בחירת פורץ מנעולים 24 שעות-מוטי

                          באישור משטרת-ישראל

                                  הכי זול בארץ !

                                         החלפת מנעול ע”י יצאת צדיק כי חשוב לבחור נכון…

                                  הדלת לא נפתחת? המפתח נישבר? המפתח אבד? האוטו ננעל?

זה הזמן להזמין פורץ מנעולים 24 שעות  “יצאת צדיק” שיפתור לכם את הבעיה במהירות המרבית ובמינימום נזק.

בחירת פורץ מנעולים הטוב ביותר בארץ יפתור לכם את הבעיה במיומניות ובשיטות מיוחדות שיזרזו את הפריצה.  לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות 050-39-39-319 מוטי

יש לנו את האמצעים המתקדמים ביותר לפריצה מנעולים כך שלא נגרם נזק נוסף. אל תנסו לפרוץ לבד !

בחירת פורץ  מנעולים מיצאת צדיק מנוסה מכיר את כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה שיש בשוק. במקרים רבים הוא ידע לפתור את הבעיה בלי להוסיף נזק.

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים

מנעולן מקצועי יודע לפרוץ כל דבר ללא נזק, לדוגמא:

– פריצת דלתות טרוקות ללא נזק

– פריצת כספות מכל הסוגים

– פריצת מכוניות מכל סוג כולל נעילת וואקום

– פריצת מנעולים מכל הסוגים והחלפה במחיר אטרקטיבי

– ועוד…

בחירת פורץ מנעולים זה דבר שלא צריך לעכל בו ראש, מהסיבה הפשוטה שבמקרי של פריצת מנעול בבית, הנו נותנים לפורץ מנעולים, מי שלא יהיה להיכנס למרחב הכי פרטי שלנו בבית. לכן חשוב מאוד לעבוד לפי הכללים ולא להיכנע ללחץ שהנו נימצאים בו בעת הזמנת מנעולן פורץ מנעולים. אחד הכללים החשובים בבחירת מנעולן פורץ מנעולים, הוא לבדוק האם למנעולן שהגיע לא שהוזמן, בגלל שהרבה מנעולנים עובדים עם קבלני מישנה ולא תמיד הם מגיעים למקום האירוע, לכן חשוב שנבדוק תעודת יושר למנעולן שהגיע. האם יש ברשותו בנוסף לתעודת יושר תעודת מנעולן, שני דברים אלה לפחות יכולים להוריד מאתנו הלקוחות חשש בבחירת המנעולן פורץ מנעולים שניבחר להגיע. לפני תחילת העבודה המנעולן חייב ליידע אותנו מה מחיר הפריצה ומה זה כולל, דבר זה יחסוך מחיר מופקע שיידרש לאחר הפריצה דבר שעושים לצערי מנעולנים רבים בתחום. יש לדאוג שלאחר הפריצה יש ברשות המנעולן את החלקים המקוריים הדרושים להחלפה בדלת. מאמר זה נועד לכם הלקוחות לא ליפול בפח, בעת הזמנת מנעולן פורץ מנעולים, אז שלא יעבדו עליכם.