החלפת מנעול למניעת פריצות

המנעול לדירה שלכם הוא מה שמפריד בינכם לבין פריצה גם אם אתם לא גרים בישוב מבוסס בתי קרקע. אל תגידו לי זה לא יקרה. חשוב מאוד לעשות את המקסימום מבחינתכם על מנת למנוע פריצות. פעולה פשוטה כמו החלפת מנעלים ע"י מנעולן בראשון לציון, או בכל עיר אחרת שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך, יכולה למנוע מכם מצבים של עוגמת נפש. להלן מצבים בהם כדאי לבצע החלפת מנעול.
1. רכישת דירה – בין אם רכשתם דירה חדשה מקבלן, או בין אם קניתם דירה יש שניה. חשוב מאוד להחליף את המנעול. המפתח לדירה שלכם, היה אצל אנשים רבים כל אותו זמן. למען השקט הנפשי שלכם, כדאי לדאוג שיש לכם מנעול חדש עם מפתח שאף אחד לא השתמש בו. לצורך זה חשוב להזמין מנעולן מקצועי שיגיע עם צלינדר חדש. יש לוודא שאתם מקבלים אתו 5 מפתחות.

החלפת מנעול למניעת פריצות

2. מנעול ישן – אם המנעול ישן מאוד סימן שהוא יותר רגיש לפריצות. אל תקלו על הגנב. עברתם לדירה חדשה, קנו את המנעול הקשה ביותר לפריצה. במקרה זה כדאי לבצע השוואת מחירים כמו גם להתייעץ עם מנעולנים מנוסים באזורכם. החלפת מנעול במקרה זה היא הכרחית, מכיוון שהגנבים היום מאוד מנוסים ומנעולים כאלה הם פותחים בשניות.

3. מנעול תקול– אם המנעול שלכם לא עובד בצורה תקינה מצד אחד של הדלת, סימן שיש בעיה במנעול ויש להחליפו לחדש. במידה והמנעול לא עובד בשתי בצדדים הסבירות מאוד גבוהה שיש אולי בעיה במנגנון הנעילה, ויש להזמין טכנאי מנעולים מיצאת צדיק לבדוק ולאבחן את הבעיה.

4. כאשר יש שחיקה של גלגל השיניים– בעיה זאת היא נפוצה מאוד במנעולים בני למעלה מ- 10 שנים, כאשר המפתח מסתובב בקלות רבה מידי ואין התנגדות של המפתח בעת החיכוך עם המנעול והצילינדר, סימן שהמנעול תקול או שהמנגנון לא תקין. במקרה בו ישנו סיבוב קל מידי ואפילו רופף מידי בעת פתיחת הדלת, יש להזמין טכנאי שירות של מנעולים שיחליף את המנעול. יש לזכור ששחיקת המנעול והתרופפות המנעול יכולה להביא לפריצה קלה של הדלת על ידי משיגי גבול ואף להגיע לאי יכולת לנעול את הדלת כלל.

מאמר זה נכתב על ידי מרדכי המנעולן מיצאת צדיק שירות מנעולן 24-7.