החלפת מנעולים                         

               מרדכי המנעולן החלפת מנעולים ברישיון ובעל תעודת יושר מהמשטרה 

מנעולן יצאת צדיק

החלפת מנעולים

– אם אתם רוצים להתקין מנעול איכותי בעל מיגון פריצה או מנעול רגיל בבית או במשרד, מומלץ מאוד לא לעשות זאת לבד אלא להיעזר באיש מקצוע מנעולן בכיר בכל הארץ מהסיבה הפשוטה אחריות והבנת המקצוע כי גם אנחנו לא מסתפרים לבד. מנעולן במנוסה ואמין יוכל להתקין מנעול בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר תוך הקפדה על כל כללי הזהירות כדי לא לפגוע בדלת. לפעמים מה שנראה זול עולה בסוף ביוקר כיום מומלץ לא לחסוך במנעול הבית הגנבים כיום מאוד משוכללים ואת המנעולים הפשוטים הם פורצים ללא נזק במספר שניות .להתקין מנעול בצורה לא נכונה יכולה לפגוע במנגנון המערכת שזה החלק היקר ביותר בדלת הכניסה.. בעל מקצוע שעושה מספר רב של התקנות כאלו במשך היום בכל הארץ יוכל להתקין לכם את המנעול במחיר סביר ובצורה מקצועית וכך תוכלו להיות בטוחים ושקטים שבחרתם נכון במנעולן יצאת צדיק  0503939319 ושהמנעול ראוי לשימוש.

החלפת מנעול מתי וכיצד?

מבצע שהוא בעצם מנעולן בכיר מבצע החלפת צילינדרים מכל סוג ולכל סוגי הדלתות, ועושה כל מה שקשור בהחלפת המנעולים. מבצע החלפת המנעול בדלת לבית ולרכב הוא בדרך כלל מוכר מנעולים שברשותו מספר רב של מנעולים מכל דגם ומספר חברות מהמובילות בשוק כיום מעבר לרב בריח או מולטילוק מהיותר מוכרים בשוק, והכי חשוב מבצע החלפת מנעולים מנוסה וטוב יוכל לעזור לכם בעת הקריאה שלכם למנעולן יצאת-צדיק למגן את ביתכם או בית העסק שלכם מפני פריצות למבצרכם הפרטי והחשוב מכל בצורה היעילה המקצועית  והטובה ביותר. מבצע החלפת מנעולים רציני מחברת מנעולן יצאת צדיק 0503939319  מבין בכל מה שקשור למקצוע המנעולנות בארץ ובעולם וידע להמליץ לכם על הפתרון המקצועי הטוב ביותר עבורכם בשביל שתרגישו בטוחים כל הזמן במעונכם הפרטי. מבצע החלפת המנעולים בחברתנו מנעולן יצאת צדיק בעל אישור משטרת ישראל ובעל תעודת מנעולן תקפה ויש להיזהר ממנעולנים שאין ברשותם תעודות אלה וזה ההבדל שיכול להיות ממנעולן מוסמך למנעולן לא מוסמך וזה החלק החשוב ביותר במקצוע המנעולנות בו אנו מתמחים. חשוב לזכור ולדעת מבצע החלפת המנעולים חשוב שייתן אחריות לשירותי המנעולנות שהוא נותן בכל עבודה ועבודה בשביל שלא יהיו מצבים שלא תהיו מרוצים ויהיה למי לפנות בשעת תקלה חוזרת.

החלפת צילינדר וחשיבותו

החברה שמייצרת את המנעול – כמו בכל תחום, ישנן חברות מהמובילות בשוק המנעולים וכאלה  שפחות שרמת המנעול אצלם ברמה פחותה. רשת האינטרנט מעניקה לנו היום את האפשרות לדעת ולבחור :מי החברה, מה הוותק של החברה בשוק, במה היא מתמחה, האם היא מייצרת את הצילינדר בישראל או מייבאת את מוצריה מחו"ל? האם היא מספיק מומחית בתחום המנעולים בישראל?  נתונים אלה מאפשרים לנו לקבל רקע כללי אודות החברה המייצרת את הצילינדר כי הוא הדבר היחידי העומד להגן על דלת הכניסה לביתנו מפני גורמים זרים, והכי חשוב תקינות המנעול במשך ימות השנה.
חשיבות סוג הצילינדר-יגרום לפורץ המנעולים זמן רב יותר ככל שהמנעול משוכלל יותר

מתי נבצע החלפת מנעלים?

לא תמיד תיקון ספציפי בחלק מסוים של המנעול הוא הפתרון הטוב והיעיל ביותר, ולפעמים אין מנוס מלבצע החלפת מנעולים כוללת.

כמעט בכל המקרים, בהם ישנה תקלה במנעול, ימליץ לכם מנעלן מקצועי להחליף את המנעול ולהימנע מבעיות הגנה ואבטחה.

חלק מהנעולים בנויים בצורה הרמטית וסגורה כך שכל פתיחת המערכת אפילו לצורך תיקון, פוגמת באיכות ההגנה שלו. לכן, נעדיף ברוב הפעמים פשוט להחליף את כל המנעול.

במידה והלשונית נתקעה או נשברה במנעול, אין מנוס מלבצע החלפת מנעולים מאחר ואין להחליף לשונית באחת חדשה.

בנוסף, גם במקרים בהם דלתות עם מנעול מגנטי נתקעו, ככל הנראה יהיה צורך בהחלפת המנעול כולו.

מה בנוגע להחלפת מנעולים בדלתות פנים?

בדרך כלל, מנעולים אשר מצויים בדלתות פנים הם פחות מורכבים ממנעולים של דלתות חיצונית כי ההגנה שלהם יכולהלהיות פחות חזקה.

אי לכך אין להמעיט בערכו של מנעול דלת פנים ובמידה ויש רצון להחליף אותו רצוי מאוד לבחור גם כן מנעולן מקצועי ואמין שיודע לפרוץ את כל סוגי המנעולים בלי לבצע נזק מיותר.

קצת על מרדכי המנעולן..

מרדכי המנעולן הינו מנעולן איכותי, אמין ומקצועי ששם את לקוחותיו בראש סדר העדיפויות.

לא בכדי, הינו מציע את שירותיו 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע ומגיע אל לקוחותיו תוך זמן קצר במיוחד. מרדכי, עבר את כל ההתמחויות בתחום המנעולנות והוא מכיר על כף ידו את כל סוגי המנעולים והצילינדריםוכן  את כל טכניקות הפריצה. כך, לא משנה אם מדובר במנעול רכב או מנעול לדלת, יודע מרדכי להתאים חיש מהר את הטכניקה למנעול המסוים.

מה עוד מציע מרדכי המנעולן?

מרדכי מציע את שירותיו בכל תחם המנעולנות. במידה ואתם רוצים להגביר את האבטחה על ביתכם או על העסק שלכם, הנכם יכולים להתייעץ עם מרדכי והוא יתאים לכם את סוג השדרוג שהכי מתאים לצרכים שלכם.

שדרוג אבטחה יכול לבוא לידי ביטוי בהוספת מנעול כספת עליון שמקשה מאוד על פורצים, החלפה לצילינדר איכותי ומורכב יותר, החלפה ושדרוג למנעול ביומטרי חדשני ומתקדם העובד עם מאגר טביעות אצבע מוגדר מראש ועוד אופציות רבות.

במידה ויש לכם כספת שאתם רוצים לפרוץ, מגירה או אפילו רכב, אל תהססו וחייגו אל מרדכי המנעולן.

מרדכי המנעולן, עובד בשקיפות מלאה מול לקוחותיו ומסביר להם צעד צעד מה הייתה הבעיה במנעול ומה היה תהליך העבודה שלו וכן מעניק אחריות מלאה על עבודתו.

"<yoastmark

מספר הפינים בצילינדר-ככל שמספר הפינים גדול יותר ככה זמן הפריצה ייקח זמן ממושך יותר

סוג המפתח-ככל שגלם המפתח מורכב יותר ככה זה יקשה על שכפולו על ידי גורמים לא רצויים

החלפה של מנעולים 24 שעות בשירות מיידי ומהירה חלפת מנעול / צילינדר – פתח דבר הדלת, היא המגדירה את ביתכם כמקום בטוח וסגור לכל עובר אורך. אך היא גם פרצה הקוראת לגנב. הרי בין כל קירות הבטון, זוהי הכניסה הראשית לביתכם. לכן מנעול הדלת הופך להיות לחלק מרכזי במיגון היום יומי של מעוננו. ובגלל שהוא פרט כל כך חשוב בביטחוננו, עלינו לדעת כיצד לשמרו, ומתי החלפת המנעולים הופכת להיות לחובה חשובה.

"<yoastmark

            חשוב לבחור נכון מנעולן יצאת צדיק אמין וישר באישור משטרת ישראל