התקנת מנעולים

                                         שירות מנעולן 24 שעות 050-3939319

מרדכי המנעולן מיצאת צדיק מציג לכם במאמר זה התקנת מנעולים הסבר מקצועי ואמין על הנושא, כאשר כל החומר שמובא כאן, הוא על גדר המלצה בלבד, ואין באחריותי הוא על אתר זה על כל נזק שייגרם.

שירות התקנת מנעולים

שירות התקנת מנעולים

מהי התקנת מנעולים?

מרדכי המנעולן מיצאת צדיק עובד 24 שעות 7 ימים בשבוע, כולל שבת וחג, ועוסק בהתקנת מנעולים מכל סוג שהוא, בצורה מקצועית, אמינה, ובמחיר אטרקטיבי, עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום המנעולנות. מרדכי הינו גם פורץ דלתות מקצועי.

חברתנו מתקינה ומחליפה את כל סוגי המנעולים לדלת הבית, המשרד, או החדר, תוך הקפדה לצרכים השונים ובכמויות הנדרשות לבית ולעסק. התקנת מנעולים כוללת: התקנת והחלפת מנעולים לדלתות כניסה לבית או לעסק, החלפת מנעולים לדלתות פנים, התקנת מנעול מרתוק, התקנת מנעולים לשערים, מנעולים לדלתות פלדה, מנעולים לדלתות מכאניות בתעשייה, מנעולים לדלתות הזזה, התקנת מנעול ביומטרי, התקנת מנעול תליה, התקנת מנעול עליון שנקרא גם מנעול כספת לביטחון נוסף בהמלצת המשטרה.

כמובן שיש עוד הרבה התקנות של מנעולים שחברתנו עושה, שהדף אינו יכול להכיל, לכן כל מחשבה או צורך להתקנת מנעול לבית או למשרד, ניתן ליצור קשר עם מרדכי המנעולן, שעובד באמינות מלאה מול הלקוח 050-3939319

מתקין מנעולים

מתקין מנעולים

כיצד נזהה מתקין מנעולים מקצועי?

שיחת הטלפון: לפעמים ניתן לזהות כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם המנעולן הנבחר, האם הוא מקצועי. מנעולן שלא שואל שאלות, וממהר לקחת את הכתובת של הלקוח, בלי לדעת מה הבעיה , ומה הרצון שלנו כלקוחות – ראו הוזהרתם אתם הולכים לשלם הרבה! מניסיון זה מנעולן שדואג שלא תגיעו למחיר כדי לבקש כל מחיר בזמן ההגעה, ואין לו שום יכולות מקצועיות בנושא תקנת מנעולים.

בדיקת רישיון מנעולן: חלק זה הוא חשוב מאוד מכיוון שיש המון מנעולנים בארץ לא מקצועיים, לכן ברגע שמנעולן מגיע לביתכם דרשו לראות תעודת מנעולן ותעודת יושר ממשטרת ישראל, שהוא אכן יכול לעסוק בהתקנת מנעולים לבית או לעסק, ולהעניק שירותי פריצה ותיקון לדלת הרכב או הבית. מנעולן שהינו מתקין מנעולים שעובד ללא רישיון שכזה, נחשב לעובר על החוק ובכלל מראה כי הוא חאפר וודאי לא תרצו כי אדם שכזה יתעסק עם דלת ביתכם שאמורה לשמש לכם כהגנה על ביתכם.

מחיר התקנת מנעולים: חשוב לזכור – המחירים משתנים ממנעולן אחד למשנהו, וגם על פי סוג התקלה או הבעיה שבגינה תזדקקו לשירות התקנת מנעולים. לכן, חשוב לבצע סקר שוק, אבל לא להתפתות למחיר נמוך מידי, כי מניסיון בטוח יש פה מוקש. החשוב ביותר זה לבחור מנעולן מקצועי, שקיבלתם עליו המלצות, ואפילו עם הוא יקר בכמה שקלים זה שווה. לאחרונה הייתי אצל לקוח שהזמין מנעולן בתל אביב, הוא בחר במחיר הזול ביותר, שעלה לו יותר מאלף שקלים עבודה שהיה עולה אצלי 250 שח בלבד.

לאחרונה יש ביקוש גדול למנעול טביעת אצבע, אני אומר זאת בתור מנעולן ברמת גן שהוא חלק ממקצועי, יש ביקוש רב לנושא והתקנתי מערכות רבות, וכולי תקווה שהנושא יגיע גם לשאר הערים, כי לדעתי זה הדבר הבא.