איך לבחור מנעולן?

 

אתם לא יכולים לסמוך על כל אחד, בעיקר כאשר מדובר בשירותי מנעולן, בהם יש צורך באיש מקצוע בעל ניסיון, מקצועיות ובעיקר אמינות רבה. בחירת מנעולן  יכולה להיות קלה במיוחד, אך יחד עם זאת, אתם חייבים לדעת מי עומד מולכם, מיהו המנעולן אותו הזמנתם לפרוץ את דלת הכניסה לבית כאשר נתקעתם בלי מפתח או עם מנעול שבור, או כאשר עליכם להחליף מנעול לדירה חדשה. אז איך תוכלו לדעת כי עומד מולכם מנעולן  המספק שירות מקצועי? אמין? ישר? ובמחיר הוגן?

בחירת מנעולן

בחירת מנעולן

מקצועיות
הפרמטר הראשון אליו יש להתייחס כאשר באים לבחור מנעולן הוא המקצועיות. למנעולן מקצועי יש לא רק  תעודת מקצוע, אלא גם תעודת יושר מהמשטרה, המאפשרת לו לעסוק בסוג זה של שירותים, הדורשים רמת אמינות גבוהה במיוחד אל מול לקוחותיו. מומלץ מאוד לבחור במנעולן מקצועי ובעל ניסיון.

 

מנעולן מקצועי יודע עוסק בפרית כל הסוגים של המנעולים,  לדוגמא:

פריצת רכבים

פריצת כספות

פריצת דלתות

ועוד

ניסיון
הניסיון הינו הפרמטר השני אליו יש להתייחס כאשר באים לבחור מנעולן. ככל שהניסיון רב יותר, כך יש יכולת לפתור בעיות ותקלות העולות בשטח, כמו במקרים של מפתח התקוע בחור המנעול, פריצה של רכב כשהמפתח תקוע בתוך הסוויץ' ועוד. הוותק והניסיון הרב מאפשר למנעולן לספק לכם את השירות הטוב ביותר ובמחיר הוגן. ככל שהניסיון רב יותר, כך עולה גם הידע ומתן מגוון רחב של פתרונות איכותיים.

זמינות
אין ספק כי הפרמטר השלישי, ואחד החשובים שבהם, הוא הזמינות. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מתי תתקעו מחוץ לבית או מחוץ לרכב, ועל כן, שירותי מנעולן  הניתנים בזמינות מלאה, 24 שעות ביממה ובמהירות רבה, יוכלו לשחרר אתכם מהמצב הלא נעים של להיתקע מחוץ לבית. בין אם מדובר בשעות הלילה, בסופי שבוע ואפילו חגים, הרי שיש צורך לא רק בזמינות מלאה, אלא גם במהירות הגעה אל היעד.