מיצאת צדיק

טכנאי דלתות

טכנאי דלתות מהו?

לבני האדם יש נטייה טבעית לקחת את הדברים הקטנים בחיינו כמובן מאליו. תמיד הנו חושבים שדברים עובדים לעד, קחו לדוגמה את דלת הכניסה לבית. דלת של בית בממוצע נפתחת ונסגרת עשרות פעמים ביום, שלא לדבר על דלת משרד שיכולה להגיע גם למאות פעמים של פתיחה ונעילה של הדלת. מרוץ החיים לא נותן לנו סיבה לעצור לרגע ולחשוב מה היה קורה אילו הדלת הייתה מתקלקלת ולא נוכל לצאת או להיכנס הביתה. במקרה כזה כמובן שנצטרך להזמין טכנאי שהמומחיות שלו היא בדלתות לתקן את הדלת.

מתי נזמין טכנאי לדלת?

סביר להניח שבשלב מסוים בחיינו כזה או אחר נזקק לשירותי מנעולן דלתות. הסיבה הכי נפוצה להזמנת מנעולן לתיקון הדלת, היא פריצה לבית או לעסק, או החלפת הצילינדר לחדש, או בגלל איבוד אחד המפתחות, או עקב מעבר לדירה חדשה. כמובן שיש לנו את הסיבה הפופולרית ביותר שהיא עקב פריצה. אם בוצעה הפריצה דרך הדלת, סביר להניח שהפורצים ישברו את המנעול ויגרמו נזק לדלת עצמה שדורש תיקון של הדלת, מכיוון שהפעילו עליה לחץ. בנוסף למקרים אלו יש כמובן עוד סיבות להזמנת מנעולן דלתות מורשה מיצאת צדיק, תיקון דלתות של מנגנון נעילה, החלפת צירי הדלת, שינוי גובה הדלת, תיקון טפט הדלת, ועוד…

מה נדרוש בעת ההגעה של הטכנאי?

כיוון שמדובר בביטחון הכניסה לבית או לעסק כדאי לבדוק את הטכנאי שהוזמן. תדרשו תעודת מנעולן, ותעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולנים ופורצים הם לרוב אנשי מקצוע המיומנים גם לתיקון דלתות, כמו כן יש גם טכנאי דלתות שזה תחום מומחיותם הבלעדי.

החשוב ביותר שתוודאו כי איש המקצוע הטכנאי שהוזמן, אכן מוסמך לביצוע התיקון ויודע כיצד להתמודד עם סוג התיקון וסוג הדלת, ללא נזק מיותר, ושיש ברשותו את תעודת ההסמכה שהוא מנעולן מורשה בישראל.