בחירת מנעולן פורץ

באישור משטרת ישראל 24-7

מרדכי המנעולן מגיע תוך 20 דקות לטפל בכל בעיה שקשורה לדלתות ומנעולים

  פורץ דלתות, מחליף, ומתקין מנעולים מהתוכנית יצאת צדיק

מנעולן מאיגוד המנעולנים מומלץ ע"י התוכנית יצאת צדיק.

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

מנעולן יצאת צדיק

מנעולן יצאת צדיק

בחירת מנעולן פורץ

כיום לצערי מקצוע המנעולן בישראל הוא מקצוע פרוץ, וכל אחד יכול לעבוד כמנעולן גם כאלה בעלי עבר פלילי. לכן חשוב שתבחרו נכון, ובחרו במנעולן שיש עליו המלצות, ממשפחה, חברים, שכנים ועוד. אל תתפתו למחיר מוזל בטלפון שעלול לעלות לכם ביוקר בסופו של דבר. הנו שומעים כיום במדיה התקשורתית על מעשי עקיצה של מנעולנים באנשים מבוגרים שלא יודעים את המחיר שאמור להגבה על אותה תקלה, ומשלמים אלפי שקלים לחינם. גם ניפוח בעיה שלא היתה כמו בתוכנית שהופעתי יצאת צדיק של חיים הכט, שבעיה קטנה שאמורה לעלות במחיר שירות של מנעולן, מגיע עד אלפי שקלים.

מנעולן_בגבעתיים

מה דרוש למנעולן מקצועי?

מנעולן מקצועי קודם כל צריך להיות נקי מעבר פלילי, על מנת להוציא תעודת יושר ממשטרת ישראל, דבר שיעניק ביטחון ללקוח בעת ההגעה לבית הלקוח. בחירת מנעולן מקצועי זה דבר שלא מה בכך, ואל תקלו ראש בזה, לא מספיק שתבחרו במנעולן שהלך למכללה ללימוד מקצוע המנעולנות, ואז ישים מודעה בתשלום בגוגל, או מדבקה מגנטים על הדלתות, לא תרצו שאחד כזה יגע לטפל בבעיה מסיבה פשוטה, ניסיון, ניסיון, ושוב ניסיון, כי יש המון סיטואציות כמנעולן למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם, שמנעולן מתחיל רק יעשה נזק לדלת, שיעלה לכם אחר כך לתקן אותה בהוצאה נוספת.

חשיבות הזמינות

על מנת לקצר את זמן ההגעה של מנעולן פורץ שבחרתם להזמין, בחרו במנעולן, שעובד באזור מגורכם דבר זה יעניק לכם זמן הגעה קצר, ושירות במקרה של תיקון חוזר, בזמן המהיר ביותר. עוד פרמט חשוב זה לבחור במנעולן שעובד 24-7  בזמינות של עד 30 דקות.

אל תהססו בחרו במרדכי המנעולן פורץ מיצאת צדיק עובד 24-7 זמן הגעה של עד 20 דקות, בעל כל האישורים לעבוד כמנעולן בישראל, מצויד בכלים המתקדמים ביותר לתיקון דלתות ופריצת מנעולים. חייגו כעת: 050-3939319