זקוקים לפורץ קטנועים? מרדכי המנעולן מיצאת צדיק פורץ קטנועים בכל הארץ, באמינות, מקצועיות, ובמחיר אטרקטיבי.

פורץ קטנועים

פורץ קטנועים

מהו פורץ קטנועים?

פורץ קטנועים זה מקצוע בפני עצמו. לא כל מנעולן הוא פורץ קטנועים, ואף חשוב מכך מנעולן שמגדיר את עצמו כפורץ קטנועים, ללא ניסיון מוכח קודם בתחום הקטנועים, יכול לגרום לכם נזק בלתי הפיך שתיקונו יעלה לכם כסף רב.

כשאתם זקוקים לפורץ קטנועים, ובדרך כלל זה יהיה בזמן שלא התכוננתם לכך, ואז אנחנו עושים חיפוש מהיר בגוגל, דפי זהב, 144 או אפליקציות למיניהן שם כל אחד מגדיר את עצמו כבעל מקצוע בתחום מהטובים בארץ, כשבעצם אני מהתחום ואני יודע שכל יום נכנסים למקצוע המנעולנות עשרות אנשים, שמגדירים את עצמם מקצועיים, אפילו שלא עבדו יום אחד במקצוע.

וכאן ברגע שנפלתם על מנעולן כזה, שבשביל לתפוס את העבודה נתן לכם מחיר נמוך בהרבה ממה שמנעולן מקצועי ידרוש, התפתיתם למחיר הזמנתם אותו ואז התברר לכם שאתם בבעיה. כך הזול הופך ליקר כי אולי יהיה לכם צורך להזמין שוב מנעולן בתל אביב או בכל עיר אחרת בה אתרם גרים על מנת לתקן את הנזק.

טיפ איך נבחר פורץ קטנועים?

פריצת קטנועים

פריצת קטנועים

איך אפשר להבחין בין איש מקצוע אמין ולבין לפורץ קטנועים ללא ניסיון ואף רמאי. אתם חייבים לנקוט במספר כללים כדי שלא תיפלו בפח ויגרום לכם נזק רב בין אם אתם מזמינים פורץ אופנועים, קטנועים או פורץ דלתות

*בקשו לראות תעודת מנעולן בתוקף.
*בקשו לראות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.
*תוודאו שהוא באמת מומחה לפריצת אופנועים או קטנועים.
*אל תתפתו למחיר מוזל שיעלה לכם ביוקר.
*תבקשו לפני התשלום תעודת אחריות על העבודה.
*מנעולן מקצועי יבקש רישיון רכב לפני העבודה כדי לאמת פרטים.

כל הסימנים האלו יכולים להוכיח לכם שהוזמן פורץ קטנועים מקצועי, שלא חוסך בשום אמצעי על מנת לקבל את העבודה.

מה המומחיות שלנו כפורץ קטנועים?

הוצאת מפתח ממושב הכיסא, שיחזור מפתח שאבד, תיקון סוויץ’, מנעול שניזוק מניסיון פריצה, מפתח תקוע ועוד.

המלצות מרוכבי קטנועים לגבי השירות של מרדכי מיצאת צדיק:

ליאור מרמת גן: אני רוכב על קטנוע 125 סמ”ק. ביום שבת נסעתי לים, וברוב טיפשותי הוצאתי את המגבת מהמושב כאשר המפתח של הקטנוע הושאר בטעות מתחת למושב לאחר הנעילה.

יום שבת ,בוקר, חם, מה הסיכוי שאמצא פורץ קטנועים?

כי בבית ברמת גן אין לי מפתח נוסף, התקשרתי לידידה שלי שידעתי שהיא נתקעה בעבר באותו הסיטואציה, היא המליצה לי ישר על מרדכי המנעולן מיצאת צדיק, שעובד 24 שעות 7 ימים בשבוע.

התקשרתי למרדכי המנעולן מתל אביב, כי הייתי בחוף פרישמן בתל אביב. הוא מתמחה בין השאר בפריצת קטנועים, לאחר שיחה קצרה ותיאור המיקום בו אני נמצא הגיע מרדכי, ביקש להזדהות ולקבל רישיון רכב ות”ז על מנת לאמת פרטים, פרץ את המושב ללא נזק, גבה מחיר סביר מאוד, רשם חשבונית והכל בחיוך. איש מדהים, בעל מקצוע מיומן, יישר כוח צדיק.

עוד מקרה ל המלצה על מרדכי המנעולן:

יובל מתל אביב מספרת: אני רוכבת על קטנוע 250 סמ”ק מסוג סאן יאנג, בוקר אחד התעוררתי וחשכו עיניי, ניסו לגנוב לי את הקטנוע. נגרם נזק רב למנעול ההתנעה.

עשיתי חיפוש מהיר בגוגל, ראיתי את האתר של מרדכי המנעול מיצאת צדיק, ראיתי את ההמלצות הרבות עליו, התקשרתי וקבענו להיפגש לאחר כחצי שעה. מרדכי הגיע בדק את המנעול הציע שנשפץ אותו על מנת לחסוך בעלויות וכך נעשה, עד היום המנעול עובד בצורה תקינה, ממש קסם של מנעולן מומלץ בחום.