הגעת הבית והמפתח תקוע? גיליתם שמפתח הדירה נעלם?

החום מציק הילדים מנדנדים אז יש לנו 2 אפשרויות פריצה או שנזמין מנעולן מיצאת צדיק מוטי או שננסה לפרוץ את הדלת בעצמנו.

הבהרה חשובה!!!

קודם כל ולפני הכל נבהיר פרט חשוב פריצת מנעול מכל סוג שהוא שאינו שייך אלינו מהווה עבירה פלילית בישראל ואתה עלול להיענש עד מאסר של 10 שנים. מנעולן יצאת צדיק מוטי הינו אחראי לכל נזק שייגרם לדלת או למנעול הדלת כתוצאה ממידע שיופיע במאמר זה כל מה שמופיע כאן בנושא המנעולים הוא בגדר המלצה בלבד תמיד יותר קל להזמין מנעולן.

שלב ראשון: נלמד איך בנוי המנעול?

בשלב זה אני ינסה ללמד אותכם כמה דרכים יצירתיות לפרוץ כל מנעול.
נתחיל במנעול עם פין 1 הקל ביותר, כרגע המנעולים מיוצרים משיטות שונות של פינים ומספרם שככל שהפינים גדלים במנעול ככה סביר להניח שהמנעול יותר איכותי וקשה לפריצה.

במידה ותדעו לדחוף את הפינים בצורה הנכונה תוכלו לסובב את מנעול הדלת ולהיכנס הביתה ללא נזק.

ברגע שאנחנו מביטים על המפתח הנו רואים שכל מפתח ניראה בצורה שונה מבחינת הבליטות על מנת שלא יקרה ששני מפתחות יפתחו את אותו המנעול לכן קיימים אין סוף קומבינציות.

תפקיד הפינים לרדת ולעלות כאשר כל הפינים מגיעים למצב ישר שמפתח הדלת ניכנס המנעול יפתח.

שלב שני: איך עובדת השיטה?

כדי לדעת איך עובדת השיטה לפריצת המנעול הנו צריכים לדעת איך בנוי המנעול. עדיפות לעשות את זה באופן מעשי ולגשת לכל חנות מנעולן ולקנות מספר צילינדרים מכמה סוגים שונים על מנת שנתרגל באופן מעשי את הפריצה מה שייקל עלינו בזמן אמת.

לאחר שקנינו את המנעולים כעת תיקחו את המנעול הכי פשוט בעל פין 1 פרקו אותו כדי שתבינו איך הוא עובד. לאחר שפירקנו אותו לגורמים תיראו היכן נימצאים הפינים ומתי הם עולים ויורדים ובאיזה מצב זה קורה ברגע הכנסת המפתח.

שלב 3: הרמה עולה

קחו כעת את המנעול השני פרקו אותו כפי שאתם רואים המנעול הזה יותר מסובך הוא בעל 4 פינים שימו לב איך הוא בנוי שימו לב לפינים של המנעול ובאיזה מצב המנעול ניפתח.

הצלחתם? קחו את המנעול השלישי במספר הפינים ותעשו את אותו הדבר חשוב מאוד לא להתייאש העניין דורש המון סובלנות עד שנילמד איך לפרוץ מנעול בעל 8 פינים.

שלב 4: כלי פריצה

כיום ניתן לקנות באתר האי ביי כלי פריצה החל מ 10$ שזאת העדיפות הנכונה ביותר מה שיקל על הפריצה.

ניתן גם לקחת סיכת ראש דקה ומפתח בצורת T. החזיקו את המנעול ביד קחו את מפתח הT הכניסו אותו לחריץ המפתח וסובבו לכיוון הפתיחה . כעט קחו את הסיכת ביטחון ותוך כדי שאנחנו דוחפים את מפתח T לכיוון הפתיחה הכניסו את סיכת הביטחון לחריץ המנעול ותגרדו את הפינים אפשר למעלה ולמטה ואפשר לצדדים.

בהתחלה לא תצליחו עד שתבינו את השיטה מומלץ לקנות ספר של פריצת מנעולים מה שיעזור לכם באופן תאורטי איך הדבר נעשה.